loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Lift & Snatch Kaş Kalemi

Favoriye Ekle

Anında daha kalkık ve dolgun görünen kaşlar için NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi’ni birlikte deniyoruz!

Facelift etkisi yaratan, yani kısacası yüzümüzü daha kalkık gösteren en önemli şeylerden biri de kaşlar. Artık kaşları yukarı doğru taramak, doğal bir şekilde doldurmak ve belirgin görünmelerini sağlamak en popüler makyaj trendlerinden biri. Kaşları seyrek, cılız ve ince olanların çok sık tercih ettiği microblading işlemi de kaşlara çok daha yoğun, belirgin ve dolgun bir etki veriyor. Peki tüm bu etkileri sadece bir kaş kalemi ile elde edebileceğini söylesek? Bu yazımızda NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi’ni denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi

Eğer sen de bizim gibi Tiktok viral makyaj malzemelerini yakından takip ediyorsan, eminiz NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi ile tanışmışsındır. Mikro incelikteki ucuyla birebir kaş teli çizme konusunda çok başarılı olan bu kaş kalemi, seyrek kaşlılar için resmen sihirli bir değnek gibi!

Son zamanların en popüler makyaj trendlerinden biri olan yukarı doğru taranmış kaş görünümü, tüm yüzü yukarı kaldırma ve lifting etkisi elde etmek için inanılmaz etkili bir sonuç veriyor. Peki sen de o makyaj videolarında gördüğün kalkık, dolgun ve belirgin kaş görünümüne nasıl kavuşabilirsin? Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, seyrek ve boşlukları olan kaşları doğal bir şekilde doldurmak bazen çok zor olabiliyor. Kaş makyajında doğallığı yakalamak için, birebir kaş teli kadar ince çizgi çekmek, özellikle klasik kaş kalemleriyle pek mümkün olmuyor. İşte tam da bu noktada ince uçlu kaş kalemleri devreye giriyor. NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi de, mikro ucu sayesinde kaş kılıyla aynı incelikte çizgiler çekmemizi sağlıyor. Şimdi gel bu sihirli kaş kalemine daha yakından bakalım!

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi’nin Özellikleri

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi’nin Özellikleri

Kaşlarının arasında boşluklar varsa, kaşların seyrek ve inceyse, kaş makyajı yapmak epey vaktini alıyor olmalı. Özellikle de doğal, kendi kaşlarınmış gibi bir görünüm elde etmek bazen imkansız olabiliyor. Neyse ki çok ince uçlu kaş kalemleri ile kaş kılları çizerek doğal bir kaş şekli elde edebiliyoruz, hem de microblading gibi acı verici işlemler yapmak zorunda kalmadan!

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi, mikro ince ucu sayesinde, birebir kaş kılı kadar ince çizgiler çekmeye yarıyor. Bu kaş kaleminin ucu esnek ve çok ince. Bu yüzden, doğal kaş kılından farksız bir sonuç verebiliyor. Kaşlarını bir kaş jeli ile yukarı taradıktan sonra arada kalan boşlukları NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi ile kolayca doldurabilir ve anında kalkık, dolgun ve belrigin bir kaş şekli elde edebilirsin. Üstelik geniş renk seçenekleri ile her cilt rengine uygun doğal görünümü elde edebilir, 16 saate kadar kalıcı ve bulaşmaya dayanıklı formülüyle uzun süre bozulmayan bir kaş makyajına sahip olabilirsin.

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi’nin Özellikleri 2

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi’nin özelliklerine daha yakından bakmak gerekirse:

-       Mikro ince ve esnek ucuyla çok kolay bir uygulama sağlıyor.

-       Kaşların anında daha kalkık ve dolgun görünmesini sağlıyor.

-       Kaşlardaki boşlukları çok doğal bir şekilde dolduruyor.

-       16 saate kadar kalıcı formülü gün içerisinde etkisini kaybetmiyor.

-       Bulaşmaya dayanıklı olduğu için kolay kolay bozulmuyor.

-       10 farklı renk seçeneği ile sana tam uyan rengi kolayca bulabilirsin.

-       Kaşlarımıza sanki microblading yaptırmışız gibi göründüğünü fark ettik.

-       Vegan formüle sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

Seyrek ve ince kaşlarını doğal bir şekilde doldurmak ve belirgin, kalkık bir kaş şekli elde etmek gözünü korkutuyorsa, bu kaş kalemi hayatını tamamen değiştirecek.

1.     Adım: Kaşlarını şeffaf bir kaş maskarası ile yukarı doğru tara. NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Maskarası bu konuda en güvendiklerimizden. Kaşların gün boyu sabit kalmasını sağlıyor ve çok güçlü bir formüle sahip.

2.     Adım: Arada kalan boşlukları, NYX Professional Makeup Lift & Snatch! Kaş Kalemi kullanarak doldurmaya başla.

3.     Adım: Dikkat etmen gereken en önemli şey, doğal kaş kıllarının formunda kısa çizgiler çekmek. Esnek ve mikro ucu sayesinde bunu yaparken hiç zorlanmayacaksın.

4.     Son adım: Anında daha kalkık, dolgun ve belirgin görünen, gün boyu kalıcı kaş makyajının tadını çıkart!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler