loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop ile Porselen Makyaj

Favoriye Ekle

Tüm gün boyunca kalıcı, her duruma dayanıklı ve bizi yarı yolda bırakmayacak yepyeni bir ürün ailesi ile tanıştık: NYX Professional Makeup’ın Can’t Stop Won’t Stop koleksiyonundaki ürünleri denedik ve şimdi karşındayız!

Bizi hiçbir durumda yarı yolda bırakmayan bir ten makyajı, en önem verdiğimiz şeylerden. İster günlük makyaj olsun, ister gece, ister özel gün makyajı ister parti makyajı, bir kere yaptıktan sonra gün içinde kalıcılığından hiçbir şey kaybetmeyen, tazeleme gerektirmeyen ve cildimizi çok uzun saatler boyu pürüzsüz gösteren makyaj ürünleri bizim için bulunmaz bir nimet! NYX Professional Makeup’ın yeni Can’t Stop Won’t Stop serisi de 24 saate varan kalıcılığı ve her duruma dayanıklılığı ile bizi çoktan fethetti! Bu serideki ürünleri tek tek denedik ve tabii ki soluğu burada aldık. Hazırsan, başlıyoruz!

Larisa Sarchisean ile hazırladığımız, "Doğru ten makyajı nasıl yapılır?" videosunu izlemeyi unutma! Larissa'nın ten makyajı tüyoları hazine değerinde!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Matte Primer

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Matte Primer

Ten makyajına makyaj bazı ile başlamanın önemini biliyorsun. Fondötenin ve kapatıcının cilt üzerindeki pürüzsüz görünümünün etkisini en yüksek seviyeye çıkaran, sabitleyici etki veren, gün boyu bozulmadan kalmasını sağlayan makyaj bazları, makyaj rutinine mutlaka dahil edilmesi gereken makyaj malzemelerinden.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Matte Primer swatch

NYX Professional Makeup’ın bu yeni koleksiyonundaki Can’t Stop Won’t Stop Matte Primer ise gün içinde cildinde yağlanma ve parlama problemi yaşayanların ilk denemede vurulacağı bir makyaj bazı. T bölgesindeki yağlanmayı ve cildin gün içinde parlamasını kontrol altına alan şeffaf renkli bu makyaj bazı aynı zamanda üzerine uygulanan likit ürünlerin çok daha kolay uygulanmasını sağlıyor. Fondötenin performansını en iyi şekilde göstermesini sağlarken, gün içerisinde ciltte sabit kalmasını sağlıyor. Son zamanlarda denediğimiz en güzel makyaj bazlarından biri olan Can’t Stop Won’t Stop Matte Primer’ı mutlaka listene eklemelisin!

Editörün Önerisi: Can’t Stop Won’t Stop Primer karma veya yağlı ciltlerin vazgeçilmezi ancak unutmadan ufak bir ipucu daha vermek isteriz! Kuru bir cilt yapısına sahipsen, fondöteni kullanmadan önce Hydra Touch Primer ile de kullanabileceğini unutma!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Fondöten

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Fondöten

Gelelim NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop koleksiyonunun hit parçasına: 24 saat boyu kalıcı, ince yapılı ama yüksek kapatıcılığa sahip Can’t Stop Won’t Stop fondöten! En kapatıcı fondötenlerden biri olan bu fondöten, konforlu mat bir bitiş sunuyor, yüksek kapatıcılığı ile cilde porselen etkisi veriyor ve aynı zamanda da son derece ince yapılı. Bu sayede de ciltte varlığı hissedilmiyor ve ciltle çok kolay bir şekilde bütünleşerek ikinci bir ten hissi veriyor. NYX Professional Makeup fondötenlerin bu en yeni üyesini biz çok sevdik!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Fondöten 2

Fondötenden beklentisi yüksek olanların bayılacağı Can’t Stop Won’t Stop fondötenin bir diğer süper özelliği ise herkese uyabilecek 45 farklı renk seçeneğine sahip olması. Cilt tonunun sıcak, soğuk veya nötr olması fark etmeden cildine kusursuz uyacak rengi bulman çok kolay. Bu fondöten çoktan bizim "En İyi 9 Fondöten" önerilerimize girdi bile!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Fondötenin renkleri

Üstelik Can’t Stop Won’t Stop serisinin makyaj süngeri veya fondöten fırçası ile kullanıldığında performansını ve eşit dağılmasını destekliyor, 24 saate kadar kalıcı bu fondöten, ister delicesine partile, ister yoğun iş günlerinde kullan ister günlük makyajında, seni asla yarı yolda bırakmayacak

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Fondötenin renkleri 2

. Daha ilk uygulamada verdiği yüksek kapatıcılık hissi ve sonrasında aynada gördüğümüz pürüzsüz, kusursuz ten görünümü bizi son derece etkiledi, denemeni şiddetle öneriyoruz!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Setting Powder

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Setting Powder

Makyaj sabitleme pudraları, porselen ten makyajının olmazsa olmazı! Hele ki son dönemde makyaj rutinlerini ele geçiren baking uygulaması ile tanıştığımızdan beri, gün boyu kalıcı ve kusursuz ten makyajının şifresini çözmüş gibiyiz. NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop koleksiyonundaki makyaj sabitleme pudraları da, kusursuz ten makyajının vazgeçilmez bitiş adımı.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Setting Powder, ten makyajının son adımında, uyguladığın likit ürünlerin sabitlenmesini sağlamak ve kalıcılığını artırmak için kullanabileceğin en iyi toz pudralardan. Hem de 6 farklı rengiyle, ten rengine göre kusursuz bir sonuç elde etmeni sağlıyor.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Setting Powder renkleri

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Setting Powder, incecik yapısı ile tende asla ağırlık yaratmıyor ve özellikle göz altlarını sabitlemede inanılmaz işe yarıyor. Tek yapman gereken, göz altlarına, T bölgene ve kontür bölgenin altına uygulayıp 10 dakika kadar beklemek. Sonrasında bir pudra fırçasıyla süpürdüğünde verdiği porselen etkisine bayılacaksın! Bu serideki sarı renkli “Banana Powder” en beğendiklerimizden! “Banana Powder” ne işe yarar? diye sorarsan, sarı renkli bu toz pudra, cildin daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Bununla birlikte serideki koyu renkli toz pudraları de krem kontürü sabitlemek için veya bronzer olarak da kullanabilirsin!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop

Editörün Notu: NYX Professional Makeup'ın porselen ten makyajı etkili Can't Stop Won't Stop koleksiyonunu denemek istersen, şu anda nyxcosmetics.com.tr'de özel deneme fiyatlarını kaçırmamanı şiddetle öneririz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler