loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Kalem Rujlar

Favoriye Ekle

Hem nude tonlar, hem mat bitiş, hem de kalem ruj: NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar merceğimiz altında!

Kalem rujlar, sivri uçlarıyla her zaman uygulaması çok pratik oldukları için en sevdiğimiz ruj çeşitlerinden. Hele bir de mat bitişli ve her zaman moda olan nude tonlardalarsa, onların her rengini edinmememiz için hiçbir sebep yok! NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar, profesyonel etkili dudak makyajları yapmak için idealler. Mat bitişli, herkese yakışacak nude tonlardaki bu kalem rujları tüm detaylarıyla inceliyoruz!

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar, sivri ve kadife ucuyla son derece rahat uygulanıyorlar, hatta aynaya bile gerek kalmıyor. Kalem formdaki bu rujlar, dolgun ve mat dudaklar için bir harikalar. Eğer kusursuz bir dudak makyajı elde etmek istiyorsan, bu Lip Lingerie Push Up rujlara bayılacaksın.

Toplam 12 renge sahip, kadife gibi mat ve uzun süre kalıcı NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar, dudak kalemine ihtiyaç olmadan kusursuz bir sürüm kolaylığı sağlıyorlar. Yumuşak formülü sayesinde dudaklarda yapışkan ve kuru bir his bırakmadan mat bir etki veriyorlar. Yapısı o kadar yumuşak ki, resmen dudak üzerinde kayıp gidiyorlar ve sabitlendikten sonra da tüm gün kalıcılıklarını koruyorlar. Üstelik dudak dolgunlaştıran formülü, dudaklara uygulandıktan bir süre sonra harekete geçiyor ve dudakların daha dolgun görünmesini sağlıyor.

Zamanla sık kullanmaktan yuvarlaklaşan ucunu ilk günkü keskinliğine kavuşturmak için de arkasındaki kalemtıraş ile açarak kullanabilirsin. Tam bir “çantana at-çık” ruju olduğu için NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujların tüm renklerini, daha ilk deneyişimizde alışveriş listemize ekledik.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujların Renkleri

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujların Renkleri

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Mat nude ruj dendiğinde akla ilk gelen ruj serilerinden biri olan NYX Professional Makeup Lip Lingerie likit mat rujların en sevilen renklerinden oluşan Lip Lingerie Push Up rujlar, her cilt tonuna ve her makyaj stiline uyacak 12 nude tonundan oluşuyor. Nötr dudak rengi tonlarından kahverengi ve gül kurusu tonlarına kadar aradığın tüm nude ruj renklerini bu seride bulabilirsin. Yoğun pigmentli, dudakları kurutmayan bu rujlar aynı zamanda vegan formüle sahipler.

Eğer NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlardan favorilerimizi sorarsan, soğuk nude tonlu French Maid, açık nude tonlu Silk Indulgent, tam bir dudak rengi olan Bedtime Flirt ve kahverengi tonlu After Hours renkleri herkese lazım cinsten.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujlar Nasıl Uygulanır?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Bu mat bitişli ve keskin uçlu kalem rujları uygulamak tabii ki de çok kolay! Şimdi anlatacağımız 3 aşamada kusursuz ve dolgun bir dudak makyajı elde edebilirsin.

1.Adım: Sivri ucuyla çerçevele
2.Adım: Dudaklarının tamamına uygula
3.Adım: Bir süre bekle ve dudakların hemen dolgunlaşsın!

Eğer bir makyaj artisti kadar kusursuz bir dudak makyajı elde etmek istiyor, mat ama dudak kurutmayan pratik bir ruj arıyorsan, NYX Professional Makeup Lip Lingerie Push Up Rujları bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler