loader

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Vinyl Ink Rujlar

Favoriye Ekle

Süper parlak ve süper kalıcı Maybelline Vinyl Ink rujları denedik ve yorumluyoruz!

Son dönemde lip glosslar ve parlak rujlar çok popüler. Likit mat rujlarımızı henüz rafa kaldırmaya hazır olmasak da, biz de lip gloss ve parlak ruj trendine kendimizi kaptırdık. Özellikle sosyal medyada viral olan Maybelline parlak rujlar anında radarımıza girdi ve ilk fırsatta denedik! Bu yazımızda son zamanların en popüler parlak rujlarından olan Maybelline Superstay Vinyl Ink parlak rujları denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

Maybelline Vinyl Ink Rujların Özellikleri

Maybelline Vinyl Ink Rujların Özellikleri

Son zamanların yükselen “parlak dudak” trendi hepimizin çok yakından takip ettiği bir makyaj trendi. Asla rafa kaldıramayacağımız likit mat rujların kalıcılık etkisini alsak, bir de üstüne parlak bitiş eklesek diye hayaller kurarken, çözüm Maybelline rujlardan geldi. Hem parlak bitişli hem de kalıcı, bulaşmayan ve uzuuun saatler yerinden kıpırdamayan Maybelline Superstay Vinyl rujların bu vaadlerini duyar duymaz hemen test sürüşüne çıktık! Vinyl Ink Maybelline rujların özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

16 saate kadar kalıcı bir formülü var.

Yeme, içme ve bulaşmaya dayanıklı.

Süper parlak bir formüle sahip.

Dudaklarda yapışkan bir his bırakmıyor, kurutmuyor.

Nude, pembe ve kırmızı tonlarında 8 renk seçeneği var.

Özel tasarım aplikatörü ile çok kolay bir şekilde sürülüyor.

Çok hafif, dudakta varlığı hissedilmeyen bir formülü var.

Maybelline Vinyl Ink Rujlar’ın Renkleri

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Rujlar’ın Renkleri

Parlak ruj dendiğinde akla genellikle şeffaf veya saydam renkli lipglosslar geliyor. Peki en sevdiğimiz nude ve kırmızı tonlarının da parlak ve likit formda olduğunu, bir de üstüne çok çok kalıcı olduğunu söylesek? İşte Vinyl Ink rujların renkleri:

1. Maybelline Vinyl Ink 10 Lippy

maybelline vinyl ink 10 lippy

Kiremit kırmızı – bordo arası bir tonda olan Vinyl Ink 10 Lippy rengi, parlak bitişli kırmızı rujları sevenler için ideal. Hem günlük hem de gece makyajında göz alıcı bir etki yaratıyor.

2. Maybelline Vinyl Ink 15 Peachy

2. Maybelline Vinyl Ink 15 Peachy

Şeftali tonlu Vinyl Ink 15 Peachy sıcak bir alt tona sahip. Sıcak nude rujları sevenlerin ellerinden düşüremeyeceği bir renk.

3. Maybelline Vinyl Ink 20 Coy

3. Maybelline Vinyl Ink 20 Coy

Pembe ve parlak bitişli bir ruj arıyorsan, muhtemelen Vinyl Ink 20 Coy rengine vurulacaksın. Soğuk alt tonlu olmadığı için tüm cilt tonlarına yakışacak bir pembe tonuna sahip.

4. Maybelline Vinyl Ink 30 Unrivaled

Maybelline Super Stay Vinyl Ink 30 Unrivaled

Mürdüm ruj fanları burada mı? Parlak bitişiyle iddialı rengini bir adım öteye taşıyan Vinyl Ink 30 Unrivaled mükemmel bir etki yaratıyor.

5. Maybelline Vinyl Ink 35 Cheeky

Maybelline Super Stay Vinyl Ink 35 Cheeky

Nude ruj renklerinden bir türlü vazgeçemiyorsan işte karşında Vinyl Ink 30 Cheeky! O kadar doğal ve herkese yakışacak bir tona sahip ki, gece-gündüz fark etmeksizin favorilerimizden.

6. Maybelline Vinyl Ink 40 Witty

Maybelline Super Stay Vinyl Ink 40 Witty

Koyu nude-bordo tonlarında rujlar her zaman bize 90’ların cool havasını hatırlatıyor. Vinyl Ink 40 Witty ise bu zamana kadar gördüğümüz en güzel bordo tonlarından biri. Çok canlı bir renk değil ama yine de göz alıcı.

7. Maybelline Vinyl Ink 50 Wicked

Maybelline Super Stay Vinyl Ink 50 Wicked

Pembe alt tonlu bir kırmızı parlak ruja hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki? Serideki en canlı ve dikkat çekici renklerden biri olan Vinyl Ink 50 Wicked rengi iddialı renkleri sevenler için harika bir seçenek.

8. Maybelline Vinyl Ink 55 Royal

8. Maybelline Vinyl Ink 55 Royal

Koyu kırmızı tonundaki Vinyl Ink 55 Royal’ın rengi insanı resmen büyülüyor. Parlak kırmızılar yerine daha koyu ve feminen tonları seviyorsan, bu rengi mutlaka denemelisin.

Maybelline Vinyl Ink Rujlar Nude Shock Serisi Renkleri

Maybelline Vinyl Ink Rujlar Nude Shock Serisi Renkleri

Çok severek kullandığımız Maybelline Superstay Vinyl Ink rujlara şimdi 6 nude renkten oluşan yeni bir seri eklendi. Maybelline Vinyl Ink Nude Shock serisindeki tüm nude renkler, farklı alt tonları ile her stile ve cilt tonuna uyum sağlıyor.

9. Maybelline Vinyl Ink 95 Captivated

Maybelline Vinyl Ink 95 Captivated

Açık nude tonlu Vinyl Ink 95 Captivated, dudak rengi ruj sevenler için en iyi tonlardan biri. Hem doğal makyaja hem de dumanlı göz makyajı için son derece kullanışlı bir renk.

10. Maybelline Vinyl Ink 100 Charmed

Maybelline Vinyl Ink 100 Charmed

Daha sıcak alt tonlu nude rujları tercih ediyorsan, Vinyl Ink 100 Charmed rengi mercan tonlu nude rengiyle tam sana göre.

11. Maybelline Vinyl Ink 110 Awestruck

Maybelline Vinyl Ink 110 Awestruck

Leylak alt tonlu Vinyl Ink 110 Awestruck, soğuk nude renklerini sevenler için birebir.

12. Maybelline Vinyl Ink 115 Peppy

12. Maybelline Vinyl Ink 115 Peppy

Sıcak pembe alt tonlu Vinyl Ink 115 Peppy rengi, tüm cilt tonlarına ve makyaj stillerine yakışacak renklerden biri. İster doğal makyaj yap, istersen gece makyajı, bu renk tam bir joker.

13. Maybelline Vinyl Ink 120 Punchy

13. Maybelline Vinyl Ink 120 Punchy

Nude Shock serisindeki en popüler renklerden bir diğeri de Vinyl Ink 120 Punchy. Kahverengi alt tonlu bu parlak ruj, brownie dudak trendi için mükemmel bir seçim.

14. Maybelline Vinyl Ink 130 Extra

14. Maybelline Vinyl Ink 130 Extra

Kırmızı nude tonunda bir ruja hangimiz "Hayır" diyebiliriz ki? Daha sade ve sıcak tonlu bir kırmızı ruj arayışındaysan, kırmızı ruju sürdüğünde doğal bir etki elde etmek istiyorsan, Vinyl Ink 130 Extra rengini mutlaka denemelisin.

Maybelline Vinyl Ink Ruj Yorumları

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Ruj Yorumları

Maybelline Super Stay Vinyl Ink rujları eşsiz yapan şey, tartışmasız parlak bitişli olmalarına rağmen asla bulaşmamaları ve kalıcı olmaları. Lip glossları ne kadar çok seversek sevelim, bir süre sonra tazeleme gerekliliği ortaya çıkıyor.

Vinyl Ink parlak rujlar ise tüm zamanların favorilerinden olan Super Stay Matte Ink rujlar kadar kalıcılar. Üstelik bir de özel şekilli aplikatörleri sayesinde çok kolay uygulanıyorlar, sürmeden önce çalkalamak gerekiyor. Koyu renkleri bile hata yapmadan, kusursuz bir şekilde uygulayabiliyoruz. Yemeye, içmeye ve bulaşmaya dayanıklı oldukları gibi, dudakta yapışkan bir his bırakmadıkları için gün içerisinde sürekli rujumuzu kontrol etmek zorunda kalmıyoruz. Lip glosslar kadar parlak bitişli olsalar bile!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler