loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Kapatıcı

Favoriye Ekle

Nyx kapatıcılar arasında en yenisi, yüksek kapatıcılığa ve 24 saate kadar kalıcılığa sahip NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’yı denedik!

Eğer göz altındaki morluklardan şikayetçiysen ve hem yüksek kapatıcılığa sahip, hem de gün boyu kalıcı bir kapatıcı önerisi istiyorsan, NYX Professional Makeup’ın Can’t Stop Won’t Stop kapatıcısı tam sana göre! Can’t Stop Won’t Stop fondöteni ilk denediğimiz andan beri çok severek kullanıyorduk ve şimdi kapatıcısı da bizim için fondöten kadar vazgeçilmez oldu! Yüksek kapatıcılık ve 24 saate kadar kalıcılık özelliği bulunan bu Nyx kapatıcıyı tüm detaylarıyla inceliyoruz!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı

Göz altındaki morluklardan, sivilce izlerinden ve lekelerden şikayetçi olanların, ten makyajında ilk önceliği yüksek kapatıcılıkla birlikte aynı zamanda da kalıcılık oluyor. Ciltteki tüm kusurları tek seferde kapatan bir kapatıcı bulmak da çok kolay değil. Kapatıcılığın önemi de bir noktadan sonra yerini kalıcılık arayışına bırakıyor. İlk adımda tüm kusurları gizledikten sonra bu etkisini bütün gün boyu devam ettiren bir kapatıcı, anında en iyi kapatıcılar listemizin üst sıralarına yerleşiyor.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı ise kapatıcı konusundaki tüm kriterlerimize uyan, bizi asla yarı yolda bırakmayacak bir kapatıcı. Tek seferde en koyu göz altı morluklarını bile gizleyen, cilde anında aydınlık bir etki veren bu kapatıcı, umarız seni de bizim kadar heyecanlandırmıştır!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’nın Yapısı

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’nın Yapısı

Yüksek kapatıcılık demek eskiden olsa akla hemen yoğun bir yapıyı da getirirdi. Yüksek kapatıcılık özelliği bulunan kapatıcılar genellikle göz altlarındaki çizgilere dolar, varlıklarını çokça belli eder ve bir süreden sonra da renk değişikliğine uğrayarak keyfimizi kaçırırdı. Tabii tüm bu konular artık eskide kaldı, artık ten ürünleri hem yüksek kapatıcılığa sahip olup hem de çok hafif olabiliyorlar.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı da tam da böyle bir yapıda. Fondötenden güçlü etkisiyle, tek seferde en koyu göz altı morluklarını, sivilce izlerini ve lekeleri gizleyebiliyor. İnce yapısı sayesinde ağırlık yaratmıyor ve en önemlisi çizgilere dolmuyor.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcının Etkisi

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcının Etkisi

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’nın en sevdiğimiz tarafı, kapatmak istediğimiz her şeyi tek seferde gizleyip, 24 saate kadar kalıcılığını korumasının yanında, çizgi ve pürüz görünümünü de gizlemesi. Bu kapatıcıyı uyguladığında ciltteki kusurlar blur etkisiyle yok oluyor ve yüz aydınlanıyor.

Uyguladıktan kısa bir süre sonra sabitlenen NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’yı dağıtırken de hızlı olmalısın. İyi bir şekilde dağıttıktan sonra çizgilere dolmadan sabitleniyor ve gün boyu da bir yere kıpırdamıyor. Ne rengi değişiyor ne bulaşıyor, sen istemedikçe olduğu gibi kalıyor. Bir kapatıcıdan beklediğimiz her şeyi veriyor!

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’nın Renkleri

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’nın Renkleri

Tıpkı Can’t Stop Won’t Stop fondöten gibi, Can’t Stop Won’t kapatıcının da çok geniş bir renk seçeneği var. Tüm cilt tonlarına birebir uyacak tam 24 rengi olan bu kapatıcı ile kendi rengini bulman son derece kolay.

En açık, beyaz tenlilerden esmer tenlilere kadar, bir çok ara rengi kolayca bulabilmek büyük bir lüks. Özellikle Can’t Stop Won’t Stop kapatıcıların koyu renkleri, kontür yapmaya, açık renkleri ise yüzü aydınlatarak boyutlandırmaya müsait.

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’nın en açık rengi olan 01 Pale ve 02 Alabaster, beyaz tenliler için ideal. True Beige ve Natural Ten renklerini ise buğday tenliler çok sevecektir.

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Kapatıcı_1

Sana bir de harika bir haberimiz var, eğer NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Kapatıcı’yı denemek istiyorsan, sınırlı bir zamana özel olmak üzere tanışma fiyatıyla deneyebilirsin. 54,99 TL yerine, 39,99 TL tanışma fiyatı ile bizce bu Nyx kapatıcı kaçmaz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler