loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me Far Paleti

Favoriye Ekle

Bu Sevgililer Günü’nde hediyemiz kendimize: NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me far paletini inceliyoruz!

Yılın en sevdiğimiz dönemlerinden biri geldi: Sevgililer Günü! Her yer kalplerle süslüyken, bir de en sevdiğimiz markaların Sevgililer Günü Özel koleksiyonları üstüne eklenince, makyaj aşkımız tavan yaptı! Bu yazımızda, görür görmez gözlerimizden kalpler çıkmasına sebep olan NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me Sevgililer Günü far paletini birlikte inceliyoruz!

NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me Far Paleti

NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me Far Paleti

Bu yıl Sevgililer Günü hediyelerimiz kendimize! Makyaj aşkımızın da tavan yaptığı bu günlerde, özel koleksiyon makyaj malzemelerinden daha güzel bir hediye olabilir mi? NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me far paleti, tam da ihtiyacımız olan şey! 18 farklı renkten oluşan 2 Me Luv Me far paleti, bugüne kadar gördüğümüz en güzel renkleri bir arada barındırıyor. Karşılaştığımız ilk andan beri başka bir şey düşünemediğimiz için, ışık hızıyla bu paleti incelemeye aldık!

NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me far paleti, kendimizi şımartmak için en iyi seçeneklerden biri. Tam 18 adet, hiçbir yerde bulamayacağımız far renklerini bir arada barındıran bu far paleti, canlı renklerde makyaj yapmayı sevenler için ideal.

NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me Far Paleti 2

Pembe ve mor farların ağırlıkta olduğu, ışıltılı, mat ve metalik bitişli farlar hem gündüz hem de gece makyajı yapmak için kolaylıkla kullanılabilir kombinasyonlar oluşturuyor. İster mor, ister pembe tonları, istersen de doğal tonları kullanarak birbirinden farklı ve göz alıcı makyajlar yapabilirsin.

Peki NYX Professional Makeup 2 Me Luv Me far paletindeki farların yapıları nasıl? NYX Professional Makeup’ın farları zaten dillere destan, yoğun pigment, kolay dağılma ve geniş renk seçenekleriyle, göz makyajında en acemi olan biri bile profesyonel bir görüntü elde edebiliyor. Farları karıştırması ve dağıtması son derece kolay. Tek seferde renklerini verdikleri için asla üst üste uygulamaya gerek kalmıyor.

2 Me Luv Me far paletinin en güzel tarafı, kullanması veya kombinlemesinin zor olabileceği far renklerini bir arada barındırması. Örneğin canlı bir mor farı, başka hangi renklerle uydurabileceğini düşünmene hiç gerek yok, çünkü bu far paletindeki tüm renkler birbiriyle çok uyumlu.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.2 Me Luv Me Far Paletiyle Sevgililer Günü Makyajı

2 Me Luv Me Far Paletiyle Sevgililer Günü Makyajı

Işıl ışıl ve canlı renklerde bir göz makyajı, bu yılın Sevgililer Günü teması! Pembe ve mor renkleri bir arada kullanarak harika bir makyaj yapabilirsin. Göz kapağının katlanma bölgesine pembe renkli Finesinn’ rengini uygulayıp, dış köşeleri kuyruk şekilde keskin bir şekilde bitirebilirsin. Daha kaş altlarına lila renkli Feelings rengini uygulayabilirsin. Daha sonra göz kapağına ve göz pınarına ışıltılı pembe She Flexin’ rengini uyguladıktan sonra, ince bir far fırçasıyla koyu mor renkli Mad Crushin’i eyeliner şeklinde uygulayabilirsin.

Kirpik diplerini daha da belirginleştirmek için, NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ı uygulayabilirsin. Son olarak da kirpiklerde lifting etkisi için On The Rise Liftscara’yı uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler