loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

Favoriye Ekle

Kirpik liftingi etkili bir maskara ile karşındayız! NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara maskarayı denedik ve tüm yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

Seyrek, düz ve kısa kirpiklerinden şikayetçi misin? Kirpiklerinin uzun süre daha hacimli ve uzun görünebilmesi için eminiz ki bugüne kadar kirpik liftingi veya ipek kirpik yaptırmayı düşünmüşsündür. Peki tüm bu etkiyi bir maskara ile elde edebileceğini söylesek? Bugüne kadar deneyebileceğin en yenilikçi maskaralardan biriyle karşındayız. NYX Professional Makeup’ın On The Rise Liftscara maskarasını denedik ve tüm ayrıntılarıyla bu yazımızda yorumluyoruz.

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara

“Kirpiklerin uçuşa hazır mı?” NYX Professional Makeup’tan bu soruyu duyduğumuzda ne kadar heyecanlandık tahmin edersin. Özellikle kısa ve düz kirpiklere sahipsen, kirpiklerini uçuşa geçirecek bir maskara düşüncesi gerçekten de harika değil mi?

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara, son zamanlarda bizim için kirpik liftingi ve ipek kirpik uygulamalarını rafa kaldıran, en iyi maskaralardan biri. Kirpiklere anında hacim ve dolgunluk veren bu maskara, kirpikleri dipten kavrayarak kaldırıyor ve uzatıyor. Bir maskaradan bekleyebileceğimiz tüm vaatleri yerine getiren On The Rise maskara’yı ilk deneyişte aşık olduk!

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara’nın Etkisi

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara’nın Etkisi

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

On The Rise Liftscara’yı deneyen 100 kadından 95’i hacim etkisini anında gördüklerini söylemişler. Bu gerçekten de inanılmaz bir rakam. Daha ilk kullanışta etkisini bu kadar belirgin bir şekilde hissettiren ve gün boyu da etkisini kaybetmeyen bir maskara bulduk mu onu elimizden düşüremiyoruz.

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara maskaranın etkisi ise şöyle: Uygular uygulamaz kirpiklerin daha dolgun, hacimli ve kalın görünmelerini sağlıyor. Silikon fırçası sayesinde tüm kirpikleri kökten kavrayarak kaldırıyor, kıvırıyor ve uzatıyor. Kirpikler kirpik kıvırıcı ile kıvrılmış gibi görünüyor ve bu etki 12 saate kadar kalıcılığını koruyor. Kısacası sadece bir maskara ile takma kirpik etkisi elde etmek istersen, bu akmayan maskara tam sana göre.

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara’nın Fırçası

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara’nın Fırçası

On The Rise maskaranın fırçası silikon yapıda ve formu bugüne kadar gördüğümüz

maskara fırçalarından

epey farklı. Bir sırası içeri doğru, diğer sırası dışarı doğru bombeli. Bu sayede bu fırça en kısa kirpikleri bile kolayca kavrıyor, dipten kaldırarak kıvırıyor. Sonuç: Upuzun, kıvrık, tek tek ayrılmış ve hacimli kirpikler.NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara Nasıl Uygulanır?

On The Rise Liftscara’nın kirpik liftingi etkisinden maksimumda faydalanmak için, maskara fırçasını kirpik diplerine oturttuktan sonra zigzag hareketlerle yukarı doğru çekerek uygulayabilirsin. Maskaranın formülü ıslak olmadığı için üst üste uygulamak için de son derece müsait. İstediğin etkiyi elde edene kadar, topaklanmadan kat kat uygulayabilirsin.

Bu maskaranın en sevdiğimiz diğer bir tarafı ise etkisini gün boyu koruyor olması. Verdiği kıvrıklık gün içinde düşmüyor, akmıyor, dökülmüyor ve bulaşmıyor. Kısacası son derece kalıcı bir maskara. Çıkarmak istediğinde de göz makyajı temizleyicileriyle kolayca çıkıyor.

Eğer sen de kısa, seyrek ve düz kirpiklerine kirpik liftingi etkisi vermek istiyorsan, NYX Professional Makeup On The Rise Liftscara’yı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

3 Yorum

Tuba Tekçe 02 Haz 2020 - 18:30

En en een sevdiğim maskara diyebilirim. Asla akma, bulaşma, topaklanma yapmıyor. İstediğim kadar kat kat uyguluyorum.. Kirpiklerinize kirpik liftingi etkisi veriyor ve kirpikler uçuşa hazır ????

Faydalı Buldum
02 Haz 2020 - 18:30

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler