loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip

Favoriye Ekle

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip kullananlar, yorumlarıyla sosyal medyayı etkisi altına aldı. Bir nedeni olmalı dedik, bu trend ürüne kayıtsız kalmadık!

90’ların ikonik makyaj ürünü dudak parlatıcıları gelişti, değişti ve güçlenerek geri döndü. Hem makyaj trendlerini takip edip hem de cesur duruşuyla yeni trendler yaratan NYX Professional Makeup ise yeni parlatıcı dudak yağı ile bu konudaki gücünü bir kez daha sergilemeyi başardı. Bu yazımızda, yaptığımız NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip incelemesini senin için detaylandırdık. Eğer sen de lip glossları seviyorsan, parlak dudak makyajından vazgeçemiyorsan, NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Gloss’u ve renklerini anlatmaya başlıyoruz!

1. NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Hangi Özelliklere Sahip?

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Hangi Özelliklere Sahip?

  • Ahududu yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle 12 saate kadar dudakların nemli kalmasını sağlıyor.
  • Tombul aplikatörü sayesinde bir iki ufak dokunuşla hızlı bir şekilde uygulanabiliyor.
  • Dudaklarda yapışkan his bırakmayan bir dokuya sahip.
  • Uzun süre parlaklık etkisi bulunuyor.
  • Yapışkanlık hissi vermeyen dokusu ve uzun süre parlaklık sağlayan kalıcı formülü sayesinde uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor.
  • Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermeyen vegan formülüyle duyarlı makyajseverler için ideal bir seçenek sunuyor.

Makyaj.com editörleri olarak NYX Professional Makeup Fat Oil dudak yağının renklerine, hoş kokusuna ve uygulama kolaylığına bayıldık. NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip’i kullanan hemen herkesin hak vereceği üzere, bu lip gloss’un lezzetli ahududu kokusundan da ayrıca bahsetmemek haksızlık olacak!

2. NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip’in Kalıcılığı Nasıl?

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip’in Kalıcılığı Nasıl?

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip, parlak bitişli ve kalıcı bir yapıya sahip. Esasında iki farklı ürünü bir araya getiren bu ürünün kalıcılığını bu nedenle ayrı bir başlıkta yorumlamak istedik. Dudaklarında saatler sonra bile nemli ve canlı bir görünüm istiyorsan aradığın ürün bu NYX Professional Makeup dudak parlatıcısı olabilir! NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip, yıllardır dudaklarını nemlendirme mücadelesi hiç bitmeyen editör arkadaşımızın dahi dudak makyajı için doğru ürün arayışını noktaladı.

Parıltılı görünüm ve renk kalıcılığı anlamında da NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip’in performansı oldukça başarılı. Öyle ki dudaklarımıza tam olarak hayal ettiğimiz ışıltılı ve canlı görünümü kazandırdı. Hem de yapışkan bir his bırakmadan! Rüzgarlı günlerde saçlarım yapışır mı endişesi taşımadan kullanacağımız bir lipgloss bulmaktan mutlu olduğumuzu da belirtmeliyiz.

3. NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip’in Renk Seçenekleri Neler?

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip’in Renk Seçenekleri Neler?

NYX Professional Makeup her zaman olduğu gibi Fat Oil Lip Drip’in geniş renk skalasıyla da kalbimizi çaldı. Bakalım, senin favorin hangisi olacak?

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - My Main

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - My Main

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip My Main, şeffaf ve ışıltılı bir yapıya sahip. Dudaklarını nemlendirmek ve hafif ışıltılı bir görünüme kavuşturmak istiyorsan bu renk tam sana göre!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - Missed Call

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - Missed Call

Açık pembe tonunda ve ışıl ışıl… Ten rengin ya da makyaj stilin ne olursa olsun NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Missed Call için makyaj çantanda yer açabilirsin.

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - Super Model

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - Missed Call

“Canlı ve enerjik makyajlar benden sorulur.” diyorsan, NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Super Model’in çarpıcı pembe renk tonunu mutlaka keşfetmelisin.

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - That's Chic

That's Chic

Tiktok'ta viral olan NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip That’s Chic ışıltılı mor tonuyla günlük makyaj stiline yeni bir soluk katmak için birebir. Üstelik bu renk tonu da beyaz tenliden esmere, tüm editörlerimizi mutlu etmeyi başardı!

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - Follow Back

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - Follow Back

İçinde minik ışıltılar bulunan, nude tonlarda, ister tek başına istersen de favori rujunun üzerine uygulayabileceğin Fat Oil Lip Drip Follow Back rengi de favorilerimizden. Dudaklara harika bir ışıltı veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/