loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar

Favoriye Ekle

NYX Professional Makeup In Your Element paletlerini ve rujlarını deniyoruz!

Makyajı kusurlarını gizlemek için değil de o günkü ruh halini tanımlamak, nasıl hissediyorsa herkese göstermek için yapanlara; yani bizlere NYX Professional Makeup inanılmaz güzel ve özel bir seri hazırlamış. Serinin içerisinde altı farklı element için hazırlanmış far paletleri ve dört farklı element için hazırlanmış rujlar var. Peki, biz denemeden durur muyuz? Tabii ki duramadık! 

Filmlerde izlediğimiz o dört elementi şimdi bir kenara bırakıyoruz ve rüzgârı yüzümüzde, metalin ışıltısını ruhumuzda hissediyoruz. Çünkü bu seri de sadece klişeleşmiş dört element değil daha fazlası da var! Su, ateş, metalik ışıltı, rüzgâr, hava ve toprak elementini betimleyen renkleriyle bu paletler bizlere sevmeyelim de taşa mı dönelim dedirtecek cinsten. Nedenini açıklamamız gerekirse makyaj malzemeleriyle duygusal bağ kurmaya bayıldığımız için zaten anlam yüklü olan bir palet paha biçilmez hale geliyor. Neler hissettiğimizi anlattığımıza göre artık paletleri incelemeye başlayabiliriz! 

HAVA

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar _1

Nefesini kaç dakika tutabilirsin? Ya da kapalı bir ortamda hiç dışarı çıkmadan kaç saat bunalmadan durabilirsin? Bu iki sorunun da herkes için farklı cevapları var ama belli bir sınırı olduğu kesin. NYX Professional Makeup In your Element - Air paletindeki pastel tonlar havanın naifliğini, huzur veren hissini o kadar güzel anlatmış ki palete sarılıp oh dememek elde değil. Pastel tonlarda göz makyajları yapmaya bayılanların elementi kesinlikle hava!

TOPRAK

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar _2

Çağlar boyunca tüm inançların doğuşuna sebep olan, hayat veren toprak NYX Professional Makeup In Your Element serisinde de unutulmamış ve tüm can alıcı renkleriyle Earth paletinde bir araya getirilmiş. Zaman zaman toprak tonlarında göz makyajlarına kafayı takan ve uzun süre günlük makyajlarda vazgeçilmez hale gelen renkleri içerisinde bulunan palet bir doğa aşığıysan senin de vazgeçilmezin olabilir!

RÜZGÂR

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar _3

Çabuk değişen ruh halini en iyi şekilde betimleyen gelmiş geçmiş en değişken element için NYX Professional Makeup In Your Element serisindeki Wind paletinde yok yok! Deniz kıyısında hafif hafif esen meltemden şimşekleri getiren karayele kadar bize rüzgârları anlatan paletin renkleri çok can alıcı! Buğulu göz makyajlarında elektrik etkisi yaratmak için ideal bir palet olabilir!

SU

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar _4

Suyun hayat veren gücünü hangi renklerle tanımlardınız diye sorsalar biz kesinlikle bu paletteki çoğu renkleri söylerdik! Nyx Professional Makeup In Your Element serisinde Water paletindeki renkleri değil suyun içerisinde hayat bulan diğer canlıları da işin içine katarak büyülü bir dünyanın kapısını aralamış gibi huzur verici! Su yeşili ve mavi renklerinin ağırlıkla yer verildiği bu palet hem çarpıcı makyajlar için hem de pastel tonlarla yapılan farklı makyajlar için kullanılabilir!

ATEŞ

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar _5

Aşkı en güzel anlatan element ne diye sorsalar çoğumuzun cevabı aynı olur. Ateş! Aşkın rengi kırmızının her tonunu içerisinde bulunduran NYX Professional Makeup In Your Element – Fire paletine ilk görüşte aşık olmamızın sebebi de kesinlikle bu! Kapağını açtığımız an bizi karşılayan renkler bulunduğu ortamı hemen ısıtıyor. Bu paletle yaptığımız makyajlarla da bizim içimiz ısınıyor.

METALİK IŞILTI 

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar _6

Gelişen teknolojinin elementi olarak gördüğümüz ve her geçen gün daha da bir sever olduğumuz metalik ışıltılar NYX Professional Makeup In Your Element serisinde de Metal paletiyle yerini almış! Günlük makyajlarda da sık sık kullanılabilsin diye daha çok pastel tonların ağırlıkta olduğu palet ile yapılan makyajlar ışıltı garantili. Bizden söylemesi! 

Deniyoruz: NYX Professional Makeup In Your Element Far Paletleri ve Rujlar _7

Bu kadar farklı ruh halini, durumu yansıtan paletlerdeki renklerin yanı sıra farklı dokulara sahip ve ultra pigmentli yapıya sahip olmaları ayrıca gönlümüzü fethetti. Buraya kadar her şey tamamsa serideki rujlardan da biraz bahsedebiliriz. Rüzgâr, metal, ateş ve su elementlerinin renklerinden oluşturulmuş ruj serisi de paletler kadar göz alıcı. Mat dokuda ve inanılmaz kalıcı bu rujlar keşfedince aranızda elementlerle kurduğun bağ kadar yakın bir bağ oluşacak! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler