loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner

Favoriye Ekle

Renkli eyeliner trendinin en canlı üyeleri olan NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner’ları birlikte deniyoruz!

Renkli ve canlı göz makyajları, özellikle de renkli eyelinerlar, makyaj trendleri arasında her zaman popülerliğini sürdürüyor. Modası hiç geçmeyen bu renkli eyeliner trendini uygulamak için harika ürünler keşfettik: NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner, uzun süre kalıcı formülleri ve canlı renkleriyle bugüne kadar denediğimiz en eğlenceli eyelinerlardan. Şimdi gel birlikte bu eyelinerlara daha yakından bakalım!

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner

Renkli eyeliner makyajı, hem parti ve festival makyajları için çok kullanışlı, hem de artık günlük makyajda daha cesur ve yaratıcı yanımızı göstermek için sık tercih ettiğimiz makyaj stillerinden. Artık klasik siyah eyeliner makyajına ara verip daha canlı ve parlak renkleri denemeyi çok seviyoruz. Üstelik bunun için bir özel durumu beklemeye gerek kalmadan, günlük makyajımızda da renkli eyelinerlar en büyük eğlencemiz.

Renkli eyeliner dendiğinde, öyle çok değişik renk seçenekleri olmadığı için, renkli farlarımızı bildiğimiz makyaj teknikleriyle eyelinera çevirir, elimizden geldiğince makyajımızı renklendirmeye çalışırdık. NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner’ları gördüğümüzde de ağzımız açık kaldı desek abartmış olmayız! Tam 24 canlı ve parlak eyeliner rengiyle karşılaşınca, aralarından seçip yapmakta epey zorlandık. Bu renkli eyelinerları denediğimizde ise şaşkınlığımız farklı bir boyuta ulaştı: Epic Wear Liner Sticks hem yüze hem vücuda uygulanabiliyor, çok yoğun pigmentliler, 36 saate kadar kalıcılar ve su geçirmezler!

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner’ın Özellikleri

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner’ın Özellikleri

Epic Wear Liner Sticks eyelinerlar, hem yüksek pigmentasyonlu, hem de uzun süre kalıcı bir formüle sahipler. Su geçirmez ve 36 saate kadar kalıcı bu formül sayesinde, bugüne kadar gördüğümüz en renkli ve kalıcı göz makyajını yapmak mümkün! Bu eyelinerların diğer harika tarafı ise sadece gözlere değil, yüze ve vücuda da uygulanabiliyor olmaları. Yani yaratıclığını göz makyajıyla sınırlı tutmak zorunda değilsin. Tıpkı NYX Professional Makeup Epic Wear Likit Eyelinerlar gibi vücuda uygulanabilen bu kalem eyelinerlar, yanaklara kalp veya yıldız çizmek için ideal. Hatta parti ve festival makyajlarında vücuduna da yaratıcı makyajlar yapabilirsin. Bir kere uygulandıktan sonra sabitleniyorlar ve dövme etkileri sayesinde 36 saat bir yere kıpırdamıyorlar.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner, son derece yumuşak bir formüle ve incecik bir uca sahipler. Bu sayede çok kolay bir şekilde uygulanıyorlar. Üstelik ince ve keskin çizgiler çizmek son derece kolay. Bu sayede birkaç rengi bir arada kullanmak da mümkün. Şimdi gel, Epic Wear Liner Sticks’lerin renklerine birlikte göz atalım…

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner Renkleri

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner Renkleri

Bu kadar yoğun pigment ve 36 saate kadar kalıcılık yanında, Epic Wear Liner Sticks Eyeliner’ların bizi en çok büyüleyen kısmı geniş renk seçenekleri oldu. Tam 24 farklı, canlı ve parlak eyeliner renk seçeneğini daha önce bir arada görmemiştik! Mat ve metalik bitişli bu 24 renk gerçekten de gözlerde ve vücutta kullanmak için insanın yaratıcılığını ortaya çıkarıyor! Tıpkı çocukluğumuzdaki pastel boyalarımız gibi!

Biz de NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner renklerinden favorimiz olan 5’ini bir araya getirdik.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner - Chartreuse Flash

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner - Chartreuse Flash

Metalik bitişli bu lime rengi, hiç beklemediğimiz havalı bir etki veriyor. Eğer göz makyajlarında sarı ve yeşil tonlarını seviyorsan, Epic Wear Liner Sticks Chartreuse Flash rengini bir an önce denemelisin.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Graphic Purple

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Graphic PurpleBu sene lila ve mor tonlarının yükselen trendi göz makyajlarına da taşınıyor. Epic Wear Liner Sticks Graphic Purple rengi, metalik bitişli lila tonuyla favorilerimizden.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Gunmetal Gaze

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Gunmetal Gaze

Eğer klasik siyah eyeliner makyajına biraz daha hareket katmak istersen, Epic Wear Liner Sticks’in kurşuni tonlu Gunmetal Gaze rengini deneyebilirsin. Metalik bitişli bu renk, klasik eyeliner makyajına ışıltı katacak.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Intense Teal

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Intense Teal

Yoğun yeşil tonuyla Epic Wear Liner Sticks’ın Intense Teal rengi, bugüne kadar gördüğümüz en canlı renklerden biri olabilir. Özellikle ela ve kahverengi gözleri ön plana çıkaracak bu renk, hayranlık uyandırıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Orange Zest

NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Eyeliner – Orange Zest

Gelelim en iç ısıtan renklerden biri olan turuncuya; Epic Wear Liner Sticks’in Orange Zest rengi, tüm cilt tonlarına yakışacak cinsten bir turuncu tonuna sahip. Metalik bitişli bu renk, göz makyajında sıcak tonları sevenler için yepyeni bir kapı açacak.


Bizim favorimiz olan bu 5 Epic Wear Liner Sticks rengi dışında, sarı, pembe, mavi, altın, yeşil ve turkuaz gibi birçok renk seçeneği de bulunuyor. Hiçbir yerde bulamayacağın bu eyeliner renklerini denediğinde, en az bizim kadar seveceğine eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler