loader

Deniyoruz: Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi

Favoriye Ekle

36 saate kadar kalıcı, dövme etkili kaş makyajı için Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’ni birlikte deniyoruz!

Doğal, belirgin ve gün boyu kalıcı kaş makyajları, son zamanların en popüler makyaj trendleri arasında. Kaşların ne kadar ince ve seyrek olursa olsun, yeni nesil kaş makyajı ürünleriyle artık kaşlarına istediğin görünümü verebilir, doğal bir etki elde edebilirsin. Bu yazımızda, 36 saate kadar kalıcılık sunan, kaşların daha dolu ve belirgin görünmesini sağlayan Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi'ni denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi

Dövme etkili kaş makyajları, yükselen bir trend. Peki neden kaş makyajında dövme etkisine ihtiyacımız var? Kaşlar aslında önemsizmiş gibi görünse de, yüze ifadeyi veren en önemli unsurlardan biri olduğu için aslında makyajın en önemli adımlarından biri. Seyrek, boşlukları olan düzensiz kaş görünümünü, doğal bir kaş makyajı ile güçlendirmek gerekiyor. Bilirsin ki kaş makyajı zor olmamasına karşın zahmetli bir iş. Kaşa doğru kavis vermek, doğal bir şekilde boşlukları doldurmak ve evde kaş şekillendirmek özen istiyor. Bir kere iyi bir kaş makyajı yaptıktan sonra da onun gün boyu bozulmadan kalmasını bekliyoruz.

İşte tam da bu noktada, devreye dövme etkili kaş kalemleri giriyor. Sıradan bir kaş kalemiyle kaşlarımızı şekillendirmek yerine, tüm gün kalıcı, bulaşmaya ve dağılmaya dayanıklı, dövme etkili formülü olan bir kaş kalemi en büyük kurtarıcılarımızdan. Maybelline Tattoo Brow serisindeki tüm ürünler de bu beklentimizi karşılayacak cinsten. Tattoo Brow serisine eklenen Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi de bugüne kadar kullandığımız en kalıcı kaş kalemlerinden biri. Şimdi gel birlikte, Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’ne daha yakından bakalım…

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’nin Özellikleri

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’nin Özellikleri

Eğer kaşlarında boşluklar varsa ve doğal bir şekilde belirginleştirerek şekillendirmek istiyorsan, kaş makyajının gün boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan, dövme kadar kalıcı kaş kalemlerini mutlaka denemelisin.

Maybelline Tattoo Brow serisindeki kaş kalemi ve kaş pomadı gibi kaş ürünleri, gün boyu kalıcılık veriyorlar. Bu seriye yeni eklenen Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi ise tam 36 saate kadar kalıcılığı olan bir kaş kalemi. Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’nin özellikleri ise şöyle:

  • Yumuşak formülü ile çok kolay uygulanıyor.
  • Kaşların arasındaki boşlukları doğal bir şekilde dolduruyor.
  • Suya, bulaşmaya, dağılmaya dayanıklı.
  • 36 saate kadar kalıcı (Tüketici testi, 148 kişi)
  • Kalemtıraş ile açılabiliyor.
  • Arkasındaki kaş fırçası ile etkisi doğallaştırılabiliyor.
  • Rengi gün içerisinde solmuyor.

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’nin Renkleri

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’nin Renkleri

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’nin tüm cilt tonlarına uygun 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Sarışınlar için Tattoo Brow 36H 02 Blonde rengi, kumrallar için 05 Medium Brown rengi ve esmerler için de 07 Deep Brown rengi birebir uygun renkler. Bu renklerin en önemli özellikleri ise gün içinde solmamaları. Yani ilk anda uyguladığındaki tonu, gün içerisinde değişmeden, etkisini kaybetmeden kalıyor.

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

Tattooo Brow 36H Kaş Kalemi’ni uygulaması son derece pratik. İlk önce, kaş kaleminin arkasındaki fırça ile kaşlarını aşağı doğru tara, daha sonra kaşlarının üst çerçevesini belirginleştir. Daha sonra aynı şekilde kaşlarını yukarı doğru tara ve alt çerçeveyi de belirginleştir. Ardından son adımda ise kaşlarının aralarındaki boşlukları doldur. Uygulamayı biraz daha doğallaştırmak için tekrar kaş fırçası ile tara, işte bu kadar basit!

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’nin formülü son derece yumuşak, bu sayede uygulama sırasında büyük kolaylık sağıyor. Rengini hemen veriyor ve üst üste defalarca uygulamaya gerek kalmıyor. Sabitlendikten sonra ise gün boyu hiçbir yere kıpırdamıyor, dağılmıyor ve bulaşmıyor. Bu kaş kalemini uyguladıktan sonra giyinmek bile mümkün, asla bozulmuyor! En iyi tarafı ise gün içerisinde rengi solmuyor.

Eğer sen de kaş makyajının gün boyu kalıcı olmasını istiyorsan, Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi’ni mutlaka denemelisin. Elinle ovaladığında bile bozulmadığını görünce, en az bizim kadar etkileneceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler