loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Matchy Matchy Paletleri

Favoriye Ekle

Monokrom makyaj trendini sevenler buraya: NYX Professional Makeup Matchy Matchy Paletleri birlikte inceliyoruz!

Makyajda tek bir rengin tonlarını kullanmak anlamına gelen monokrom makyaj trendi, son zamanlarda yükselişe geçti. Göz makyajında, allık, aydınlatıcı ve ruju bir rengin farklı tonlarıyla yaparak yakalayabileceğin bu makyaj trend, renkli makyajları sevenler için de son derece uygun. NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti ise monokrom makyaj yapabilmek için ihtiyacın olan her şeyi bir arada barındıran bir palet. Şimdi gel Matchy Matchy paletlere daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paletleri

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paletleri

Monokrom trendi aslında ilk önce moda dünyası sayesinde hayatımıza girdi. Tek bir tonda giyinmek anlamına gelen bu terim, tabii ki vakit kaybetmeden güzellik dünyasını da ele geçirdi. Monokrom trendini makyaja adapte ettiğimizde, bir rengin farklı tonlarını kullanarak tüm yüz makyajı yapmak anlamına geliyor. Gözlerde, dudaklarda, allık ve aydınlatıcıda tek bir renk seçerek onu tonlarıyla birlikte vurgulayarak monokrom trendini takip edebilirsin.

NYX Professional Makeup’ın monokrom trendi için çıkardığı Matchy Matchy makyaj paletleri, makyajında tek bir rengi kullanarak uyumlu makyaj yapmayı sevenlerin çok seveceği bir palet. Lila, pembe, toprak, kızıl ve mürdüm renklerinden oluşan 5 farklı renk seçeneğine sahip NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paletleri, far, allık ve aydınlatıcı tonlarından oluşuyor. Paletteki farların yapısı son derece yumuşak, ipek gibi ve pigmentli. Mat, metalik ve ışıltılı bitişteki bu toz ürünler, makyajda en acemi olandan en profesyonele, herkes için çok kolay bir uygulama sağlıyor. Tek bir tonda makyaj yapmak isteyip de hangi renkleri bir arada kullanman gerektiğine karar veremiyorsan, bu makyaj paletleri işini çok kolaylaştıracak.

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paletlerinin Renkleri

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paletlerinin Renkleri

Matchy Matchy paletlerde, 6 far, bir allık ve bir de aydınlatıcı bulunuyor. Tüm tonlar aynı renk ailesine ait ve birbirleriyle de uyumlu. Seçeceğin herhangi bir renk diğeriyle uyumlu olduğu için, hata yapman da söz konusu değil. Tek yapman gereken sevdiğin renk ailesini seçmek, o kadar! Şimdi gel birlikte NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paletlerin renklerine daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Lilac

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Lilac

Son dönemlerin hem moda hem de güzellik dünyasındaki en popüler renklerden biri olan lila, makyaja da son derece yakışıyor. Eğer makyajında lila-mor renklerini bir arada kullanmayı seviyorsan Matchy Matchy paletlerin Lilac rengini tercih edebilirsin. Açık lila’dan patlıcan moruna, hiçbir yerde bulamayacağın mor tonlarını barındıran bu palet bir harika.

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Camel

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Camel

Hem günlük hem de gece makyajlarında çok sık tercih edilen kızıl, bakır ve şeftali tonlarını barındıran Matchy Matchy paletin Camel rengi, makyajda sıcak tonları sevenler için ideal. Altın ışıltılı aydınlatıcısı, şeftali tonlu allığı ve bakır-turuncu tonlu farlarıyla monokrom bir makyaj yapmak sadece dakikalarını alacak.

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Berry Mauve

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Berry Mauve

Monokrom makyajda mürdüm tonlarını kullanmak daha önce biraz zorlayıcı olabiliyordu. Birbiriyle uyumlu mürdüm far, allık ve aydınlatıcı bulmak, Matchy Matchy Berry Mauve paleti ile artık son derece kolay. Pembe ışıltılı bir aydınlatıcı, mürdüm tonlu bir allık ve farlarla, abartılı olmayan, uyumlu bir mürdüm makyaj yapabilirsin.

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Melon

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Melon

Karpuz rengi dendiğinde bizim için akan sular durur, iştahımız kabarır! Makyajda da mercan ve pembe tonları her zaman çok fresh ve enerjik bir etki veriyor. Matchy Matchy paletlerden Melon rengi ise canlı ve enerjik makyajları sevenler için mercan tonlarında bir allık, aydınlatıcı ve pembe tonlarında farlar içeriyor.

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Taupe

NYX Professional Makeup Matchy Matchy Makyaj Paleti – Taupe

Gelelim her stildeki makyajında kolaylıkla kullanabileceğin toprak tonlu Matchy Matchy paletlerden Taupe rengine… Hem günlük hem de gece makyajında ihtiyaç duyabileceğin tüm toprak tonlu farları bir arada bulunduran, hem de bu renklerle uyumlu allık ve aydınlatıcı içeren bu palet, her durumda bir kurtarıcı olacak. Bu paletle günlük hafif bir makyaj yapabilir, koyu renklerle de kolay bir şekilde makyajını geceye uyarlayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler