loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Off Tropic Far Paletleri

Favoriye Ekle

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı ve baharın kapıda olduğu o günlere geldik! Eğer sen de yavaştan renkli makyajlara geçiş yapmaya başladıysan sana en havalı ve renkli far paletlerinden bahsetmemiz gerek: NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri!Sonunda iple çektiğimiz mevsim geldi: Bahar kapıda! Artık hem kıyafetlerimizde hem de makyajlarımızda daha canlı renklere kaymaya başlayabiliriz. NYX Professional Makeup da tam bu zamanda muhteşem iki paletle karşımıza çıktı: Tropik esintili Off Tropic far paletleri. Sıcak tropik tonları ve en canlı festival tonlarını bir arada bulunduran bu iki far paletiyle acilen tanışman gerek!

NYX Professional Makeup Off Tropic Far Paletleri

NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri

Öyle sıradan göz makyajlarından sıkıldıysan, hayatına biraz renk katmak istiyorsan, senin gibi bir makyaj severe muhteşem bir haberimiz var: NYX Professional Makeup gelmiş geçmiş en renkli far paletleriyle bu baharın ne kadar enerjik geçeceğini şimdiden vurguladı. Off Tropic far paletleri buram buram Havana kokuyor, insanın içini açıyor ve anında kalkıp dans etme isteği uyandırıyor. Birbirinden yoğun pigmentli 10’ar renge, mat ve ışıltılı seçeneklere sahip bu iki paletin renkleri, öyle kolay kolay rastlayabileceğin türden değil. En iddialı ve göz alıcı renkli göz makyajlarını çıkarmak için ustaca seçilmiş renklerle şimdi seni tanıştırıyoruz. Hazır mısın?

NYX Professional Makeup Off Tropic Far Paletleri – Hasta La Vista

NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri – Hasta La Vista

Görüp görebileceğin en canlı renkler, Off Tropic Hasta La Vista paletinde bir araya gelmiş: Mavi, yeşil, altın rengi, turuncu, koyu mor, fuşya, sarı… Bu kadar yoğun pigmentli ve yumuşak bitişli farları, bu renklerle bir arada bulmak gerçekten imkansıza yakın!

NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri – Hasta La Vista swatch

O çok sevdiğimiz, NYX Professional Makeup’ın meşhur far yapısı tabii ki bu paletlerde de var. Yoğun pigmentlerle, palette gördüğünüz rengi, gözde de aynı şekilde görebiliyorsunuz. Farlar çok kolay dağılıyorlar ve birbirleriyle çok iyi karışıyorlar. Sıcak mevsimlerin en canlı ve renkli göz makyajlarını bu paletle yapmak mümkün. Özellikle bahar tam olarak geldiğinde, festival makyajlarını bir üst seviyeye taşıyacağı garanti! Gelsin gökkuşağı renkleri!

NYX Professional Makeup Off Tropic Far Paletleri – Shifting Sand

NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri – Shifting Sand

Gelelim Off Tropic far paletlerinin toprak tonlu olanına. Toprak tonlu deyişimiz sakın seni yanıltmasın, bu palet başlı başına iddialı, en canlı ve göz alıcı toprak tonlarından oluşuyor. Shifting Sand içerisindeki tüm renkler hem iç ısıtan tonlar hem de günlük kullanıma daha uygun. Sıcak altın, turuncu ve pembe tonları, sıcak morlar ve bir de mücevheri andıran bir koyu yeşil.

NYX Professional Makeup Off Tropic Far Paletlerin Yapıları

NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri – Shifting Sand swatch

NYX Professional Makeup far paletlerini bu kadar sevmemizin en önemli sebeplerinden biri, farlarının her zaman çok pigmentli olmaları, kolay dağılmaları ve birbirleriyle doğal bir şekilde karışmaları. İster makyaj konusunda bir junkie ol istersen de bir acemi, NYX Professional Makeup farlarının seni yarı yolda bırakması mümkün değil.

NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri – Shifting Sand makyaj

Off Tropic far paletleri de aynı şekilde son derece zengin pigmentasyona sahipler. Hatta paletteki bazı renklerin de bastırılmış pigment olduklarını da ekleyelim. En parlak renklerde bile yoğun bir etki elde edebildiğimiz için beklentimizi her zamanki gibi fazlasıyla karşıladı.

Her biri 10’ar renkten oluşan Off Tropic far paletleri, bu bahar hepimizin hayatına epey bir renk katacaklarmış gibi görünüyor. Biz şimdiden bu paletlerle yapacağımız renkli makyajların planını yapmaya başladık bile, sen de biran önce bize katılmalısın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler