loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Son zamanların yükselen trendi yokmuş gibi görünen makyajlar için ihtiyacın olan makyaj malzemelerini inceliyoruz!

NYX Professional Makeup’ın Bare With Me koleksiyonu da tam doğru zamanda karşımıza çıktı, biz de ilk iş denedik ve soluğu burada aldık.Yokmuş gibi görünen yani “No makeup makeup” epey bir süredir makyaj trendlerinin vazgeçilmezlerinden. Özellikle de son dönemde tekrar yükselişe geçen, yokmuş gibi görünen ıslak makyajlar tabii ki radarımızda. Bu doğal ve ıslak makyaj görünümü için mükemmel örtüşen bir makyaj koleksiyonu da hayatımıza girince hemen kolları sıvadık ve ürünleri tek tek test ettik. NYX Professional Makeup Bare With Me koleksiyonunu tüm detaylarıyla anlatmaya başlıyoruz!

NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

Bu yılın başlarından beri doğal makyaj görünümleri, özellikle de taze, sağlıklı ve aydınlık ten makyajları hiç olmadığı kadar yükselişe geçti. Cilt kusurlarını gizleyen ama aynı zamanda da yokmuş gibi duran ten ürünleri herkes tarafından tercih edilmeye başladı ve yokmuş gibi makyajlar tekrar hayatımıza girdi.

NYX Professional Makeup’ın da bu trendi takip eden Bare With Me koleksiyonu, cildi taptaze, sağlıklı ve kusursuz gösteriyor. Cildin pürüzsüz görünürken aynı zamanda hiç makyaj yapmamış gibi görünmek isteyen, cildinin sağlıklı parlaklığını ön plana çıkarmak isteyen herkesin favorisi olacak Bare With Me, renkli nemlendiriciler, güneş koruyuculu makyaj bazı, ışıltı veren bir makyaj bazı, ferahlatıcı makyaj sabitleme spreyi, dudak bakım yağı ve şeffaf kaş maskarasından oluşuyor.

Bare With Me koleksiyonundaki ürünlerin bir diğer özelliği ise cilde bakım yapıyor olmaları. Formülündeki Cannabis Sativa Seed Oil ile cildi yatıştırma ve 24 saate kadar nemlendirmeye yardımcı oluyor. Şimdi gel, cildin canlı, ve kusursuz görünmesini sağlayan bu harika koleksiyona daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil SPF30 Makyaj Bazı

nyx bare with me cannabis sativa seed oil spf 30 makyaj bazı

Güneş koruyucu kullanmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Peki sana cildini nemlendirerek pürüzsüzleştirecek, makyajının kalıcılığını artıracak, aynı zamanda da cildini güneşin zararlı etkilerinden koruyacak bir makyaj bazı olduğunu söylesek? NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil SPF30 makyaj bazı, cildini güneşten korurken, aynı zamanda canlı, sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Formülündeki Cannabis Sativa Seed Oil ile cildini 24 saate kadar nemlendiriyor, ıslak ve canlı bir bitiş veriyor, cildin pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Güneş korumalı bir makyaj yapmak istersen, NYX Professional Makeup Bare With Me bazı mutlaka kullanmalısın.

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil Radiant Perfecting Primer

NYX Professional Makeup Cannabis Seed Oil Radiant Perfecting Primer

Cildinin daha aydınlık ve ışıltılı görünmesini istiyorsan, NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil Radiant Perfecting Primer'ı tercih edebilirsin. İçerisindeki Cannabis Seed Oil ve mikro inci tanecikleri ile hem cildini pürüzsüzleştirerek makyaja hazırlıyor hem de içten gelen, doğal bir ışıltı veriyor. Tüm cilt tonlarına uyum sağlayan rengiyle bu gözenek küçültücü makyaj bazı, hafif yapısı ve doğal ışıltısıyla cildinin aydınlık ve canlı görünmesini sağlayacak.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici

Bare With Me koleksiyonundaki ten ürünü, çok hafif yapılı, ciltte yokmuş gibi duran ama aynı zamanda da ciltteki kusurları çok doğal bir şekilde gizleyen bir renkli nemlendirici. Cildin en taze, en doğal ve canlı halini ortaya çıkaran bu renkli nemlendirici, satin bir bitişe sahip.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici 2

Hafif yapısıyla ciltte hiç ağırlık yaratmıyor ve gerçekten de hiçbir şey sürmemiş gibi duruyor. Tüm bu özelliklerinin yanında ciltteki renk eşitsizliklerini gizliyor, cilde nefes aldırıyor ve cilt tonunu harika bir şekilde eşitliyor. 8 saate kadar da cildi nemlendirme özelliğine sahip Bare With Me renkli nemlendirici, çizgilere de dolmadığı için daha ilk deneyişimizde favorimiz oldu. Eğer sen de ten makyajında “no makeup makeup” trendini denemek istiyor, hafif ama cildini de pürüzsüz ve sağlıklı gösterecek bir ürün arıyorsan, Bare With Me renkli nemlendiriciye bayılacaksın.


NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil Jelly Cheek Color Allık

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil Jelly Cheek Color Allık

Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil koleksiyonunun en canlı üyeleri ise Jelly Cheek Color allıklar. Jel formdaki bu allıklar, cilde doğal, kendiliğinden kızarmış yanak görünümü vermek için ideal. Cannabis Sativa Seed Oil içeren formülü ve hafif yapısıyla çok doğal etki veren bu allıklar, ışıltılı bitişleriyle daha ilk denemede kalbimizi kazandı!

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil Jelly Cheek Color Allık 2

Pembe, turuncu, mercan, şeftali ve mürdüm tonlarına sahip bu allıklar, jel yapıda oldukları için cilde çok kolay uygulanıyorlar. En iyi allıklar listemizdeki bu ürünlerden en iyi sonucu elde etmek için duo fiber bir allık fırçasıyla yanaklarına tampon hareketlerle uygulayabilir, sonra da dağıtabilirsin. İlk önce hafif uygulayıp, etkisini artırmak için adım adım yoğunlaştırabilirsin. "No makeup makeup" yani yokmuş gibi makyaj görünümünü pekiştirecek bu allıkları bir an önce denemelisin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil Brow Setter Şeffaf Kaş Sabitleyici

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Seed Oil Brow Setter

Doğal ve bakımlı kaşlara sahip olmak istersen, Bare With Me serisindeki şeffaf kaş maskarasını mutlaka denemelisin. Cannabis Sativa Seed Oil içeren formülü ve özel tasarımlı fırçası sayesinde kaşları çok doğal bir şekilde sabitleyen, besleyerek bakım yapan bu kaş maskarasını ister tek başına kullanabilir, istersen de kaşlarını doldurduktan sonra gün boyu kalıcı olmalarını sağlamak için kullanabilirsin. Kremsi formülü uyguladıktan sonra şeffaflaşıyor ve kaşlarının gün boyu sabit kalmasını sağlıyor.

NYX Professional Makeup Bare With Me Prime.Set.Refresh Tazeleyici Makyaj Spreyi

NYX Professional Makeup Bare With Me Prime.Set.Refresh Tazeleyici Makyaj Spreyi

Makyaj spreyleri hem makyajın kalıcılığını artıran hem de gün içinde uygulandığında tazelik veren en büyük silahlarımız. NYX Professional Makeup Bare With Me koleksiyonundaki Prime Set Refresh de çok amaçlı bir makyaj spreyi.

Bu makyaj spreyini makyaj öncesi cildini nemlendirmek için, makyaj sonrası sabitlemek için, gün içinde de tazelenmek için kullanabilirsin. İçerisindeki aloe vera ve salatalık özleriyle cilde ferahlık veren bu makyaj spreyi, makyajının tek adımda taptaze görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda gözenek görünümünü de azaltan Prime Set Refresh sprey, cildin 8 saate kadar nemli kalmasını sağlıyor.

Islak makyajları

denemek istiyorsan, bu spreyi mutlaka denemelisin. Özellikle sıcak yaz aylarında bu makyaj spreyini çantana atıp çıktığında, senin için vazgeçilmez bir kurtarıcı olacak.

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Seed Oil Dudak Yağı

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Seed Oil Dudak Yağı

Islak ten makyajına uyumlu bir şekilde dudaklarına da parlatıcı sürmek istersen, NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Seed Oil Dudak Yağı, dudaklarına hem parlak bir bitiş verecek hem de bakım yapacak. Cannabis Sativa Seed Oil içeren formülü ile dudaklarını nemlendirip bakım yapıyor, aynı zamanda da yapışkan bir his bırakmadan doğal bir parlaklık veriyor.

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 25 May 2020 - 16:34

NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonunu cok merak ediyordum bir kac ürünü kullandım cok begendim ve diğerlerinide alacağım:D

4 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
4 Kişi faydalı buldu
25 May 2020 - 16:34

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler