loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Butter Gloss Rujlar ve Renkleri

Favoriye Ekle

Her mevsim kullandığımız makyaj malzemelerinin başında dudak parlatıcısı geliyor. Makyajı daha enerjik ve aydınlık gösteren dudak parlatıcılarını çantamızdan eksik etmiyoruz. Son dönemde radarımıza giren renkli dudak parlatıcılarını da seninle tanıştırmak isteriz. NYX Professional Makeup Butter Gloss dudak parlatıcıları tatlı mı tatlı renkleriyle makyajımızı bir üst seviyeye taşıyor! Makalenin devamını okumadan spoiler vermek istemeyiz ama dudakları daha önce uzun süre bu kadar nemli hissettiren dudak parlatıcısı denememiş olabilirsin :)

NYX Professional Makeup Butter Gloss Dudak Parlatıcıları

NYX Professional Makeup Butter Gloss Dudak Parlatıcıları

NYX Professional Makeup Butter Gloss Dudak Parlatıcıları, uzun süre kalıcı formülleri ve dudaklarda bıraktığı yumuşacık hisle ön plana çıkıyorlar. Kaygan, yumuşacık ve adeta ipeksi bir pürüzsüzlükteki ikonik Butter Gloss dudak parlatıcıları, her makyajın kurtarıcısı olacak cinsten. Bu renkli dudak parlatıcıları, orta düzeyde örtücülük sağlayarak dudak rengini eşitliyor ve dudağa canlı bir renk kazandırıyor. Evet, NYX Butter Gloss renkleri bugüne kadar gördüğümüz en tatlı renk skalasına sahip! Pembe, nude ve kahve parlak rujlardan oluşan bu koleksiyonu sen de yakından incelemelisin.

  • Dudaklarda yapışkan bir his bırakmaz.
  • Kremsi formülüyle dudaklara kolay uygulanır.
  • Dudakları uzun süre nemlendirir ve yumuşacık yapar.
  • Her makyaj stiline uyum sağlar.
  • 5 farklı renk seçeneğine sahiptir.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Butter Gloss Ruj Renkleri

1. NYX Professional Makeup Butter Gloss Praline

NYX Professional Makeup Butter Gloss Praline

Dudakta yapışkan bir his bırakmayan Butter Gloss rujlardan en çok öne çıkan renklerden biri Praline. Doğal dudak renginde olan nude dudak parlatıcısı, dudak rengini eşitliyor ve dudakları daha aydınlık gösteriyor. Bu rengi en çok eyeliner veya nude tonlardaki göz makyajıyla tavsiye ediyoruz.

2. NYX Professional Makeup Butter Gloss Angel Food Cake

NYX Professional Makeup Butter Gloss Angel Food Cake

Toz pembe dudak parlatıcısı arıyorsan sana Angel Food Cake rengini öneririz. Dudaklara yapışmayan ve dudakta rahat bir his bırakan bu ruj rengi en çok açık tenlilere yakışıyor. Dudaklarında fresh ve parlak bir ton görmek istersen Butter Gloss Angel Food Cake rengine bir şans vermelisin.

3. NYX Professional Makeup Butter Gloss Crème Brulée

NYX Professional Makeup Butter Gloss Crème Brulée

Şeker mi şeker bir dudak parlatıcı rengi arayışında olanlar buraya! Crème Brulée dudak parlatıcısı, en güzel pembe dudak parlatıcılarından biridir. Buğday ve esmerlere de yakışan bu dudak parlatıcısı makyaja anında masum ve genç bir görünüm kazandırıyor. Dilersen tek başına dudak parlatıcısı uygulayıp daha fresh bir makyaj yapabilirsin.

4. NYX Professional Makeup Butter Gloss Tiramisu

NYX Professional Makeup Butter Gloss Tiramisu

Tiramusi gibi yumuşacık bir kahve tonu arıyorsan sana Butter Gloss renklerinden Tiramisu'yu öneririz. Sıcak alt tonlu kahve dudak parlatıcısı, her makyajın kurtarıcısı olabilir. Dudakları uzun süre nemlendiren ve daha aydınlık gösteren bu parlatıcıyı çantandan çıkarmamalısın.

5. NYX Professional Makeup Butter Gloss Madeleine

NYX Professional Makeup Butter Gloss Madeleine

Koyu kahve tonlarında dudak parlatıcısı ihtiyacın varsa hemen Madeleine rengi ile tanışmalısın. Dudakları anında parlatan ve orta örtücülükteki koyu kahve rengiyle makyajına daha karizmatik görünüm sağlayan bu ruju çok seveceksin. Her ten rengine yakışan bu kahverengi ruj, özellikle akşam makyajlarında çok havalı duruyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/