loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

Favoriye Ekle

“Eyeliner çekmeyi bir türlü beceremiyorum.” diyorsan, doğru yerdesin. Son zamanların en iyi eyeliner önerilerinden biri olan NYX Professional Makeup’ın Epic Ink Liner’ını denedik ve yorumluyoruz!

Eyeliner çekmek, makyaj konusunda en zorladığın uygulamalardan biri olabilir. Kusursuz ve ince bir kuyruk çekmek gözünü korkutup denemeden vazgeçmene sebep olmuş da olabilir. Son zamanlarda herkes tarafından çok beğenilen NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ı denedik ve “Kolay eyeliner nasıl çekilir?” sorusunun yanıtını bulduk. Sen de eyeliner makyajı ile aranda olan buzları eritmek istiyorsan, doğru yerdesin!

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

Bir çoğumuz Instagram’da kusursuz eyeliner modellerine denk gelip, içimizden “Hiçbir zaman bu kadar güzel eyeliner çekemeyeceğim.” diye geçiriyoruzdur. Bilmelisin ki eyeliner çekme bir yetenek işi değil, doğru eyeliner seçimi ve bol bol pratikle sen de kusursuz bir eyeliner görünümü elde edebilirsin. Tek önemli olan, elinin kolayca alışabileceği, yoğun pigmentli, sivri ve esnek uçlu bir eyeliner bulmak. Bir kere denedikten sonra ne kadar kolay olduğunu anlayacaksın.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ı, son zamanlarda yükselen bir popülerliğe sahip. Deneyen herkes bu eyelinerı överken biz de daha fazla kayıtsız kalamadık ve hemen deneme listemize aldık. İlk deneyişte de bu eyelinerı beğenen herkesin ne kadar haklı olduğunu anladık, şimdi hazırsan NYX Professional Makeup Epic Ink Liner yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

NYX Professional Makeup Epic Ink Eyeliner’ın Yapısı

nyx eyeliner

Kolay eyeliner çekme” konusunda bize çok büyük yardımı dokunan, tüm zamanların en sevilenlerinden biri olan NYX eyeliner'ın özellikleri şu şekilde:

  • İnce ve esnek ucu sayesinde çok kolay bir uygulama sağlıyor.
  • Tüm göz şekillerine uygun.
  • Esnek ucu sayesinde göz kapağını hiç acıtmıyor.
  • Tek seferde keskin bir eyeliner çekmeyi sağlıyor.
  • Suya dayanıklı formülü sayesinde akma ve bulaşma yapmadan uzun süre kalıcılığını koruyor.
  • Yoğun pigmentasyona sahip, ilk sürüşte rengini veriyor, üst üste geçmeye gerek kalmıyor.
  • Satensi mat bitişe sahip.
  • Hassas gözler için uygun.
  • Siyah ve kahverengi renk seçenekleri var.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ın Yapısı

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ın Yapısı

Gelelim NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ın yapısına: Hem yoğun pigmentli hem de suya dayanıklı bir formüle sahip. Tek çizgide yoğun siyah renk verdiği gibi aynı zamanda kuruyup sabitlendikten sonra da gün boyu akma, dağılma ve dökülme olmuyor. Bir eyelinerı “iyi” yapan diğer bir özellik de bu, gün boyu bozulmadan kalması. Eğer dipliner kullanmaya alıştıysan, bu eyeliner işini daha da kolaylaştıracak!

Klasik siyah rengi yanında bir de NYX Professional Makeup Epic Ink Liner kahverengi eyeliner seçeneği ile de çok kullanışlı. Eğer daha doğal bir eyeliner görünümü istiyorsan, kahverengi Epic Ink Liner’ı da mutlaka denemelisin.

Yorumlar

2 Yorum

Makyaj.com Üyesi 28 May 2020 - 09:28

guzel urun

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
28 May 2020 - 09:28

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler