loader

Deniyoruz: Maybelline Surreal Maskara

Favoriye Ekle

Kirpiklere gerçeküstü uzunluk ve hacim etkisi veren Maybelline Surreal Maskara’yı denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Kirpiklerimizin olduğundan çok daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan maskaralar makyaj çantalarımızın en popüler üyelerinden. Kısa ve cılız kirpiklere tek seferde yoğun hacim ve uzunluk etkisi kazandırmak için bugüne kadar denemediğimiz maskara kalmadı desek yalan olmaz. Hatta sosyal medyada popüler makyaj filtrelerindeki takma kirpik görünümünü gerçek hayata taşıyan bir maskara her zaman radarımızda. Bu sefer de hedefi tam 12’den vurmuş olmanın gururuyla buraya geldik.

Yeni sanal elçisi ve dijital avatarı May ile kalbimizi çelen, bugüne kadar denediğimiz en gerçeküstü maskarayı yorumluyoruz: Karşında Maybelline Falsies Surreal Maskara yorumlarımız!

Maybelline Surreal Maskara Özellikleri

Maybelline Surreal Maskara Özellikleri

Eğer kısa veya seyrek kirpiklere sahipsen, kullandığın maskarandan maksimum hacim ve uzunluk etkisi beklemelisin. Bu iki görevi aynı anda yerine getiren başarılı bir maskara bulmak öyle çok kolay olmayabiliyor. Eğer sen de denediğin makyaj filtrelerindeki takma kirpik etkisini arıyorsan, doğru yerdesin!

Maybelline yeni maskarası Falsies Surreal Maskara, surreal hacim ve surreal uzunluk özellikleri sayesinde görür görmez radarımıza girdi, hemen denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik.

Maybelline Surreal Maskara’nın özellikleri ise şu şekilde;

  • Kirpiklere surreal hacim ve uzunluk etkisi veriyor.
  • Kirpiklerin +36% daha uzun* görünmesini sağlıyor.
  • 10 kata kadar* daha fazla hacim etkisi veriyor.
  • Filtrelerdeki takma kirpik etkisini veriyor.
  • 24 saate kadar** kalıcı bir etkiye sahip.
  • Özel sarmal kıl fırçaya sahip.
  • Hibrit fiber teknolojisi: Uzun ve kısa fiberleri olan fırçasıyla kirpiklere hacim ve uzunluk etkisi veriyor.
  • Kökten uca etki ediyor.
  • Topaklanma, bulaşma ve dökülme yapmıyor.

*Instrumental test, 29 kişi

**Kişisel değerlendirme, 146 kişi

Ürünü buradan inceleyebilirsin.Maybelline Surreal Maskara Nasıl Uygulanır?

Maybelline Surreal Maskara Özellikleri

Maybelline Surreal Maskara hibrit fiber teknolojisine sahip sarmal fırçasını kirpik diplerine oturtup kirpik uçlarına doğru tarayarak uygulayabilirsin. İstediğin uzunluk ve hacim etkisini elde edene kadar uygulamaya devam edebilirsin. 

Maybelline Surreal Maskara Yorumlarımız

Maybelline Surreal Maskara Yorumlarımız

Maybelline Surreal Maskara’nın özel sarmal kıl fırçası, kirpikleri çok güzel bir şekilde kavrıyor ve daha ilk fırça darbesinde kirpiklerde gerçeküstü bir fark yaratıyor. Hacim ve uzunluk etkisi, maskarayı uyguladıkça artıyor. Kısa ve seyrek kirpiklerimize tek katta bile inanılmaz bir uzunluk ve hacim etkisi verdiğini söyleyebiliriz.

Maybelline Surreal Maskara gün içinde dökülme ve göz altına bulaşma yapmadı. Bu maskaraya dair en sevdiğimiz şey ise gün boyu etkisini kaybetmemesi oldu. Surreal Maskara’yı uyguladığımız ilk anda elde ettiğimiz etkiyi akşam makyajımızı temizlerken aynı yoğunlukta görmek bizi şaşırttı. Tüm bu özellikleri sayesinde Maybelline Maskara bizden 10/10 almayı hak ediyor. Eğer sen de kirpiklerin gerçeküstü şekilde uzun ve hacimli görünsün istiyor, surreal kirpiklere sahip olmak istiyorsan, Maybelline Falsies Surreal Maskara’yı bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/