loader

Deniyoruz: Maybelline The Colossal Maskara

Favoriye Ekle

Kirpikleri tek tek ayırıp, tek seferde 3 katı kadar hacim veren harika bir maskara denedik! Maybelline The Colossal maskara hakkında bilmen gereken tüm detaylar bu yazımızda!

En iyi maskara arayışımız hiçbir zaman son bulmayacak gibi. Her ne kadar denediğimiz maskaralar arasında favorilerilerimiz olsa da, yeni çıkan başka bir maskarayı denemek için her zaman can atıyoruz. Gerçek bir makyaj sever olmak da zaten bunu gerektirir, değil mi? Bugünkü keşfimiz ise kirpiklere tek seferde 3 katı kadar hacim veren, tek tek ayıran ve topaklanmayan bir maskara: Maybelline The Colossal Volum' Express Glam Black Maskara yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!


Maybelline Colossal Maskara

Maybelline Colossal Maskara

Kirpikleri tek tek ayırıp çok daha yoğun görünmelerini sağlayan, 3 kata kadar hacim veren, hem de tüm bunları tek katta yapan bir maskara, hiç düşünmeden en iyi maskaralar listemize girer. Maybelline’in Colossal Maskarası, son zamanlarda denediğimiz en etkili hacim veren maskaralardan.

Özel kıl fırçası, tüm kirpiklere tek tek erişip, her birine ayrı hacim veriyor. Formülü sayesinde de kirpiklerin birbirlerine yapışıp topaklanmasına engel oluyor. Colossal Maskara'yı bir kere kullandıktan sonra vazgeçmesi gerçekten de çok zor!

Maybelline Colossal Maskara’nın Yapısı

Maybelline Colossal Maskara’nın Yapısı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Colossal Maskara’nın kolajen içeren formülü, kirpiklerin zamanla daha güçlü olmalarını ve dökülmemelerini sağlıyor. Bu özel formül sayesinde de asla topaklanma yapmıyor. Kirpikleri tek tek ayıran fırçası sayesinde de kirpiklerin bu hacimli ve yoğun görünümü gün boyu kalıcılığını koruyor.

Maybelline Colossal Maskara’nın Fırçası

Maybelline Colossal Maskara’nın Fırçası

Maskaraların kıl ya da silikon fırçaya sahip olmaları, tarağının şekli ve formu, verdikleri etki açısından çok önemli. Maybelline Colossal Maskara’nın fırçası kıl yapıda ve uca doğru inceliyor. Kalın tarafı kirpiklerin en yoğun olduğu yerlerde, ince kısmı ise iç köşelerde ve alt kirpiklerde çok kolay bir kullanım sağlıyor.

Gün içinde göz altlarına dökülme yapmıyor ve hacim etkisi de ilerleyen saatlerde kesinlikle azalmıyor.

Maybelline Colossal Maskara Nasıl Kullanılır?

Maybelline Colossal Maskara Nasıl Kullanılır?

Bir maskaradan en yüksek performansı elde etmek için yapman gereken ilk şey, maskaranın fırçasını kirpik diplerine oturtmak ve yukarı doğru uygulamak. Maybelline Colossal Maskara’nın özel fırçasının formu ise tüm kirpiklere erişmek için çok uygun olduğundan, tüm kirpiklere uygulaması çok pratik ve hızlı. Birkaç adımda tüm kirpikler anında hacimli, uzun ve dolgun görünüyorlar.

Eğer sen de tek tek ayrılmış, topaklanmayan ve her biri ayrı hacim kazanmış yoğun kirpik görünümünü seviyorsan, Maybelline The Colossal Volum' Express Glam Black Maskara'yı bir an önce denemeni öneririz!

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 30 May 2020 - 20:58

Topaklanmayan tek tek ayrılmış kirpikler istiyorsanız kesinlikle denenmesi gereken bir ürün vazgecilmeziniz olacaktır...

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
30 May 2020 - 20:58

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler