loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcıları

Favoriye Ekle

Dudaklarımı nasıl dolgunlaştırabilirim?” diye düşünüyorsan, soruna harika bir yanıtla geldik: NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı’nı denedik!

Dudak dolgusu ve dudak dolgunlaştırma konuları senin için cesaret isteyen şeylerse ve acısız bir çözüm arıyorsan, dudak dolgunlaştıran rujlar senin için biçilmiş kaftan! Sadece tek bir rujla dudaklarının daha dolgun görünmesini sağlayabilir, aynı zamanda da parlak bir etki elde edebilirsin. NYX Professional Makeup’ın yeni çıkan Filler Instinct Dudak Parlatıcısı, dudak dolgunlaştırma ve dudaktaki çizgileri azaltmada en yeni silahımız. Şimdi bu dudak dolgunlaştıran parlatıcıyı birlikte deniyoruz!

NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı

NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı

Dudaklara nem veren, parlak görünmelerini sağlayan, aynı zamanda da çizgileri doldurarak çok pürüzsüz ve dolgun görünmelerini sağlayan NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı, son zamanlarda deneyip bizi en çok şaşırtan makyaj malzemelerinden.

Daha dolgun dudaklara sahip olmak istiyor ama dudak dolgusu yaptırmaktan korkuyor, sonuçlarını da doğal bulmuyorsan, işte denemen için harika bir

dudak parlatıcısı

. Dudak dolgusu yaptırıp istemediğin bir görüntüyle karşılaşma riski yerine, NYX Professional Makeup’ın Filler Instinct Dudak Parlatıcıları ile istediğin her an dolgun ve pürüzsüz dudaklara sahip olabilirsin.NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı’ın Etkisi

NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı’ın Etkisi

NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı, uygulandıktan hemen sonra dudaklardaki çizgileri azaltıyor, çok daha pürüzsüz ve dolgun görünmelerini sağlıyor. Bunu yaparken de rahatsız edici bir yanma veya batma hissine sebep olmuyor.

Dudaklardaki çizgiler, dudakların kuru ve bakımsız görünmesine sebep oluyorlar. İşte Filler Instinct dudak parlatıcısı dudaktaki çizgileri doldurarak,

dudakların çok daha dolgun görünmesini

sağlıyor. Bir yandan da dudaklara taptaze bir parlaklık veriyor, tabii ki yapışkan bir his bırakmadan. Bu dudak dolgunlaştırıcı ruju istersen tek başına istersen de en sevdiğin rujun üzerine parlatıcı olarak uygulayabilirsin.NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı’nın Renkleri

NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı’nın Renkleri

Şeffaf dudak parlatıcısı bulmanın zorluklarını bilirsin! Neyse ki NYX Professional Makeup bu konuda her zaman imdadımıza yetişir. Filler Instinct dudak parlatıcısı serisindeki şeffaf renkli Let’s Glaze hem tek başına hem de rujların üzerine parlatıcı olarak kullanmak için ideal. Şeffaf lip gloss arıyorsan, mutlaka buna bir bakmalısın!

İçerisinde çok hafif altın yansımalar barındıran Brunch Drunk rengi ise ışıltılı makyajlar için birebir. Özellikle de nude tonlu rujlarla çok yakışan bu ışıltılar, bu yaz makyajlarının favorisi olacak cinsten.

NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcısı’nın Renkleri 2

Pembe ışıltılar içeren Sparkling Please,altın ışıltılı kahverengi New Money ve mor ışıltılı Major Mouthage da hem tek başlarına hem de diğer rujlarla birlikte çok güzeller. Eğer koyu tonlu nude rujlarınla birlikte kullanabileceğin bir dudak parlatıcısı arıyorsan da Cheap Fills’i deneyebilirsin.

Dudaklarına herhangi bir estetik müdahalede bulunmadan daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm elde etmek istiyorsan, NYX Professional Makeup Filler Instinct Dudak Parlatıcılarını mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler