loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner

Favoriye Ekle

Son zamanların en kalıcı, en kolay uygulanan ve farklı renk seçeneklerinde sahip NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner’ı birlikte deniyoruz!

Teknolojinin gelişmesiyle değişen formüller sayesinde, eskiden zorlandığımız makyaj stilleri konusunda artık ustalaştık: Bu durum özellikle de eyeliner çekme konusunda işimizi çok kolaylaştırdı. Gelişen formüller ve makyaj malzemelerinin formları sayesinde, eyeliner çekme işi son derece kolaylaştı. Son zamanlarda denediğimiz ve dövme etkisi ile bizi kendine hayran bırakan NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner yorumlarımızla karşındayız!

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner

İlk önce sana NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner’ın dikkatimizi çeken ve görür görmez bizi heyecanlandıran özelliklerini sayalım: 48 saate kadar kalıcı dövme etkisi, vücuda da uygulanabilme, 8 farklı renk seçeneği ve yoğun renk! Bir eyelinerdan artık “kolay uygulanma” özelliğini geçtik, artık renk seçenekleri, yoğun matlık ve pigmentasyon, uzun süre kalıcılık bekliyoruz. Bu beklentilerimizi NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner karşıladığı gibi bize birçok güzel renk seçeneği sunuyor ve üstüne üstlük vücut makyajında bile kullanılabiliyor.

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner’ın Formülü

Epic Wear Eyeliner, likit jel bir formüle sahip. Yoğun pigmentasyonlu olduğu için, tek çizgide tamamen opak bir sonuç veriyor. Sürdükten kısa bir süre sonra da sabitlenerek ultra mat bir bitişe sahip oluyor. Silikon reçineli incecik ucuyla eyeliner çekme işini inanılmaz kolaylaştırıyor.

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner’ın formülü suya dayanıklı. Bu sayede de gün içerisinde kesinlikle akmıyor, dağılmıyor, bulaşmıyor ve dökülmüyor. 48 saate kadar kalıcı bu formül sayesinde gün içerisinde göz makyajını tazelemek gibi bir sorun da ortadan kalkmış oluyor. İşin en güzel tarafı, dövme etkisi sayesinde Epic Wear eyeliner, vücuda da uygulanabiliyor. Son zamanların trendlerinden elmacık kemikleri üzerine kalp, yıldız gibi şekiller çizebilir, vücut makyajında da kolaylıkla kullanabilirsin. Formülü o kadar kalıcı ki, hareketli bir yüzeye uygulansa bile bulaşma veya dökülme yapmıyor. Hatta havuzda ve denizde bile kalıcı!

Editörün Önerisi: Eyeliner çekme konusunda kendini hala acemi hissediyorsan, en kolay eyeliner çekme yöntemleri için bu makalemize göz atabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner’ın Renkleri

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner’ın Renkleri

Dövme etkisi ve yoğun pigmentli, suya dayanıklı formülünün yanında, NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner tam 8 farklı renk seçeneğine sahip. Siyah ve kahverengi gibi sık kullanılan renklerin yanında, koyu gri, mavi, beyaz, sarı, lila ve kırmızı gibi renk seçenekleri de bulunuyor.

Tüm bu renkleri eyeliner makyajında kullanabileceğin gibi, vücuduna uygulayarak da sıra dışı bir görünüm elde edebilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner, silikon reçineli incecik ucu sayesinde çok kolay uygulanıyor. Esnek olan bu uç, hata yapmaya imkan vermeden tek çizgide harika bir sonuç veriyor. Tabii yoğun pigmentli formülünün de bunda etkisi büyük. Sürdükten kısa bir süre sonra sabitlenerek mat bir bitişe kavuşuyor.

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner, suya dayanıklı formülü sayesinde 48 saate kadar kalıcı olsa bile, çift fazlı makyaj temizleyicilerle de kolay bir şekilde temizlenebiliyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler