loader

Deniyoruz: Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası

Favoriye Ekle

Kaş şekillendirme konusunda en iyilerden biri olan Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası’nı denedik, yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Kaş maskaraları, son dönemde kaş şekillendirme konusunda işimizi en kolaylaştıran makyaj malzemelerinin başında geliyor. Kaş sabitleyici özelliği sayesinde gün boyu kaşlarımızın bozulmasını engelleten kaş maskaralarından biri olan Maybelline Tattoo Brow 36H Styling Gel Kaş Maskarası’nı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası

Kaşları yukarı doğru taramak, bunu da renkli bir kaş maskarası ile yapmak, son dönemin en popüler ve pratik makyaj trendlerinden. Maybelline kaş maskarası ise en severek kullandığımız ürünlerden biri oldu.

Yukarı doğru taranmış, belirgin ve doğal görünümlü kaş şeklini elde etmek için renkli kaş maskaraları gerçekten de son derece kullanışlı. Kaş maskarası ile kaşları sadece birkaç kere tarayarak hızlı bir şekilde, gün boyu kalıcı kaş şekline sahip olmak makyaj süremizi hızlandırıyor. Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası da bu sayede tanıştığımız en iyi kaş ürünlerinden biri. Şimdi gel bu renkli kaş maskarasına daha yakından bakalım…

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası’nın Özellikleri

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası’nın Özellikleri

Kaş sabitleyici özelliği ile kaş makyajını kolaylaştıracak Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası’nın özellikleri:

  • 36 saate kadar kalıcı bir formülü var.
  • Kaşlarda doğal şekillendirilmiş bir bitiş sağlıyor.
  • Minik fırçası ile tüm kaşları tek seferde yakalıyor, kolay ve hızlı uygulama sağlıyor.
  • Suya ve tere dayanıklı bir formüle sahip.
  • Gün içerisinde bulaşmıyor ve transfer olmuyor.
  • Açık, orta ve koyu olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip.

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası Nasıl Kullanılır?

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası Nasıl Kullanılır?

Maybelline Tattoo Brow Kaş Maskarası’nın minik fırçası, tüm kaşları kavrama konusunda gayet başarılı. Tek seferde kaşlarını tarayarak istediğin belirgin ve doğal kaş şeklini elde edebilirsin. Bunun için kaşlarının iç-orta kısmını yukarı doğru tarayabilir, orta-kuyruk kısmını ise 45 derecelik açıyla tarayabilirsin. Kaş maskarasını uyguladıktan yaklaşık 1-2 dakika sonra sabitlendiğini göreceksin.

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskara renkleri

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Maskarası’nın kaşlara verdiği renk son derece kalıcı, hatta deneyimlerimize göre 36 saate kadar bozulmuyor, rengi solmuyor ve dökülme yapmıyor. Kaş makyajını temizlemek için çift fazlı makyaj bazı kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/