loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup La Casa de Papel Koleksiyonu

Favoriye Ekle

NYX Professional Makeup’ın hepimizi çılgınlığa sürükleyen La Casa de Papel makyaj koleksiyonunu detaylarıyla inceliyoruz!

Netflix’in gelmiş geçmiş en popüler dizilerinden biri olan La Casa de Papel’in final sezonuna gün sayarken, dizinin fanları için tam bir çılgınlığa neden olan bir haberimiz var: NYX Professional Makeup La Casa de Papel Makyaj Koleksiyonu! Bu büyük soygundan ilham alan makyaj malzemelerinin yer aldığı makyaj koleksiyonu, diziyi sevenler için tam koleksiyon yapmalık ürünlerden oluşuyor. Şimdi gel, NYX Professional Makeup La Casa de Papel makyaj malzemelerine daha yakından bakalım…

NYX Professional Makeup La Casa de Papel Makyaj Koleksiyonu

NYX Professional Makeup La Casa de Papel Makyaj Koleksiyonu

"La Casa de Papel fina sezonu ne zaman başlıyor?" diye soracak olursan, yazımızın hemen başında bu sorunun cevabını verelim: La Casa de Papel final sezonu 3 Aralık 2021’de Netflix’te yayınlanacak. O zamana kadar, sen de bu büyük soygunun havasına girmek ve final sezonunu tüm coşkusuyla yaşamak için NYX Professional Makeup La Casa de Papel Makyaj Koleksiyonu’na bizim gibi kafayı takabilirsin!

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan La Casa de Papel, başladığı ilk günden beri heyecanını düşürmeyen, her bölüm ve sezon sonrası bizi kendine daha çok bağlayan bir dizi. Peki bu asi ve isyankar dizinin bir makyaj koleksiyonunun olması sence de fazla heyecanlı değil mi? Eğer sen de bizim gibi La Casa de Papel dizi fanıysan, kendini ifade etmenin en heyecanlı yolunu buldun demektir! 2 far paleti, 2 ton aydınlatıcı, renkli eyelinerlar, rujlar, ayna ve aydınlatıcı fırçasından oluşan bu harika makyaj koleksiyonunun sınırlı sayıda olduğunu hatırlatalım. En sevdiğin dizinin makyaj malzemelerini koleksiyonuna eklemek için elini çabuk tut!

La Casa de Papel – Dali Mask Palette

La Casa de Papel – Dali Mask Palette

NYX Professional Makeup La Casa de Papel Makyaj Koleksiyonu’ndaki en göz alıcı makyaj malzemelerinden biri de Dali Mask Far Paleti. Dali maskesi şeklindeki bu far paleti tam 32 fardan oluşuyor. Her biri yoğun pigmentli, göz alıcı renklerde!

La Casa de Papel – Dali Mask Palette 2

Büyük soygunu simgeleyen paletteki farlar ise mat, metalik, saten ve ışıltılı bitişe sahip. Aradığın en göz alıcı ve sıra dışı far renklerini bu palette bulabilir ve tamamen La Casa de Papel’deki isyana katılan kişilerin isimlerinden oluşan renklerle mükemmel bir göz makyajı yapabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

La Casa de Papel – El Professor Palette

La Casa de Papel – El Professor Palette

La Casa de Papel koleksiyonundaki diğer far paletinin adı ise El Professor. Kırmızı tonlarında 9 renkten oluşan bu far paletindeki renkler son derece yoğun pigmentli ve tek seferde renk veriyor. Metalik ve mat bitişli renklerle sıcacık ve çekici bir göz makyajı yapabilirsin.

La Casa de Papel – Nairobi ve Tokyo Paper Rujlar

La Casa de Papel – Nairobi ve Tokyo Paper Rujlar

Dizinin en dikkat çekici iki isminden ilham alan La Casa de Papel rujlar ise kremsi bitişe sahip. Tokyo ruj asi bir kırmızı tonunda, Nairobi ruj ise çekici bir bordo tona sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

La Casa de Papel – Epic Ink Liner

La Casa de Papel – Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup’ın en popüler ürünlerinden biri olan Epic Ink Liner, La Casa de Papel koleksiyonuna özel, altın külçeden ilham alan ambalajı ile sınırlı sayıda bu koleksiyonda yerini alıyor. Suya dayanıklı, yoğun renkli, akmayan ve dağılmayan siyah Epic Ink Liner ile hiç eyeliner çekmeyi bilmesen bile tek seferde kusursuz bir eyeliner çekebilirsin.

La Casa de Papel – Epic Wear Liner Sticks

La Casa de Papel – Epic Wear Liner Sticks

Renkli ve kalıcı eyelinerları seviyorsan, NYX Professional Makeup La Casa de Papel Makyaj Koleksiyonu’ndaki Epic Wear Liner Sticks’leri asla kaçırmamalısın. Yeşil (Jarana), açık mavi (Blue Teddy), siyah (Captured), kırmızı (Sofia) ve nude (Paris Plan) renkli bu eyelinerlar, 36 saate kadar dayanıklı dövme etkisine sahip. Göz makyajına sıra dışı bir dokunuş katmak istersen, bu renkli eyelinerları mutlaka edinmelisin.

La Casa de Papel – Gold Bar Aydınlatıcılar

La Casa de Papel – Gold Bar Aydınlatıcılar

Söz konusu büyük soygun olunca, altın ışıltısı da gözleri kör edecek kadar yoğun olmalı! NYX Professional Makeup La Casa de Papel Makyaj Koleksiyonu’ndaki Gold Bar aydınlatıcılar da Classic altın rengi ve Rose Gold renklerine sahip. Bu aydınlatıcıları seriye özel sınırlı sayıdaki aydınlatıcı fırçası ile uyguladığında ışıltının kilometrelerce öteden fark edileceğine emin olabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler