0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı

Favoriye Ekle

Cilt bakımı etkili makyaj bazı NYX Professional Makeup Marshmellow Primer’ı birlikte deniyoruz!

Cilde bakım yapan makyaj malzemeleri artık tüm makyaj çantamızı işgal etmiş durumdalar. Kullandığımız fondötenden kapatıcıya, maskaradan ruja, neredeyse tüm makyaj malzemelerimiz artık cildimize bakım da yapıyorlar. NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı da, cilt bakımı etkili bir makyaj bazı olarak hayatımıza girdi ve dener denemez kelimenin tam anlamıyla aşık olduk! İşte karşında NYX Professional Makeup Marshmellow Primer ve yorumlarımız!

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı

Fondöten öncesi makyaj bazı uygulamamızın en büyük amacı, ten makyajımızın kalıcılığını artırmaktı ve bugüne kadar bundan daha başka bir beklentimiz genellikle yoktu. Cilt kusurlarını gizleyen, fondötenin kalıcılığını artıran makyaj bazları artık basamak atladı ve cilde bakım yapmaya da başladılar.

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı, marshmellow özleri içeren formülüyle cildi nemlendirme ve kusurların görünümünü azaltma özelliğine sahip. Sürer sürmez cilde yumuşacık ve aydınlık bir etki veriyor. Bu makyaj bazının Tiktok’ta viral olduğunu görür görmez hemen denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik.

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı’nın Özellikleri

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı’nın Özellikleri

Cilt bakımı etkili NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı, bir makyaj bazından çok daha fazlası olma özelliğine sahip. Cildi makyaja hazırlarken aynı zamanda bakım yapıyor ve kusursuz bir cilt görünümü veriyor. Marshmellow Primer’ın tek bir ürünle sağladığı 10 süper etki ise şöyle:

 • Cilt bakım etkisine sahip.
 • Cildin pürüzsüz görünmesini sağlıyor.
 • Cilt tonunu eşitliyor.
 • Ten makyajının doğal bir bitişe sahip olmasını sağlıyor.
 • Cildi makyaja hazırlıyor.
 • Marshmellow özü içeren formülüyle cildin 24 saate kadar nemlenmesini sağlıyor.
 • İnce çizgilerin görünümünü azaltıyor.
 • Gözenek görünümünü gizliyor.
 • Makyajın kalıcılığını artırıyor.
 • Cildin canlı ve tazelenmiş görünmesini sağlıyor.

Ayrıca;

 • Çok hafif bir formüle sahip, ciltte kolayca dağılıyor.
 • Mis gibi marshmellow kokuyor!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı Nasıl Uygulanır?

Makyaja başlamadan önce, NYX Professional Makeup Marshmellow Primer’ı cildine uygulayabilirsin. Hatta marshmellow şeklindeki süngerini kullanarak cildinin her noktasına eşit bir şekilde kolayca dağıtabilirsin. Bu makyaj süngerini sadece baz için değil, fondöten ve kapatıcı gibi likit ürünleri dağıtmak için de kullanabilirsin. Hangimiz marshmellow şeklindeki bir makyaj süngerine hayır diyebiliriz ki?

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Marshmellow Makyaj Bazı’nı uyguladıktan sonra, cildinin anında nemlendiğini, doğal bir ışıltıya kavuştuğunu ve yumuşacık olduğunu fark edeceksin. Üzerine fondötenini uyguladıktan sonra ise, cildinde doğal aydınlık bir etkiye kavuşabilirsin. Hem mis gibi marshmellow kokusu, hem de cilt bakımı etkisiyle bu makyaj bazı, söylendiği kadar güzelmiş!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler