loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paletleri

Favoriye Ekle

Sonbahara adım adım yaklaşırken, dumanlı göz makyajı özlemiyle bu yazımızda en iyi far paletlerinden biri olan NYX Professional Makeup Perfect Filter far paletlerini merceğimiz altına alıyoruz!

Yaza veda etmeye ve sonbaharın sıcak renklerini kucaklamaya hazırlanırken, yazın biraz da olsa ara verdiğimiz dumanlı göz makyajları da kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bize sorarsan, buğulu ve dumanlı göz makyajları en çok sonbahar aylarına yakışıyor ve bu makyajlar için favori far paletlerimizden biri de NYX Professional Makeup’un Perfect Filter paletler.

Farlarının pigmentasyonu, yapısı, renklerin birbirleri ile uyumu ve kullanışlılığı ile kalbimizde kalıcı bir yer edinen Perfect Filter far paletlerinin 5 rengini incelemeye başlıyoruz.

NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paleti - Rustic Antique

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paletleri_1

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Perfect Filter far paletleri arasında en popüler olanı Rustic Antique. Son dönemin trend olan kızıl-turuncu renklerini barındıran Rustic Antique tam bir sonbahar paleti. Turuncu, bakır, altın ve bordonun en güzel tonlarını barındıran bu paletteki renklerin hepsi birbiri ile inanılmaz uyumlu.

Bordo veya bakır tonu ile tek renk farla göz makyajı trendini takip edebilir, sonbahara yakışacak sıcacık dumanlı bir göz makyajı yapabilir, altın rengi ile gözlerini daha da ön plana çıkarabilirsin. Farların yapısı son derece yumuşak ve birbirleri ile çok iyi karışıyorlar. Haliyle de kusursuz dumanlı makyajlar yapabildiğimiz bu palete bayılıyoruz.

NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paleti - Golden Hour

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paletleri_2

Perfect Filter far paleti serisinin zamansız renklere sahip bir diğer paleti de Golden Hour. Rustic Antique’e oranla daha açık ve daha metalik renkler barındıran bu palet, ışıltılı ve aydınlık göz makyajları sevenler için ideal.

Krem, altın ve metalik toprak tonların birbirleriyle uyumu mükemmel. Golden Hour, günlük makyaj için harika bir seçimken, hafif koyu kahverengi tonları ile de son derece başarılı buğulu göz makyajları elde edilebiliyor.

Editörün Önerisi: Metalik renklerin etkisini daha da arttırmak için fırçana NYX Professional Makeup’ın Matte Setting Spreyini sıkabilir veya farı parmağın yardımıyla tampon hareketlerle gözüne uygulayabilirsin. Sabitleme spreyinin pigmentasyonu ve kalıcılığı ne kadar arttırdığını görünce şaşıracaksın!

NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paleti - Olive You

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paletleri_3

Toprak ve yeşil tonlarını göz makyajında tercih edenler için mükemmel bir seçenek: Perfect Filter Olive You. İçindeki renkler, her makyaj çantasında olması gereken, bir gün mutlaka kullanacağın renklerden oluşuyor. Işıltılı ve metalik renklerin bir arada oluşu, bu paleti inanılmaz kullanışlı bir hale getiriyor.

İster toprak tonları ile yeşili bir arada kullan, İstersen bordo ile harika geçiş yakala, istersen de lacivertin etkileyici gücünden yararlan, seçim sana kalmış ama bu paletle birbirinden değişik onlarca farklı göz makyajı yapabilirsin.

NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paleti - Gloomy Days

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paletleri_4

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Gelelim koyu renkli dumanlı göz makyajı severlerin favori paletine: Perfect Filter Gloomy Days. Gri ve boz rengin en güzel tonlarını bir arada barındıran bu palete bayılıyoruz!

İçindeki açık tonlar ile harika günlük ve ofis makyajları yaparken, koyu renkler ekleyerek makyajımızı muhteşem bir gece makyajına dönüştürebiliyoruz. Özellikle ışıltılı siyah ve gümüş renkleri özel günler için ideal. Kısacası Gloomy Days, günlük ve özel gün makyajlarını bir arada tek bir palette barındırdığı için bize sorarsan herkese lazım!

NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paleti - Marine Layer

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paletleri_5

Göz makyajında biraz daha soğuk tonları tercih edenler için Perfect Filter Marine Layer en doğru seçimlerden. İçindeki mavinin kullanışlı tonları, paletteki diğer pembe ve toprak tonlarıyla inanılmaz uyumlu.

Marine Layer paletteki en göz alıcı ve farklı renklerden biri de yeşil yansımalı kızıl ton. Makyajda hologram etkisi sevenlerin bayılacağı bu renk, sıra dışı bir makyaj için başlı başına bir star.

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye)`in paylaştığı bir gönderi (28 Tem 2017, 02:07 PDT)

Kolay karışan yapıları ve birbiri ile çok uyumlu renk seçimleriyle NYX Professional Makeup Perfect Filter paletleri, bizce her makyaj severin ihtiyacı olan far paletlerinden. Farların yoğunluğu arttırılabilir oluşu, hem mat hem metalik hem de ışıltılı renkleri bir arada bulundurması, Perfect Fİlter paletleri vazgeçilmez yapıyor. Makyaj konusunda bilgimiz az da olsa çok da olsa, kusursuz göz makyajları yapmak bu paletlerle son derece kolay.

Perfect Filter paletlere NYX Professional Makeup mağazalarından ulaşabileceğin gibi www.nyxcosmetics.com.tr'den online olarak da satın alabilirsin. Böyle bir palet herkese lazım!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler