loader

Deniyoruz: Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner

Favoriye Ekle

36 saate kadar kalıcı, dövme etkili ve kolay uygulanan bir eyelinera hangimiz “Hayır!” diyebiliriz ki? Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner’ı birlikte inceliyoruz.

Eyeliner makyajı her ne kadar çok çekici görünse de, bazen hepimizi zorlayabiliyor. Uygulaması kolay, aynı zamanda kalıcı ve gün içinde de akmayan likit bir eyeliner ise tüm bu zorlukların üstesinden geliyor. Maybelline’in Tattoo Liner Liquid Ink likit eyelinerı, son zamanlarda denediğimiz en kalıcı eyelinerlardan biri.

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner

Eyeliner çekmek emek istiyor, evet, ve biz bu kadar uğraşıp kusursuz kuyruklu bir eyeliner çektikten sonra, makyajımızın gün boyu bozulmadan kalmasını istiyoruz. Dağılmış, bulaşmış, rengi uçup gitmiş bir eyeliner görünümü, aynaya baktığımızda çileden çıkmamız için yeter de artar bile.

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner’ın en dikkat çeken özelliği, 36 saate kadar kalıcı bir etkisinin olması. Bu likit eyelinerın formülü, sıradan eyelinerlardan son derece farklı: Dövme etkili, 36 saate kadar kalıcı, yoğun pigmentli, akmıyor, dökülmüyor. Bu kadar kalıcıyken de işin en güzel tarafı, çok kolay temizleniyor olması. Hem tek bir çizgide eyeliner makyajını tamamlamak istiyor, hem de etkisinin gün boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan, Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner tam sana göre demektir.

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner’ın Özellikleri


İyi bir eyeliner için bazı belli özellikler var: İlk önce kolay uygulanan bir eyeliner olmalı. Yoğun pigmentli olmalı ve tek seferde, hata yapmaya mahal bırakmadan yoğun bir siyah çizgi çekebiliyor olmalıyız. Uyguladıktan sonra hızlı bir şekilde sabitlenmeli ve gün içinde de akmamalı, dökülmemeli, göz kapağına bulaşmamalı. Tüm bunlar bir arada olduktan sonra da, makyajı temizlerken bir çileye dönüşmemeli, onlarca pamuk harcamadan kolayca çıkmalı.

Böyle bakınca sanki çok şey istiyormuşuz gibi görünse de, Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner, aradığımız tüm bu özellikleri bir arada barındırıyor. Dövme etkili formülü, 36 saate kadar kalıcı. Gün içindeki tüm şartlara dayanıklı, terlemeyle akıp dökülmüyor, rengi azalmıyor. İlk uyguladığımızda nasılsa, makyajımızı temizlerken de aynı yoğunlukta ve kusursuzlukta görünüyor.

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner’ın en iyi taraflarından biri ise, ucunun ince ve sivri olması. Bu sayede kontrolü çok kolay ve tek seferde yoğun siyah renk verdiği için keskin bir uygulama sağlıyor. O istediğimiz yoğun siyahlığı elde etmek için defalarca üstünden geçmek zorunda kalmıyoruz, bu da eyeliner çekerken hata yapma ihtimalini en aza indiriyor. Sonuç olarak, düzeltmek için gittikçe kalınlaşan ve kontroldan çıkan eyeliner görünümü yok, bunun yerine ince ve keskin bir eyeliner görünümü var!

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner’ı uygularken, ilk önce gözünün dış köşesinde alt kirpik çizgini takip ederek keskin bir kuyruk oluşturabilirsin. Sonraki adımda, kuyruğun üst kısmından, kirpik çizgini takip ederek göz pınarına kadar eyelinerını tamamlayabilirsin. Yoğun pigmentli olduğu için tek seferde bu çizgiyi çekmek son derece kolay, üstünden geçmeye gerek bile kalmayacak. Uyguladıktan sonra yaklaşık 20 saniye içinde de sabitleniyor ve dövme etkisine kavuşuyor. Gün içinde akma, bulaşma, dağılma, dökülme ve renginde solma olmuyor. Kısacası keskin eyeliner makyajının keyfini sürmemek için hiçbir bahane kalmıyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler