loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Bright Maker Makyaj Bazı

Favoriye Ekle

Cildin daha aydınlık görünmesini sağlayan NYX Professional Makeup Bright Maker Primer’ı deniyoruz!

Cilde aydınlık bir bitiş veren makyaj bazları kalp biz! Fondötenimizin bitişi nasıl olursa olsun, aydınlık bitişli bir makyaj bazı ile elde ettiğimiz görünüme hayranız. Aydınlık, parlak ve ışıltılı ten makyajlarının yeni makyaj trendleri arasında olduğunu düşününce, aydınlatıcı makyaj bazları da radarımıza girdi. Tam da bu sırada, NYX Professional Makeup Bright Maker Primer ile tanıştık ve hemen denemeye koyulduk.

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer

Eğer ten makyajında aydınlık bir görünüm, içten gelen bir ışıltı elde etmek istiyorsan uygulayabileceğin farklı yollar var. Işıltılı bir fondöten tercih etmek bir yolken, aydınlatıcı makyaj bazları önünde çok daha fazla kapı açacak. Kullandığın fondötenin bitişi nasıl olursa olsun, aydınlatma ekili bir makyaj bazı ile ışıltılı, aydınlık bir görünüm elde edebilirsin. Bunu yaparken aynı zamanda cildine bakım da yapabilirsin, nasıl mı?

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer, papaya özleri içeren, uygulandığında cilde aydınlık bir etki veren bir makyaj bazı. Düzenli olarak kullanıldığında ise cilt tonunun aydınlanmasına yardımcı oluyor. Harika değil mi? Cildi aydınlatan ve bakım yapan bir makyaj bazı fikri bizi çok heyecanlandırıyor! Şimdi gel, NYX Professional Makeup Bright Maker makyaj bazı özelliklerine daha yakından bakalım…

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer Özellikleri

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer Özellikleri

Cilde aydınlık, ışıltılı ve canlı bir görünüm veren NYX Professional Makeup Bright Maker makyaj bazı, birçok makyaj bazında aradığımız tüm özellikleri bir arada barındırıyor:

  • Uygular uygulamaz cilde anında aydınlık bir etki veriyor.
  • İçerisindeki altın yansımalar cilde içten gelen bir ışıltı veriyor.
  • Papaya özleri içeren formüle sahip.
  • Cildin pürüzsüz görünmesini sağlıyor.
  • Vegan formüllü.
  • Düzenli olarak kullanıldığında cilt tonunun aydınlanmasına yardımcı oluyor.
  • Fondötenin gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer Nasıl Uygulanır?

Cildini makyaja hazırlamak, doğal, içten gelen bir ışıltı ve aydınlık etki elde etmek için fondöten adımından önce NYX Professional Makeup Bright Maker Primer’ı temiz cildine uygulayabilirsin. Altın yansımalar içeren turuncu rengi, cilt tonunu anında aydınlatıyor. Cilde aynı zamanda yumuşacık bir etki de veriyor. Cildinde bu bazı iyice dağıttıktan sonra üzerine fondötenini uygulayabilirsin.

NYX Professional Makeup Bright Maker Primer’ın üzerine mat bitişli bir fondöten bile uygulasan, cildinin sağlıkla ışıldadığını, aydınlandığını görebilirsin. Daha parlak ve ışıl ışıl bir görünüm elde etmek için, ışıltılı bir fondöten de uygulayabilirsin. Bizim önerimiz Bright Maker makyaj bazını NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten ile birlikte kullanman. Aydınlık etkili bu iki ten ürünü bir araya geldiğinde, çok doğal ve fark edilir bir ışıltı yaratıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/