loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Glitter Goals Koleksiyonu ile Festival Makyajı

Favoriye Ekle

Havalar ısındı, bahar aylarına giriş yaptık ve festival sezonu da artık kapıda! NYX Professional Makeup’ın yeni, ışıl ışıl koleksiyonu Glitter Goals ile Gizem Uzel harika bir festival makyajı yaptı! Gizem’in bu makyajı nasıl yaptığını öğrenmek için videomuzu izlemeyi unutma!

Gizem Uzel ile ışıl ışıl göz makyajı

Festival makyajı denince, glitter ve ışıltı olmadan olmaz! Neyse ki NYX Professional Makeup’ın Glitter Goals koleksiyonu, tam da festival zamanı imdadımıza yetişti. Hem simli eyelinerlarla hem de parlak renklerle göz kamaştıran bir festival makyajına hazır mısın?

Göz makyajının ilk adımında Gizem, NYX Professional Makeup’ın Ultimate Edit Petite far paletlerinden Brights rengini kullanıyor. Bu far paletindeki parlak pembe tonunu göz kapağının katlanma bölgesine uygulayarak, simli makyaj öncesi canlı renkte bir cut crease makyajı elde ediyor. Ultimate Edit Petite far paletindeki bu parlak renkler aynı zamanda çok da pigmentliler, farların palette görünen renk yoğunluğunu elde etmek çok kolay!

Editörün Önerisi: Pembe farla doğal bir geçiş elde etmek için, dış kısımları dağıtabilir, cut crease makyajını belirginleştirmek için daha küçük bir karıştırma fırçası ile katlanma bölgesini derinleştirebilirsin.

NYX Professional Makeup Glitter Goals Likit Eyelinerlar

NYX Professional Makeup Glitter Goals Likit Eyelinerlar

Gelelim glitter adımına! Festival makyajlarında glitter kullanmada hiçbir sınır yok, o yüzden Gizem de NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner’ın iki rengini birden kullanıyor. İlk adımda rose gold tonlarındaki Quartzy rengini tüm göz kapağına uyguluyor. Böylece pembe farıyla da güzel bir uyum elde ediyor.

Sonra da sıra simli eyelinerda! Festival makyajında bol bol ışıldamak serbest olduğuna göre, eyeliner tercihi de bol simden yana. NYX Professional Makeup Glitter Goals Liquid Eyeliner’lardan gümüş renkli Diamond Dust ile keskin kuyruklu bir eyeliner çekiyor.

Editörün Önerisi: Eyelinerının daha kusursuz görünmesi için son adımda bir kapatıcı fırçası ile kuyruk kısmını keskinleştirebilirsin.

Hacimli ve uzun kirpikler

Hacimli ve uzun kirpikler

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Göz makyajında parlak renkler ve glitter kullandığımız için, kirpiklerde de aynı iddiayı sürdürmeliyiz. Hem hacimli hem de upuzun kirpikler için Gizem, NYX Professional Makeup Worth The Hype maskarayı uyguluyor. Üst ve alt kirpiklerde bu maskaranın etkisi muazzam!

Parlak dudaklar

Parlak dudaklar

Tüm odak noktası ışıl ışıl göz makyajımızda olduğu için dudaklarda daha doğal bir parlaklık yakalamak istiyoruz. Bunun için Gizem, NYX Professional Makeup #Thisiseverything Lip Oil dudak yağını uyguluyor. Badem, jojoba, üzüm ve avokado yağları içeren bu dudak bakım yağı, yapışkanlık hissi olmadan parlak bir görünüm veriyor, aynı zamanda da dudaklara bakım yapıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/