loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Makyaj Sabitleme Spreyleri

Favoriye Ekle

Herkes tarafından çok sevilen NYX Professional Makeup makyaj sabitleme spreylerini tüm detaylarıyla inceliyoruz!

Bundan daha birkaç yıl öncesine kadar hayatımızda makyaj sabitleme spreyleri yoktu. Bugün ise makyaj spreyleri olmasaydı ne yapardık diye düşünüyoruz. İlk başta görevleri makyajı sabitlemek olsa da, gün geçtikçe değişen makyaj trendleriyle ten makyajında farklı bitişler elde etmemize de yardımcı oluyorlar. Bu yazımızda, en sevilen NYX Professional Makeup makyaj sabitleme spreylerini bir araya getirdik, bakalım hangisi sana göre?

NYX Professional Makeup Dewy Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

NYX Professional Makeup Dewy Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

Islak ten makyajları son birkaç yılın en hızlı yükselen makyaj trendlerinden. Cildin daha nemli ve ışıltılı görünmesini sağlayan bu makyaj trendini uygulamak için illa ıslak bitişli fondöten kullanmak zorunda değilsin. NYX Professional Makeup Dewy Finish makyaj sabitleme spreyi ile her stildeki makyajında ıslak bir bitiş elde edebilirsin.

NYX Professional Makeup Dewy Finish makyaj sabitleme spreyi, cilde nemli ve ıslak bir bitiş verirken aynı zamanda da diğer uyguladığın tüm ten ürünlerini de yüze sabitliyor. Makyajın kalıcılığının gün boyu korunmasını sağlıyor. Üstelik vegan formüle sahip!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Matte Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

NYX Professional Makeup Matte Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

Gelelim mat makyaj severlere: NYX Professional Makeup Matte Finish makyaj sabitleme spreyi, ten makyajının gün boyu kalıcı ve mat olmasını sağlıyor. Özellikle cildinde parlama problemi varsa, NYX Professional Makeup Matte Finish sprey senin için kurtarıcı olacak. Fondöteninin ve kapatıcının üzerine transparan pudra uygulamayı ve gün içinde tazelemeyi istemiyorsan, bu makyaj sabitleme spreyine gözün kapalı güvenebilirsin. Ayrıca biz bu spreyi, farlardan eyeliner yapmak için de kullanıyoruz. Tek yapman gereken eyeliner fırçasının üzerine biraz sıktıktan sonra farını eyeliner şeklinde uygulamak. Sonuçtan çok memnun kalacaksın!

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

NYX Professional Makeup Radiant Finish Makyaj Sabitleme Spreyi

Son zamanların yükselen bir diğer makyaj trendi ise ışıltılı ve aydınlık ten makyajları. Hem fondötenlerimizde hem de aydınlatıcılarımızda güçlü yansımaların peşine düştüğümüz bu dönemde, NYX Professional Makeup Radiant Finish makyaj sabitleme spreyi imdadımıza yetişti. İçerisindeki inci yansımaları sayesinde, mat bir fondöten kullanmış olsan bile anında cilde doğal bir aydınlık veren bu sprey, makyajı 12 saate kadar sabitliyor, aynı zamanda da cilde enerjik bir etki veriyor. Tek yapman gereken kullanmadan önce iyice çalkalayarak içerisindeki mikrokapsülleri aktive etmek. Tüm cilt tonlarına uygun özel rengi ile cildinde çok doğal bir ışıltı elde edeceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler