loader

Deniyoruz: Maybelline Tattoo Liner Ink Pen

Favoriye Ekle

Gece gibi siyah bir kalıcı eyeliner arıyorsan, işte karşında Maybelline Tattoo Liner Ink Pen! Merak edenler için denedik ve deneyimlerimizi paylaştık!

Her makyajsever gibi senin de başarısız eyeliner denemelerin olmuştur. Neyse ki artık bu konuda endişelenmene hiç gerek yok. Bakışlarına derinlik ve dramatik bir etki kazandırma hedefiyle çıktığın ve hayal kırıklığı yaşadığın talihsiz makyaj anılarıyla vedalaşmaya hazır ol. Çünkü karşında tüm beklentilerini karşılayacak yoğun pigmentli ve kalıcı bir eyeliner var. Üstelik bu esnek ve ince uçlu eyeliner hem uygulama kolaylığı hem de hayal ettiğin kalıcı sonuçları vadediyor. Dövme etkili ve 24 saat kalıcı Maybelline Tattoo Liner Ink Pen kalem eyeliner hakkında yorumlarımızı incelediğinde, sen de bize hak vereceksin!

1. Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Hangi Özelliklere Sahip?

Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Hangi Özelliklere Sahip?

  • Her göz şekline uyum sağlayan esnek ve ince yapılı fırçası sayesinde tek hamlede kolayca uygulanıyor.
  • Yoğun siyah pigmentli yoğun formülü sayesinde hayal edilen simsiyah eyeliner görünümünü kolayca sunuyor.
  • Eforsuz şekilde ve tek sürüşte belirgin bir renk elde etmeye yardımcı oluyor. Böylece istenen incelikteki tüm eyeliner şekilleri zahmetsizce ortaya çıkıyor.
  • Suya, bulaşmaya, solmaya dayanıklı ve üstelik topaklanma da yapmıyor.
  • 24 saate kadar kalıcılık özelliği sunuyor.

Maybelline Tattoo Liner Ink Pen’in nasıl kullanılacağını ya da sürüm kolaylığını merak ediyor olabilirsin. Ancak en baştan belirtmeliyiz ki eyeliner çekmede acemi olanlar bile bu ürünle profesyonel bir sonuç elde edebiliyor. Editör ekibimizde cat eyeliner, yarım eyeliner ve hatta düşük göz kapağı üstünde incecik çizgiler yaratmayı denedik. Net kanaatimiz: Bu bulaşmayan ve bozulmayan eyeliner’ın yumuşak uçlu kıl fırçasıyla, herkes zahmetsizce ve ustalıkla eyeliner çekebilir!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

2. Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Kalıcı mı?

Maybelline Tattoo Liner Ink Pen Kalıcı mı?

Biz editör ekibi olarak Maybelline Tattoo Liner Ink Pen’in kalıcılığını daha iyi anlayabilmek için sabah evden çıkmadan uygulamayı ve gün boyu gözlemlemeyi tercih ettik. Gün için de yaptığımız ara kontrollerde emek emek çektiğimiz eyeliner kuyruklarının bozulmamış olması keyfimizi yerine getirdi. Yoğun bir tempoyla geçen oldukça uzun bir günün ardından da aynı görünümle karşılaştığımızda çok etkilendik. Yani anlayacağın, ürünün yapısı gün boyu akma, dağılma ve bulaşma konusunda endişelenmene gerek bırakmayacak kadar kalıcı!

Maybelline Tattoo Liner Ink Pen dövme kalıcılığında iddialı. Bu nedenle bu eyeliner’ı kullanırken en iyi göz makyaj temizleyicileri hakkında da biraz bilgi toplaman faydalı olacak.

3. Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen Yorumlarımız

Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen Yorumlarımız

Göz makyajında dinamik ve vurucu bir etki yaratmak istiyorsan Maybelline Tattoo Liner Ink Pen’in yoğun pigmentli siyah renk tonu tam sana göre. Görebileceğin en canlı siyah eyeliner tonuna tek çizgide ulaşmak için bu göz makyajı ürünü birebir! Makyajında genellikle nötr tonlara yöneliyorsan bu yüksek pigmentli eyeliner’la makyajına dramatik bir etki kazandırabilirsin. Editör ekibi olarak özellikle keskin ve uzun kuyruk eyeliner denemelerinde çok eğlendik ve verim aldık. Gece makyajların için Maybelline Tattoo Liner Ink Pen’le cat eye görünümü yaratarak sen de tüm dikkatleri üzerinde toplayabilirsin. Tabii dudaklarını nötr tonlarla renklendirmeyi unutmamak kaydıyla!

Ofiste adeta bayram havasında geçirdiğimiz Maybelline Tattoo Liner Ink Pen kullananlar gününün sonuna gelmiş bulunuyoruz. Eyeliner sürme konusunda zorluk çeken, düşük göz kapağı nedeniyle bulaşma ve dağılma konusunda dertli tüm editörlerimizin artık yüzü gülüyor! Eğer göz makyajına etkileyici bir dokunuş yapmak istiyorsan sen de Maybelline Tattoo Liner Ink Pen’e bir şans vermeyi düşünebilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler