loader

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Pudra Fondöten

Favoriye Ekle

Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten’i denedik ve yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

TikTok kullanıcıları arasında viral olan bir başka makyaj malzemesiyle daha karşındayız. Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten hakkındaki videoları izleyince, bu ürünü biz de hemen denemeliyiz diye düşündük. Her zamanki gibi ürüne dair yorumlarımızı yine ilk kez seninle paylaşıyoruz! Eğer sen de bu ürünü denemek için sabırsızlanıyorsan Maybelline Super Stay pudra için yorumlarımızı mutlaka incelemelisin.

1. Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten Hangi Özelliklere Sahip?

1. Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten Hangi Özelliklere Sahip?

  • Hibrit yapısı sayesinde ten makyajında hem fondöten hem de pudra rolü üstleniyor.
  • Yüksek kapatıcı özelliği sayesinde tek sürüşte cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı oluyor.
  • Matlaştırıcı etkisiyle gün içinde sebum üretiminden kaynaklanan parlamaları kontrol altına almayı sağlıyor.
  • Suya ve tere dayanıklı bir formül sunuyor. 
  • 24 saate kadar kalıcı etki gösteriyor. 
  • Vegan bir formüle sahip*.

Maybelline New York Super Stay 24H Pudra Fondöten, yalnızca formülüyle değil, hibrit yapısıyla da ilgimizi fazlasıyla çekti. Maybelline Super Stay Pudra ten makyajında büyük önem taşıyan iki ürünü birleştirerek, pudranın matlaştırıcı ve parlama engelleyici özelliğiyle birlikte, fondötenin renk eşitleme ve kusur gizleme özelliğini bir arada sunuyor. Özellikle parlama karşıtı formülüyle karma ve yağlı ciltlerde mat bir bitiş sunuyor. Üstelik Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten, vegan özelliğiyle de kalbimizi fethetmeyi başardı. Kısacası biz bayıldık! 

*Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

2. Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten'in Kalıcılığı Nasıl?

Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten'in Kalıcılığı Nasıl?

TikTok’ta Maybelline Superstay 24H Pudra Fondöten kullananları sen de görmişsündür. Birçok TikTok kullanıcısı, Maybelline Superstay 24H Pudra’yı sürdükten sonra yüksek kapatıcılık ve uzun süre kalıcılık etkisi sunduğunu dile getiriyor. Makyaj.com editörleri olarak Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten'i denediğimizde, gün boyu pürüzsüz ve mat bir görünüm sunarak kendisine dair yorumların hakkını fazlasıyla verdiğini fark ettik.

3. Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten Renkleri Neler?

Maybelline New York Super Stay 24H Pudra Renkleri Neler?

Maybelline Superstay pudra tonları en açık beyaz tenlerden buğday ve esmer tenlere kadar tüm ciltlere hitap ediyor. Maybelline Super Stay Pudra Fondöten renkleri arasında 5 farklı ton bulunuyor. 

 3. Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten Yorumlarımız

3. Maybelline Super Stay 24H Pudra Fondöten Yorumlarımız

Makyaj.com editörleri olarak Maybelline Super Stay Pudra Fondöten yorumlarımıza devam ediyoruz! Parlama karşıtı bir ürün olan Maybelline Super Stay 24H Pudra, ekibimizdeki karma ve yağlı ciltli arkadaşlarımızda gün boyu kalıcı bir matlık sunmayı başardı. Kuru ciltliler ise ciltlerini nemlendirdiklerinde bu pudra fondötene bayılacaklar. Kısacası farklı cilt tiplerine sahip arkadaşlarımız bu pudraya geçer not verdi. 

Maybelline Superstay pudranın yüksek kapatıcı etkisi ten makyajında zaman kazanmamızı sağlarken, suya ve tere dayanıklı yapısı ise sıcak ortamlarda dahi konforlu bir ten makyajı hissayatı yaşamamızı sağladı. Üstelik Maybelline Superstay pudra fiyatıyla da bütçe dostu makyaj ürünleri arasında. Senin de muhakkak denemeni tavsiye ediyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler