loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

Favoriye Ekle

“Eyeliner çekmeyi bir türlü beceremiyorum.” diyorsan, doğru yerdesin. Son zamanların en iyi eyeliner önerilerinden biri olan NYX Professional Makeup’ın Epic Ink Liner’ını denedik ve yorumluyoruz!

Eyeliner çekmek, makyaj konusunda en zorladığın uygulamalardan biri olabilir. Kusursuz ve ince bir kuyruk çekmek gözünü korkutup denemeden vazgeçmene sebep olmuş da olabilir. Son zamanlarda herkes tarafından çok beğenilen NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ı denedik ve “Kolay eyeliner nasıl çekilir?” sorusunun yanıtını bulduk. Sen de eyeliner makyajı ile aranda olan buzları eritmek istiyorsan, doğru yerdesin!

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner

Bir çoğumuz Instagram’da kusursuz eyeliner makyajlarına denk gelip, içimizden “Hiçbir zaman bu kadar güzel eyeliner çekemeyeceğim.” diye geçiriyoruzdur. Bilmelisin ki eyeliner çekmek bir yetenek işi değil, doğru eyeliner seçimi ve bol bol pratikle sen de kusursuz bir eyeliner görünümü elde edebilirsin. Tek önemli olan, elinin kolayca alışabileceği, yoğun pigmentli, sivri ve esnek uçlu bir eyeliner bulmak. Bir kere denedikten sonra ne kadar kolay olduğunu anlayacaksın.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ı, son zamanlarda yükselen bir popülerliğe sahip. Deneyen herkes bu eyelinerı överken biz de daha fazla kayıtsız kalamadık ve hemen deneme listemize aldık. İlk deneyişte de bu eyelinerı beğenen herkesin ne kadar haklı olduğunu anladık, şimdi hazırsan NYX Professional Makeup Epic Ink Liner yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

NYX Professional Makeup Epic Ink Eyeliner’ın Yapısı

NYX Professional Makeup Epic Ink Eyeliner’ın Yapısı

Kolay eyeliner çekme” konusunda bize çok büyük yardımı dokunan NYX Professional Makeup Epic Ink eyeliner’ın ince ve esnek bir ucu var. Bu sayede tek seferde, incecik ve yoğun renkte bir eyeliner çekmek saniyeler alıyor. Yoğun pigmentli bir formülü olduğu için de çektiğin çizginin üzerinden defalarca geçmene hiç gerek kalmıyor, tek seferde yoğun siyah bir çizgi elde edebiliyorsun.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ın ince ucu sayesinde eyeliner kalınlığını zevke göre ayarlamak ve eyelinerın kalınlığını kontrol etmek çok kolay. Eğer incecik eyeliner makyajlarından hoşlanıyorsan, eyelinerı dik tutarak tek çizgide istediğin görünümü elde edebilirsin. Eğer biraz daha kalın eyelinerlar sana göreyse, eyelinerı biraz daha eğimli tuttuğunda, esnek ucuyla daha kalın çizgiler çekmen çok kolay olacak. Esnek oluşunun diğer bir önemli yönü ise, eyeliner çekerken göz kapağını hiç acıtmıyor ve zarar vermiyor oluşu.

Eyeliner konusunda bizim en zorlandığımız kısım, keskin bir kuyruk çekmek. Bunun için bant yapıştırmak, eyeliner şablonu kullanmak ve kart koymak bildiğimiz makyaj tüyolarından… NYX Professional Makeup Epic Ink eyeliner’ın en güzel tarafı, bunlara gerek kalmaması. Esnek ve ince ucu ile tek dokunuşta incecik, keskin bir eyeliner kuyruğu oluşturmak mümkün.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ın Yapısı

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ın Yapısı

Gelelim NYX Professional Makeup Epic Ink Liner’ın yapısına: Hem yoğun pigmentli hem de suya dayanıklı bir formüle sahip. Tek çizgide yoğun siyah renk verdiği gibi aynı zamanda kuruyup sabitlendikten sonra da gün boyu akma, dağılma ve dökülme olmuyor. Bir eyelinerı “iyi” yapan diğer bir özellik de bu, gün boyu bozulmadan kalması. Eğer dipliner kullanmaya alıştıysan, bu eyeliner işini daha da kolaylaştıracak!

Klasik siyah rengi yanında bir de NYX Professional Makeup Epic Ink Liner kahverengi eyeliner seçeneği ile de çok kullanışlı. Eğer daha doğal bir eyeliner görünümü istiyorsan, kahverengi Epic Ink Liner’ı da mutlaka denemelisin.

Yorumlar

2 Yorum

Makyaj.com Üyesi 28 May 2020 - 09:28

guzel urun

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
28 May 2020 - 09:28

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön