loader

Deniyoruz: Mega Hacim Etkili L’Oréal Paris Air Volume Maskara

Favoriye Ekle

Hava kadar hafif ve yoğun hacimli kirpikler için L’Oréal Paris Air Volume maskarayı birlikte deniyoruz!

Kirpiklerimiz kısa, düz veya seyrek olsa da, hepimiz daha hacimli bir görünümün peşindeyiz. Bunun için de yoğun hacim veren maskaralar her zaman radarımızda. Bir maskara kirpiklere yoğun hacim verirken aynı zamanda daha çok, uzun ve kıvrık görünmelerini de sağlıyorsa bizim için en iyi maskaralar listesinde hemen yerini alıyor. Peki sence yoğun hacim demek, aynı zamanda maskaranın kirpiklerde ağırlık yapması mı demek? Eğer böyle düşünüyorsan, fikrini tamamen değiştirecek bir maskara ile karşındayız: L’Oréal Paris Air Volume Mega maskara! Kirpiklere mega hacim verirken aynı zamanda hava kadar hafif olmalarını sağlayan Air Volume maskarayı denedik ve yorumluyoruz!

L’Oréal Paris Air Volume Maskara

L’Oréal Paris Air Volume Maskara

Kirpik tipimiz nasıl olursa olsun, her zaman olduklarından çok daha yoğun görünmelerini istiyoruz. Kısa, seyrek, düzensiz veya düz kirpikleri tek seferde hacimli, kıvrık ve uzun gösterecek bir maskaranın peşindeyiz. Hatta öyle ki, bazen maskaramızı maksimum hacim için 2-3 kat bile uygulayabiliyoruz. Bu durumda da kirpikler ağırlaşıyor, birbirine yapışıyor. Neyse ki şimdi, kirpiklere hava kadar hafif, mega hacim veren bir maskara ile tanıştık ve hacimli kirpikler hakkında bildiğimiz her şey uçtu gitti!

L’Oréal Paris Air Volume maskara, yeni nesil, ağırlık hissi vermeyen, kirpikleri mega hacimli gösteren bir maskara. Bu kadar hafif olduğu için de asla ama asla kirpiklerde ağırlık yaratmıyor. Özel şekilli fırçası ve formülü sayesinde

kirpik tipi ne olursa olsun herkes için ortak bir nokta yaratıyor, hava kadar hafif, mega hacimli kirpikler!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Air Volume maskaranın formülü

L’Oréal Paris Air Volume maskaranın formülü

Air Volume maskarayı bu kadar farklı yapan iki özelliği var: Biri yeni nesil teknoloji eseri formülü, diğeri de fırçasının yapısı. L’Oréal Paris Air Volume maskaranın formülü, “Hava-hacim teknolojisine” sahip. Bu formül tüpün içinde havayla harekete geçen, uygulandığında ağırlık hissi yaratmayan wax ve pigment içeriğine sahip. Ağırlık yaratmadığı gibi kirpiklerin simsiyah görünmesini sağlıyor.

L’Oréal Paris Air Volume maskaranın fırçası ise çift kıllı bir forma sahip. Fırçanın kısa kılları kirpikleri kökünden yakalayıp kavrıyor ve kıvırıyor. Uzun kullar ise bu farklı formülü tüm kirpiklere kökten uca ulaştırıyor ve eşit bir şekilde dağıtıyor. Sonuç olarak tüm kirpikler birbirine yapışmadan ekstrem bir şekilde hacim kazanıyor.

L’Oréal Paris Air Volume maskaranın etkisi

L’Oréal Paris Air Volume maskaranın etkisi

L’Oréal Paris Air Volume maskaranın en sevdiğimiz tarafı, kirpik yapımızın tamamen ikinci planda kalması. Yani ister kısa, ister düz, ister seyrek istersen de düzensiz kirpiklere sahip ol, bu maskara tüm kirpiklere aynı yoğun hacimi veriyor. Kıl fırçası çok yumuşak olduğu için uygulaması son derece kolay, formülü ağırlık yaratmadığı gibi fırçası da kirpiklere çok nazik davranıyor. Bir diğer güzel tarafı ise formülünün hipoalerjenik olması, yani özenle seçilmiş içerikleri hassas gözlerin bile kullanımına son derece uygun.

L’Oréal Paris Air Volume maskara, gün içerisinde etkisini kaybetmiyor. Yoğun hacim veren maskaralarda zaman zaman karşılaştığımız dökülme, akma ve bulaşma gibi problemler bu maskarada yok. Yoğun hacim ve siyah etkisine rağmen de, Air Volume maskaranın çok kolay temizlendiğini söyleyebiliriz. Ovalamaya bile gerek kalmadan, sadece iki pamuk hareketiyle temizlemek mümkün. Eğer sen de kirpiklerinde hava kadar hafif, asla ağırlık yaratmayan mega bir hacim istiyorsan, L’Oréal Paris Air Volume maskarayı bir an önce denemelisin!

L'Oréal Paris Air Mega Black Maskara

L'Oréal Paris Air Mega Black Maskara

Eğer kirpiklerin hem yer çekimine meydan okusun, hem de simsiyah görünsün istiyorsan, o zaman L'Oréal Paris Air Mega Black Maskara tam sana göre. Bu maskaranın ekstra hafif ve mega hacim veren formülü şimdi geliştirilmiş siyah pigmentler ve kalıcı polimerler içeriyor. Bu da bakışlara çok daha belirgin bir etki veriyor. 30 saate kadar* kalıcı ve transfer olmayan, tere dayanıklı, bulaşmayan bu formül, kirpikleri ağırlaştırmadan simsiyah hacim etkisiyle belirginleştiriyor.


*Tüketici testi

L'Oréal Paris Air Volume Mega Suya Dayanıklı Maskara

L'Oréal Paris Air Volume Mega Suya Dayanıklı Maskara

Pek çoğumuz için makyajımızda suya dayanıklı maskara kullanmak son derece önemli. Gözlerin sık sık sulanması, terlemek, spor ve yoğun geçen günler maskaranın akması için yeter de artar bile. Hele yazın, deniz veya havuz kenarına makyaj en azından bir maskara sürmeden inmeyenlerdensen, mutlaka suya dayanıklı rimele ihtiyacın var demektir.

Biz L'Oréal Paris Air Volume Mega maskarayı bu kadar çok sevmişken, waterproof versiyonunu da hemen denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmak istedik. Suya dayanıklı olan ama gerçekten de hem denizde / havuzda akmayan, hem de terlediğinde alt kirpik diplerine bulaşamayan iyi bir maskara bulmak öyle kolay değil. Özellikle de hacim etkisi varsa, ne kadar suya dayanıklı olursa olsun, bazen dökülmeler olabiliyor.

L'Oréal Paris Air Volume Mega Easy Waterproof Maskara'nın bizi en çok etkileyen özelliği, kesinlikle akmıyor oluşu. Sıcak yaz günlerinde, kirpiklerimizde maskara olduğunu unutup gözlerimizi ovuşturduğumuzda bile akmadığını görünce, buna emin olduk!

Air Volume Mega suya dayanıklı maskaranın bir güzel özelliği ise çok kolay bir şekilde temizlenebiliyor olması. Ilık suyla kolayca çıkarken, aynı zamanda da hassas gözlerin kullanımı için uygun bu maskara, suya, bulaşmaya, terlemeye kısacası bir maskaranın akmasına neden olacak her duruma dayanıklı. Üstelik kirpiklere verdiği mega hacim etkisi de bağımlılık yaratacak cinsten!

Yorumlar

1 Yorum

Aslı Dündar 07 Oca 2021 - 16:44

Loreal air volume maskara yoğun hacim veriyor. Akma ve bulaşma yapmıyor. Kirpiklerde ağırlık yaratmıyor. Kıl fırçası tüm kirpiklere ulaşıyor.

1 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
1 Kişi faydalı buldu
07 Oca 2021 - 16:44

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler