loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Born To Glow Kapatıcı

Favoriye Ekle

Aydınlık bitişli, ciltteki kusurları iyi bir şekilde gizleyen NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcıyı denedik!

Kapatıcı sürmeden sokağa adımımı atmam diyenlerden misin? O zaman kulübe hoş geldin! Cildimizdeki tüm kusurları, özellikle de göz altı morluklarımızı gizleyen kapatıcılar, makyaj çantalarımızın en önemli üyelerinden. Son zamanlarda deneyip çok sevdiğimiz NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcı ile karşındayız.

NYX Professional Makeup Born To Glow Kapatıcı

NYX Professional Makeup Born To Glow Kapatıcı

Bir kapatıcıdan ne beklersin? Bize sorarsan, cildimizdeki kusurları, başta göz altı morlukları olmak üzere tek seferde ağırlık yapmadan gizlemesi, çizgilere dolmaması ve aydınlık bir etki vermesi önceliğimiz. Cilt kusurlarını kapatırken aynı zamanda da yoğun bir görünüm vermeyen, doğal duran kapatıcılar her zaman bizim için en iyi kapatıcılardan. NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcı, göz altı morluklarını, izleri, cilt lekelerini ve kızarıklıkları tek uygulamada iyi bir şekilde gizliyor. Bunu yaparken de cilde aydınlık bir etki veriyor. Yani kısacası bir kapatıcıda aradığımız tüm özellikleri barındırıyor. Gel şimdi NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcı yorumlarımıza daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının yapısı

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının yapısı

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının en iyi tarafı, kusurları gizlerken aynı zamanda cildin doğal ışıltısını da ön plana çıkarıyor olması. Vegan formülündeki mikro inci tanecikleriyle ışığı yansıtıyor ve cilde çok doğal, içten gelen bir ışıltı veriyor. Sonuç olarak da çok doğal duruyor, sanki kapatıcı sürmemiş gibi.

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının formülündeki bir diğer özellik ise E vitamini bulunması. Bu sayede nemli bir bitişe sahip ve çizgilere de dolmuyor. 12 saate kadar kalıcı olan bu kapatıcının gün boyu oksitlenmeden, çizgilere dolmadan kalması en iyi özelliklerinden biri. Süngerli aplikatörü ile çok kolay uygulanıyor ve istendiğinde de kapatıcılığı ağırlaşmadan artırılabiliyor.

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının renkleri

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının renkleri

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının renk seçenekleri de son derece geniş. Tam 24 farklı kapatıcı rengi bulunuyor ve sıcak-soğuk alt tonlarıyla her cilt tonuna uyum sağlıyor. Kendi cilt tonundaki renkleri kusurları gizlemek için kullanabileceğin gibi, açık ve koyu tonları ile kontür yaparak yüzünü boyutlandırabilirsin.

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcının 1 Pale, 1,5 Fair, gibi renklerini açık tenliler, 2 Alabaster, 4 Light Ivory, 6 Vanilla ve 7 Natural renklerini orta-buğday tenliler, 11 Beige, 10,3 Neutral Buff, 7,5 Soft Beige ve 8 True Beige renklerini de esmer tenliler severek kullanabilirler.

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcı nasıl uygulanır?

NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcı nasıl uygulanır?

Sünger aplikatörü ile çok kolay uygulanan NYX Professional Makeup Born To Glow kapatıcıyı istersen parmaklarınla, istersen kapatıcı fırçasıyla, istersen de süngerle dağıtabilirsin. Göz altlarında aydınlık bir etki elde etmek için ters üçgen şeklinde uygulayabilirsin. Born To Glow fondötenin doğal-aydınlık bitişi ile çok iyi anlaştıkları için, birlikte kullanıldıklarında çok doğal bir sonuç veriyorlar!

Yüzüne doğal bir kontür uygulaması yapmak için açık tonunu burun çizgine, alnına, çenene ve göz altlarına uygulayabilir, koyu tonları da elmacık kemiklerinin altına, burun yanlarına ve şakaklarına uygulayarak yüzünü gölgelendirebilirsin. Kremsi ve yumuşak formülü ile çok kolay dağıldığı için son derece doğal bir görünüm elde edebilirsin.

Yorumlar

4 Yorum

Makyaj.com Üyesi 28 May 2020 - 00:19

bu ürünü ben de kullanıyorum ve gerçekten cok canlı gözüküyor ciltte ve renk tonu cok güzel

3 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
3 Kişi faydalı buldu
28 May 2020 - 00:19

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/