0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Ojeler

Favoriye Ekle

7 güne kadar kalıcı Maybelline Super Stay Ojeleri birlikte deniyoruz!

Tırnak bakımı ve ojeler dendiğinde bizim için akan sular duruyor, zira bakımlı el ve tırnaklar, bizim için makyaj kadar önemli. Hele ki kalıcı, bir hafta boyunca hiç bozulmadan kalan ojeler özel ilgi alanımız. Ellerin çok daha uzun süre bakımlı görünmesini sağlayan ve renkleriyle kalbimizi fetheden Maybelline Super Stay 7 Days Ojeleri denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Maybelline Super Stay Ojeler

Maybelline Super Stay Ojeler

Eğer sen de bizim gibi el ve tırnak bakımına özen gösteriyorsan, sana harika bir haberimiz var: Super Stay koleksiyonuna yeni eklenen Maybelline ojeler ile manikür rutinimiz bambaşka bir seviyeye çıktı. 7 güne kadar kalıcı, tırnaklara jel parlaklığı ve yoğun renk veren bu ojeleri bir kere denedikten sonra gözümüz başka bir oje görmedi desek yalan olmaz!

Maybelline Super Stay Ojelerin toplamda 15 farklı renge sahip. Kırmızı, nude, bordo, mor ve beyaz tonlarına sahip bu ojeler tüm cilt tonlarına yakışacak cinste. Seride bir de ojelerin çabuk kurumasını sağlayan ve kalıcılık artıran bir Top Coat oje ile, tırnakların güçlenmesini sağlayan Oje Bazı bulunuyor. Ojelerle bir arada kullanıldığında ise gerçekten bu ojeler 7 güne kadar kalıyor ve jel tırnak gibi görünüyorlar.

Maybelline Super Stay Ojelerin özellikleri:

Maybelline Super Stay Ojelerin özellikleri:

  • 7 güne kadar kalıcılık sağlıyorlar, elleriniz suya girse bile uçlardan çıkmıyor ve bozulmuyor.
  • Tek katta bile yoğun renk veriyor.
  • Tırnaklarda jel oje parlaklığı yaratıyor.
  • Geniş fırçasıyla tek seferde, kolay bir şekilde uygulanıyor.
  • Sürüldüğünde çizgi çizgi veya dalgalı bir görünüme neden olmuyor.
  • Her ojenin içindeki bilyeler sayesinde çok kolay karışıyorlar ve formülleri bozulmuyor. Bu sayede uzun süre kullanılabiliyor.

Maybelline Super Stay Güçlendirici Tırnak ve Oje Bazı

Maybelline Super Stay Güçlendirici Tırnak ve Oje Bazı:

Maybelline oje bazı, oje sürmeden önce tırnağına baz olarak uygulayabileceğin, tırnağının güçlenmesini ve korunmasını sağlayan bir oje. Bu baz tırnağın güçlenmesini sağlıyor, yumuşak tırnakları sertleştiriyor ve tırnaklarının çok daha bakımlı görünmesine yardımcı oluyor. Bazı sürdükten sonra üzere oje uyguladığında, tırnaklarının güçlü ve bakımlı göründüğünü fark edeceksin. Üstelik yumuşak tırnakları sertleştirdiği için tırnak kırılmalarının önüne de geçebilirsin.

Maybelline Super Stay Quick Dry Top Coat

Maybelline Super Stay Quick Dry Top Coat

Eğer sen de bizim gibi sabırsızsan, sana oje kurutucu şart! Ojeni sürdükten sonra hemen bozulmasından ve kurumasını beklemekten nefret ediyorsan, Maybelline oje kurutucu top coat’ı mutlaka denemelisin. Üstelik bu top coat oje, aynı zamanda ojenin kalıcılığını ve parlaklığını da artırmaya yardımcı oluyor. Özellikle gün içerisinde ellerini sık sık yıkıyorsan ve ojelerinin uçlardan çıkmasından şikayetçiysen, bu Maybelline top coat çok işine yarayacak.

Maybelline Super Stay Oje Renkleri

Maybelline Super Stay Oje – 71 Pure White

Maybelline Super Stay Oje – 71 Pur White

Tırnakları temiz gösteren oje renkleri her zaman favorimiz. Maybelline Super Stay oje 71 Pure White ise, saydam beyaz tonda, tek katta bile tırnağı tertemiz ve bakımlı gösteren bir oje. Özellikle french manikür yaparken kullanabileceğin bu oje, tırnaklarının bakımlı ve sade görünmesini sağlayacak.

Maybelline Super Stay Oje – 890 Greige Steel

Maybelline Super Stay Oje – 890 Greige Steel

Canlı renklerde oje sürmek istemediğin zamanlarda, Maybelline ojelerden 890 Greige Steel, nude tonuyla tırnaklarını bakımlı göstermek için ideal. Nude tonlu ve saydam bitişli bu ojenin en güzel tarafı ise içerisinde mavi yansımalar içermesi. Bu sayede tırnaklarındaki sararmaları da nötrleyebilirsin.

Maybelline Super Stay Oje - 19 Golden Brown

Maybelline Super Stay Oje - 19 Golden Brown

Rose gold ojeler, sezon trendleri arasında yükselişte. Maybelline ojelerden 19 Golden Brown rengi de, metalik bitişli bir rose gold rengi. Eğer tırnaklarında metalik bir görünümü seviyorsan, bu rengi mutlaka denemelisin.

Maybelline Super Stay Oje – 287 Midnight Red

Maybelline Super Stay Oje – 287 Midnight Red

Bordo oje dendi mi, bizim için akan sular durur! Yaz-kış çok severek kullandığımız bu renk, tırnaklara anında çekici bir etki veriyor. Bordo ojelerde sık sık karşılaştığımız dalgalı görünüm, Maybelline Super Stay Oje 287 Midnight Red’de yok, büyük fırçasıyla tek seferde çizgilenmeden rengini veriyor. Tek seferde yoğun renk verdiği için üst üste birkaç kat sürmeye de gerek kalmıyor.

Maybelline Super Stay Oje – 202 Really Rosy

Maybelline Super Stay Oje – 202 Really Rosy

Gül kurusu oje rengi, son zamanlarda yükselen bir manikür trendi olarak karşımıza çıkıyor. Pembe ve bordo arası 202 Really Rosy rengi, sıcak oje tonlarını sevenler için harika bir seçenek.

Maybelline Super Stay Oje – 255 Mauve On

Maybelline Super Stay Oje – 255 Mauve On

Leylak renkli ojeler, farklı tonlar kullanmayı sevenler için en iyi seçeneklerden biri. Maybelline ojelerden 255 Mauve On, tüm cilt tonlarına yakışacak mor-leylak tonuna sahip. Eper mor oje kullanmayı seviyorsan, bu rengi mutlaka denemelisin.

Maybelline Super Stay Oje – 270 Ever Burgundy

Maybelline Super Stay Oje – 270 Ever Burgundy

Mor alt tonlu bordo ojeler, özellikle soğuk alt tonlu cilde sahip olanlar için en güzel oje renklerinden biri. Koyu renk ojeleri seviyor ve dikkat çekici bir etki istiyorsan, 270 Ever Burgundy tam sana göre. Üstelik jel parlaklığı sayesinde bordo tırnakların uzun süre bozulmadan çekici görünecek.


Maybelline Super Stay ojelere bu linkten ulaşabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler