loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

Favoriye Ekle

Nemlendirme etkili NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’u denedik ve yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Son zamanların en popüler kapatıcılarından biri olan NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’u görür görmez denedik ve soluğu burada aldık. Tiktok’ta viral olan, deneyenlerin anında vurulduğu bu kapatıcı gerçekten de söylendiği kadar var mı, yanıtlıyoruz!

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

Tiktok’ta viral olan ve anında stokları tükenen makyaj malzemelerinin peşine düşüp, deneyip yorumlamayı çok seviyoruz. Bunlardan biri de NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum. Bu kapatıcının etkisini Tiktok’ta ilk gördüğümüzde çok etkilenmiş, bir an önce denemek istedik. Yüksek kapatıcılığa sahip ama aynı zamanda çok doğal bir bitişi olan, cilde bakım yapan NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum yorumlarımızla karşındayız!

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Özellikleri

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Özellikleri

Eğer göz altındaki morluklardan, cildindeki renk eşitsizliklerinden, lekelerden, kızarıklıklardan ve kuruluktan şikayetçiysen, NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum tam sana göre. Şimdi gel bu harika kapatıcının özelliklerine bakalım:

  • Tremella mantarı, CICA ve yeşil çay özleri ile cilt bakım etkisine sahip.
  • Ortadan yükseğe artırılabilir bir kapatıcılık sağlıyor.
  • 16 saate kadar nemlendirme özelliği bulunuyor.
  • Göz altındaki morlukları ve koyu halkaları tek katta gizleyebiliyor.
  • Ciltteki lekeleri, sivilce izlerini, kızarıklıkları ve renk eşitsizliklerini örtüyor.
  • Nemlendirici özelliği sayesinde kuru bölgelerin oluşmasına engel oluyor.
  • Doğal bir bitişe sahip, yokmuş gibi görünüyor.
  • 8 renk seçeneğine sahip.
  • Vegan formüllü.

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Renkleri

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Renkleri

Bare With Me Kapatıcı Serum 8 renk seçeneğine sahip. Açık tenliler ve beyaz tenliler için Fair, Light ve Vanilla renkleri, buğday tenliler için Beige, Golden, Medium renkleri, esmerler için de Sand ve Tan renkleri son derece uygun. Tüm cilt tonlarına uygun bu renkler, son derece doğal ve yokmuş gibi bir etki veriyor.

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum, kremsi bir forma sahip. Adı serum olsa bile formülü akışkan değil, aksine son derece kremsi. Ciltte çok kolay dağılıyor ve ciltle bütünleşiyor. Daha ilk katta göz altı morluklarını, kızarıklıkları ve izleri kapatmak için yeterli. Eğer yoğun göz altı morlukları ve lekeler var ise kremsi formülü sayesinde üst üste de uygulanarak kapatıcılığı artırılabiliyor.

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’u göz altı morluklarına uygulayabileceğin gibi cildinin diğer bölgelerine de uygulayabilirsin. Özellikle yanak, burun kenarı ve çenendeki kızarıklıkları gizlemek için son derece uygun. Nemlendirici bir formülü olduğu için burun kenarı ve yanaklarda olabilen kuru bölgeleri ortaya çıkarmıyor, aksine nemlendiriyor. Üstüne dilediğin fondöteni uygulayabileceğin gibi bu kapatıcıyı tek başına da kullanabilirsin. Kuru ciltlerin çok seveceği bu kapatıcı, yağlı ciltler için de son derece uygun. Nemlendiren formülü kesinlikle parlama yapmıyor ve gün boyu etkisini koruyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler