loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Lunar New Year Koleksiyonu

Favoriye Ekle

NYX Professional Makeup’ın yeni Lunar New Year koleksiyonunu birlikte inceliyoruz!

NYX Professional Makeup’ın, yılın belirli zamanlarında çıkardığı özel koleksiyonları takip etmeyi çok seviyoruz. Zaman zaman yepyeni ürünler de içeren bu koleksiyonlar, en çok satan ve sevilen ürünlerinin yeniden yorumlanmış tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Bu yıl, Lunar New Year 2021 koleksiyonunu görür görmez heyecanlandık ve hemen denemek için kolları sıvadık. İşte karşında NYX Professional Makeup Lunar New Year koleksiyonu!

NYX Professional Makeup Lunar New Year

NYX Professional Makeup Lunar New Year

Çin başta olmak üzere Asya ülkelerinde kutlanan “Lunar New Year”, yılın ilk yeni ayı ile başlıyor ve son dolunayı ile sona eriyor. Çin Yeni Yılı ve Bahar Festivali ile Ay Yeni Yılı da Asya ülkeleri için en önemli özel günlerden biri. Ailelerin bir araya geldiği, sağlık, şans ve bereket getirdiğine inanılan bu gün için son derece büyük kutlamalar yapılıyor.

NYX Professional Makeup Lunar New Year koleksiyonu da tamamen bu kutlama havasını yansıtan bir tasarıma sahip. Lunar New Year koleksiyonunda, en sevilen ürünlerin başında gelen Ultimate Shadow Palette Warm Neutrals, Epic Ink Liner ve kırmızı renkli Soft Matte Lip Cream likit mat ruj yer alıyor. Şimdi gel bu göz alıcı koleksiyona daha yakından bakalım!

NYX Professional Makeup Lunar New Year – Ultimate Shadow Palette Warm Neutrals

NYX Professional Makeup Lunar New Year – Ultimate Shadow Palette Warm Neutrals

Tüm zamanların en sevilen far paletlerinden biri olan NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Warm Neutrals, Lunar New Year 2021 koleksiyonunda, yepyeni bir tasarımla yer alıyor. Lunar New Year’ın ruhunu yansıtan kırmızı ve altın renkli ambalajı, tam anlamıyla koleksiyonluk.

Warm Neutrals far paletinde ise o çok sevdiğimiz 16 nude tonu ve kremsi formülleriyle kolay dağılabilen farlar bulunuyor. Hem gündüz hem gece makyajı için bu palet, içerisindeki mat, ışıltılı ve metalik renklerle tek başına yeterli. Ayrıca renkler gün içerisinde oksitlenerek renklerini kaybetmiyor ve kalıcılıklarını koruyorlar.

NYX Professional Makeup Lunar New Year – Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Lunar New Year – Epic Ink Liner

Herkes tarafından en sevilen eyelinerlardan olan NYX Professional Makeup Epic Ink Liner da, Lunar New Year koleksiyonunda yerini almış. İncecik keçe ucu ve yoğun siyah pigmentli kalıcı formülüyle bittikçe yenisini aldığımız bu eyeliner, bu koleksiyona özel metalik kırmızı bir gövdeye sahip. Eğer bizim gibi Epic Ink Liner bağımlılarındansan, bu özel tasarım ve yoğun siyah eyeliner etkisi asla kaçmaz!

NYX Professional Makeup Lunar New Year – Soft Matte Lip Cream Likit Mat Ruj

NYX Professional Makeup Lunar New Year – Soft Matte Lip Cream Likit Mat Ruj

Hem dokusunu hem de renk çeşitlerini çok sevdiğimiz NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream likit mat rujların, tam da Lunar New Year’a yakışır bir kırmızı tonu da bu koleksiyonun imzası niteliğinde. Her cilt tonuna yakışacak bu canlı kırmızı tonu, kaçırılmayacak cinsten. Yumuşacık, kadifemsi bitişiyle dudaklarda varla yok arası bir his bırakan bu likit mat rujlar, çıktıkları ilk günden beri favorimiz.


NYX Professional Makeup Lunar New Year 2021 koleksiyonuna buradan ulaşabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler