loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

Favoriye Ekle

Bare With Me Kapatıcı Serum kullananlar kervanındaki yerimizi biz çoktan aldık! Cilt bakımı etkili bu kapatıcıyı şimdi sen de yakından keşfet!

İşte, o çok merak ettiğin ve son zamanların en popüler kapatıcılarından biri olan NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum ile karşındayız! Cilt bakımı yapan bu yeni nesil kapatıcı, Tiktok’ta viral olan makyaj malzemeleri içerisinde son zamanların en çok dikkat çeken ürünlerinden biri. Deneyenlerin vazgeçilmezi haline gelen Bare With Me kapatıcı gerçekten de söylendiği kadar var mı, yanıtlıyoruz!

1. NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

Tiktok’ta viral olan ve anında stokları tükenen makyaj malzemelerinin peşine düşüp, deneyip yorumlamayı çok seviyoruz. Bunlardan biri de elbette, adeta yeri göğü yerinden oynatan NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum oldu. Bu serum kapatıcının etkisini Tiktok’ta ilk gördüğümüzde çok etkilendik ve bir an önce denemek istedik. Yüksek kapatıcılığa sahip ama aynı zamanda çok doğal bir bitişi olan, cilde bakım yapan NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum yorumlarımızla işte karşındayız!

2. NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Özellikleri Nelerdir?

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Özellikleri Nelerdir?

 • Tremella mantarı, CICA ve yeşil çay özleri ile cilt bakım etkisine sahip.
 • Ortadan yükseğe artırılabilir bir kapatıcılık sağlıyor.
 • 16 saate kadar nemlendirme özelliği bulunuyor.
 • Göz altındaki morlukları ve koyu halkaları tek katta gizleyebiliyor.
 • Ciltteki lekeleri, sivilce izlerini, kızarıklıkları ve renk eşitsizliklerini örtüyor.
 • Nemlendirici özelliği sayesinde kuru bölgelerin oluşmasına engel oluyor.
 • Doğal bir bitişe sahip, yokmuş gibi görünüyor.
 • 8 renk seçeneğine sahip.
 • Vegan formüllü.

Eğer göz altındaki morluklardan, cildindeki renk eşitsizliklerinden, lekelerden, kızarıklıklardan ve kuruluktan şikayetçiysen, yukarıdaki özelliklerinden de anlayacağın üzere NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum tam sana göre!

3. İlk Deneme: NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum Yorumlarımız

İlk Deneme: NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum Yorumlarımız

Doğal bitişli olması, NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum kullananların en çok üstünde durduğu nokta. Ürünün bu özelliği bizde çizgilere dolup dolmayacağı konusunda başta soru işareti oluşturmuştu. Ancak kapatıcının kremsi yapısı cilde çok iyi oturuyor. Nemli görünmesine rağmen hızla sabitleniyor ve saatler boyu kalıyor. Yani bu da demek oluyor ki, kalıcı ve çizgilere dolmayan kapatıcı arayışını NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum ile sonlandırabilirsin! 

Stokları hızla tükenen birçok makyaj malzemesini deneyen bir ekip olarak söyleyebiliriz ki, NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’u bizim gibi sen de çok seveceksin! Çünkü bu ürün, serum içerikli olduğu için nemlendirici ve besleyici bir etkiye sahip. Yüksek kapatıcılık sunan NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum, özellikle kalıcı olması yönüyle bizim yeni favorilerimizden olmayı başardı.

4. NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Renkleri Nelerdir?

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’un Renkleri Nelerdir?

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum renkleri açık tenliler ve beyaz tenliler için Fair 01, Light 02 ve Vanilla 03; buğday tenliler için Beige 04, Golden 05, Medium 06; esmerler için ise Sand 07 ve Tan 08 olarak sekiz farklı alternatifle çeşitleniyor. Her cilt tonuna uyum sağlayan seçenekler sunan bu renkler, seni adım adım kusursuz bir doğallığa ulaştıracak!

5. Nyx Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Hangi Cilt Tipine Uygun?

Nyx Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Hangi Cilt Tipine Uygun?

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı kuru ve hassas başta olmak üzere tüm cilt tiplerine uyumlu bir formüle sahip. Ürünün bakım yapan ve nem sağlayan formülü özellikle kuru göz çevresinde fark yaratıyor. İnce çizgiler ve pul pul görünümü anında yok eden bu kalıcı kapatıcı, pürüzsüz görünüm veren kremsi dokusu sayesinde karma ve yağlı ciltler için gözenek kapatıcı serum concealer olarak da ideal bir seçenek. Gördüğün üzere, konu NYX Professional Makeup Bare With Me olunca kapatıcı serum ne işe yarar sorusunun pek çok yanıtı var!

6. NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum Nasıl Uygulanır?

 • Öncelikle rutin cilt temizliğini yapmalı, ardından tüm yüzüne nemlendiricini ve güneş koruyucunu uygulamalısın. 
 • Ten makyajına başlamadan önce dilersen göz makyaj bazı da kullanabilirsin. 
 • Eğer fondöten ya da BB krem kullanacaksan, kapatıcı uygulamasına bu ürünleri tüm cildine uyguladıktan sonra geçmelisin. 
 • Kapatıcını göz altlarına üçgen şeklinde uyguladıktan sonra, ihtiyaç duyduğun diğer bölgelere de minik noktalar halinde dokunuş yapabilirsin. 
 • Kapatıcıyı güzelce yaymak ve cildine oturtmak için sık kıllı kapatıcı fırçası veya küçük bir makyaj süngeri tercih edebilirsin. Uygulamayı tampon hareketlerle yapmayı unutma!
 • Bir müddet bekledikten sonra, yüzündeki en belirgin cilt kusurları için kapatıcıyı ikinci bir ince katman halinde tekrar uygulayabilirsin. Bu aşamada ürünü cildine değil, aplikatörüne uygulamanı öneririz. Böylece cildindeki doğal görünümü daha fazla koruyarak rötuş yapabilirsin. 
 • Cildin makyajı kolay tutmayan bir yapıya sahipse kapatıcının üzerine hafifçe transparan pudra uygulayabilirsin. Sadece birkaç dakikalığına mimik yapmamaya özen göstermelisin. İşte bu kadar! 

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum, kremsi bir forma sahip. Adı serum olsa bile formülü akışkan değil, aksine son derece kremsi. Cilde çok kolay dağılıyor ve hızlıca bütünleşiyor. Daha ilk katta göz altı morluklarını, kızarıklıkları ve izleri kapatmak için yeterli. Eğer yoğun göz altı morlukları ve cilt lekelerin varsa bu kapatıcıyı kremsi formülü sayesinde üst üste uygulanarak kapatıcılığını artırabilirsin.

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum’u göz altı morluklarına uygulayabileceğin gibi cildinin diğer bölgelerine de uygulayabilirsin. Özellikle yanak, burun kenarı ve çenendeki kızarıklıkları gizlemek için son derece uygun. Nemlendirici bir formülü olduğu için burun kenarı ve yanaklarda olabilen kuru bölgeleri ortaya çıkarmıyor, aksine nemlendiriyor. Üstüne dilediğin fondöteni uygulayabileceğin gibi bu kapatıcıyı tek başına da kullanabilirsin. 


Yoksa sen hala cilt bakımı etkili Bare With Me vegan kapatıcı ile tanışmadın mı? Emin ol, vazgeçemediğin ten makyajı ürünlerinden biri olacak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler