loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

Favoriye Ekle
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

Yaz geldi ve yokmuş gibi görünen makyajlar yine eski popülaritesine kavuştu! NYX Professional Makeup’ın Bare With Me koleksiyonu da tam doğru zamanda karşımıza çıktı, biz de ilk iş denedik ve soluğu burada aldık.

Yokmuş gibi görünen yani “No makeup makeup” epey bir süredir makyaj trendlerinin vazgeçilmezlerinden. Özellikle de son dönemde tekrar yükselişe geçen, yokmuş gibi görünen ıslak makyajlar tabii ki radarımızda. Bu doğal ve ıslak makyaj görünümü için mükemmel örtüşen bir makyaj koleksiyonu da hayatımıza girince hemen kolları sıvadık ve ürünleri tek tek test ettik. NYX Professional Makeup Bare With Me koleksiyonunu tüm detaylarıyla anlatmaya başlıyoruz!

NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonu

Bu yılın başlarından beri doğal makyaj görünümleri, özellikle de taze, sağlıklı ve aydınlık ten makyajları hiç olmadığı kadar yükselişe geçti. Cilt kusurlarını gizleyen ama aynı zamanda da yokmuş gibi duran ten ürünleri herkes tarafından tercih edilmeye başladı ve yokmuş gibi makyajlar tekrar hayatımıza girdi.

NYX Professional Makeup’ın da bu trendi takip eden Bare With Me koleksiyonu, cildi taptaze, sağlıklı ve kusursuz gösteriyor. Cildin pürüzsüz görünürken aynı zamanda hiç makyaj yapmamış gibi görünmek isteyen, cildinin sağlıklı parlaklığını ön plana çıkarmak isteyen herkesin favorisi olacak Bare With Me, renkli nemlendiriciler, jel formda bir makyaj bazı, ferahlatıcı makyaj sabitleme spreyi ve stick allıklardan oluşuyor. Şimdi gel bu harika koleksiyona daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Bare With Me Hydrating Jelly Primer Jel Makyaj Bazı

NYX Professional Makeup Bare With Me Hydrating Jelly Primer Jel Makyaj Bazı

Bare With Me koleksiyonunda bizi en çok şaşırtan ve heyecalandıran üye, jel formdaki makyaj bazı. Bare With Me Hydrating Jelly Primer, tam da NYX Professional Makeup’ın trendsetter ruhuna yakışır bir ürün. Şeffaf jel formundaki bu makyaj bazı cilde uygulandığı anda ciltle bütünleşiyor.

Gözenek görünümünü gizleyen, nem, tazelik ve ışıltı veren bu baz, su bazlı bir formüle sahip. Bu sayede cilt tarafından uygular uygulamaz emiliyor ve geride yapışkan bir his bırakmadan cildin ışıltılı ve aydınlık görünmesini sağlıyor.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici

Bare With Me koleksiyonundaki ten ürünü, çok hafif yapılı, ciltte yokmuş gibi duran ama aynı zamanda da ciltteki kusurları çok doğal bir şekilde gizleyen bir renkli nemlendirici. Cildin en taze, en doğal ve canlı halini ortaya çıkaran bu renkli nemlendirici, satin bir bitişe sahip.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici 2

Hafif yapısıyla ciltte hiç ağırlık yaratmıyor ve gerçekten de hiçbir şey sürmemiş gibi duruyor. Tüm bu özelliklerinin yanında ciltteki renk eşitsizliklerini gizliyor, cilde nefes aldırıyor ve cilt tonunu harika bir şekilde eşitliyor. 8 saate kadar da cildi nemlendirme özelliğine sahip Bare With Me renkli nemlendirici, çizgilere de dolmadığı için daha ilk deneyişimizde favorimiz oldu. Eğer sen de ten makyajında “no makeup makeup” trendini denemek istiyor, hafif ama cildini de pürüzsüz ve sağlıklı gösterecek bir ürün arıyorsan, Bare With Me renkli nemlendiriciye bayılacaksın.

NYX Professional Makeup Bare With Me Hydrating Cheek Tint

NYX Professional Makeup Bare With Me Hydrating Cheek Tint

Bare With Me koleksiyonunun en ilginç ürünlerinden bir diğeri de nemlendirici etkili stick allıklar. Bare With Me Hydrating Cheek Tint allıklar, cilde çok doğal bir renk veriyorlar. Sanki güneşte yanmış veya spor salonundan yeni çıkmışsın gibi yanaklarını renklendiren bu stick allıklar gerçekten de yokmuş gibi makyaj için idealler.

3 farklı rengi bulunan Bare With Me Cheek Tint stick allıklar, çok yumuşak bir yapıya sahipler ve uygularken yanakta kayıp gidiyorlar. Bu sebeple de çok kolay bir şekilde dağıtılıp doğal bir etki veriyorlar. Cilde 8 saate kadar da renk veren bu stick allıklr, aloe vera ve salatalık özleri içeriyorlar. Çantana at ve çık, istediğin an çıkarıp parmaklarınla dağıtarak kolayca tazele! Son derece pratik… Üstelik nemlendirme ve renklendirme özellikleriyle dudaklarda kullanmak için idealler!

NYX Professional Makeup Bare With Me Prime.Set.Refresh Tazeleyici Makyaj Spreyi

NYX Professional Makeup Bare With Me Prime.Set.Refresh Tazeleyici Makyaj Spreyi

Makyaj spreyleri hem makyajın kalıcılığını artıran hem de gün içinde uygulandığında tazelik veren en büyük silahlarımız. NYX Professional Makeup Bare With Me koleksiyonundaki Prime Set Refresh de çok amaçlı bir makyaj spreyi.

Bu makyaj spreyini makyaj öncesi cildini nemlendirmek için, makyaj sonrası sabitlemek için, gün içinde de tazelenmek için kullanabilirsin. İçerisindeki aloe vera ve salatalık özleriyle cilde ferahlık veren bu makyaj spreyi, makyajının tek adımda taptaze görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda gözenek görünümünü de azaltan Prime Set Refresh sprey, cildin 8 saate kadar nemli kalmasını sağlıyor. Islak makyajları denemek istiyorsan, bu spreyi mutlaka denemelisin. Özellikle sıcak yaz aylarında bu makyaj spreyini çantana atıp çıktığında, senin için vazgeçilmez bir kurtarıcı olacak.

Yorumlar

1 Yorum

yorum
yorum
25 May 2020 - 16:34

NYX Professional Makeup Bare With Me Koleksiyonunu cok merak ediyordum bir kac ürünü kullandım cok begendim ve diğerlerinide alacağım:D

1 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
1 Kişi faydalı buldu
25 May 2020 - 16:34

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön