loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Candy Slick Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Capcanlı, şeker gibi, yazın habercisi yeni bir koleksiyonla karşındayız: NYX Professional Makeup Candy Slick rujları denedik ve tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz!

İple çektiğimiz günler sonunda geldi! Artık hava sıcak, güneş yüzünü gösteriyor ve biz tam da bu günlerde, kış mevsiminin soğuk renklerinden sıyrılıp, parlak yaz renkleriyle canlanıyoruz. Tabii ki NYX Professional Makeup’ın yeni ruj koleksiyonu Candy Slick’in bunda etkisi büyük. Şeker gibi renkli dudak parlatıcılarını seviyorsan ve makyajında canlı renklerle oynamak istiyorsan, Candy Slick rujlara bayılacaksın!

NYX Professional Makeup Candy Slick Rujlar

NYX Professional Makeup Candy Slick Rujlar

Şeker gibi karşı konulamaz, renkleriyle iştah açan parlak rujlara hangimiz “Hayır” diyebiliriz? Bizim için cevap çok net: Hemen diyeti bir kenara bıraktık ve görür görmez renkleriyle aklımızı başımızdan alan yeni NYX Professional Makeup Candy Slick rujları denedik! Fikrimizi hemen söylüyoruz: Bu parlak rujlar, en tatlı şekerden bile tatlı!

Renkli makyajları denemeyi ne kadar sevdiğimizi bilirsin. Özellikle de söz konusu parlak bitişli ve şeker gibi renkli rujlar olunca bizim için akan sular duruyor. NYX Professional Makeup’ın yeni çıkardığı Candy Slick rujlar ise son zamanların en renkli, çekici ve cesur renkli rujlarından. Özellikle festival ve parti sezonu açılmışken, bu rujlarla tüm dikkatlerin üzerimizde olacağı kesin.

NYX Professional Makeup Candy Slick Rujların Yapısı

NYX Professional Makeup Candy Slick Rujların Yapısı
Parlak dudak makyajının ve dudak parlatıcıların modası asla geçmeyecek! Her sezon biraz daha evrilen bu trend, NYX Professional Makeup’ın Candy Slick rujlarıyla şu an bizim için zirvede. Birbirinden tatlı ve şeker gibi 12 rengi ile bu rujlardan arasından seçim yapmak gerçekten zor görünüyor.

Parlak bitişli, kremsi yapılı Candy Slick rujların en beğendiğimiz özelliği yüksek pigmentasyonları ile tam örtücülüğe sahip olmaları. Bu kadar canlı renkteki rujların, renklerini tek uygulamada dudağa veriyor olmalarını çok sevdik.

Parlak bitişli, dudakları daha dolgun gösteren bu rujlar, kremsi yapılarıyla da dudağı kurutmuyorlar ve yapışkan his bırakmıyorlar. Sonuç: Yumuşacık, parlak ve çekici dudaklar!

NYX Professional Makeup Candy Slick Rujların Renkleri

NYX Professional Makeup Candy Slick Rujların Renkleri

Nude, kırmızı, mavi, turuncu… Bahar ve yaza yakışan tüm renkleri içeren Candy Slick rujlar, özellikle festival makyajlarının renkli ruhuna hitap ediyor. Makyajda canlı renklerle oynamayı ve dikkat çekici görünümler elde etmeyi sevenler, Candy Slick’in her rengine tek tek bayılacak, garanti veriyoruz!

NYX Professional Makeup Candy Slick – Sugarcoated Kiss

NYX Professional Makeup Candy Slick – 01 Sugarcoated Kiss

Serideki nötr alt tonlu nude tonlardan ilki Sugarcoated Kiss. Parlak dudak makyajlarını seviyorsan, Candy Slick’in bu nude tonunu günlük makyajında kolaylıkla kullanabilirsin. Çok renkli ve canlı bir göz makyajı yaptığında ise, dudaklarını geri planda bırakmak için bu renk ideal.

 NYX Professional Makeup Candy Slick – Watermelon Taffy

NYX Professional Makeup Candy Slick – 02 Watermelon Taffy

Bir rujun isminde “karpuz” geçiyor olması, onu gözümüz kapalı almamız için yeterli bir sebep! Eğer sen de bu konuda bizimle hemfikirsen, Watermelon Taffy tam senlik. Pembe tonlu bu dudak parlatıcısı, renkli makyajlarla çok yakışacak bir tona sahip.

NYX Professional Makeup Candy Slick – Sweet Stash

NYX Professional Makeup Candy Slick – 03 Sweet Stash

Turuncu rujlar, her daim favorimiz. Özellikle bahar makyajlarında turuncunun yeri apayrı. Candy Slick rujlardan Sweet Stash de capcanlı, tam bahara uyan bir turuncu tonu. Altın ve bronz tonlu makyajlarla çok iyi duracağına emin olabilirsin.

NYX Professional Makeup Candy Slick – Jawbreaker

NYX Professional Makeup Candy Slick – 04 Jawbreaker

Turuncu-kırmızı arasındaki ruj tonları bu sezonun yükselen trendinden. “Rorange” adı verilen bu makyaj trendini geçen sezondan beri takip ediyoruz, sen de bu tondaki parlak rujları seviyorsan, Candy Slick Jawbreaker’ı mutlaka denemelisin.

NYX Professional Makeup Candy Slick – Birthday Sprinkles

NYX Professional Makeup Candy Slick – 06 Birthday Sprinkles

Şeker gibi bir koleksiyon olunca, şeker pembesi renginde bir ruj da kaçınılmaz oldu! Candy Slick Birthday Sprinkles da tam bu tonlarda, harika bir pembe. Eğer makyajında pembe tonlarını kullanmayı seviyorsan, bu renge bayılacaksın.

NYX Professional Makeup Candy Slick – Grape Expectations

NYX Professional Makeup Candy Slick – 07 Grape Expectations

Mor rujlar, iddialı makyajların vazgeçilmezi. Candy Slick Grape Expectations da herkese yakışacak bir mor tonuna sahip. Hem parti hem de festival makyajlarında çekici bir görünüm elde etmeni sağlayacak bu mor ruju, ışıltılı göz makyajlarıyla tamamlayabilirsin.

NYX Professional Makeup Candy Slick – Single Serving

NYX Professional Makeup Candy Slick – 09 Single Serving

Kırmızı ve bordo tonlarındaki parlak rujlar, gece makyajlarının yıldızı. Eğer sende böyle iddialı ve çekici ruj renklerini seviyorsan, Candy Slick Single Serving tam senin rengin.

NYX Professional Makeup Candy Slick – Cream Bee

NYX Professional Makeup Candy Slick – 11 Cream Bee

Soğuk tonlu bir nude ile karşındayız: Candy Slick koleksiyonundaki en güzel ve günlük renklerden biri de Cream Bee. Her türlü makyaja çok yakışan bu renk, dumanlı göz makyajları ile harika duruyor.

NYX Professional Makeup Candy Slick – Extra Mint

NYX Professional Makeup Candy Slick – 12 Extra Mint

Geldik Candy Slick rujların en çılgın rengine: Turkuaz renkli Extra Mint, bize sorarsan en iddialı, cesur ve çılgın festival makyajlarının ruju. Mavi renkli bir ruju nasıl bir makyajla kullanmalıyım dersen, bu iş tamamen yaratıcılığına kalmış! Bize sorarsan, NYX Professional Makeup Off Tropic far paletiyle yapacağın gök kuşağı tonlarında bir göz makyajıyla harika olurdu!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler