loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Pore Filler Makyaj Bazı

Favoriye Ekle

Pürüzsüz ten makyajına giden yolda, gözenek gizleyen makyaj bazlarının etkisi çok büyük. Bu yazımızda, NYX Professional Makeup’ın en sevilen ürünlerinden biri olan Pore Filler gözenek gizleyici makyaj bazını denedik ve tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz!

Pürüzsüz, kusursuz ve porselen gibi görünen bir ten makyajı için hepimizin uyguladığı çeşitli makyaj tüyoları var. Bunlardan biri de gözenekgörünümünü gizleyen makyaj bazlarını fondöten önce uygulamak. Eğer sen de gözeneklerini gizlemek ve kusursuz bir ten makyajı elde etmek istiyorsan, NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazını anlattığımız bu yazımız tam sana göre!

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazının gözenek kapatma etkisi

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazının gözenek kapatma etkisi

Genişlemiş gözenek görünümü, pürüzsüz ten makyajının önündeki ufak engellerden biri. Gözenekler neden belirginleşir? sorusuna olarak beslenme alışkanlıkları, cilt tipi ve genetik olmak üzere çeşitli cevaplar gösterebiliriz. Cildine uyguladığın doğru cilt bakımı ile gözeneklerini küçültebileceğin gibi, makyaj öncesi bazı ufak tüyolarla da gözeneklerini gizlemen mümkün.

Gözenek gizleyici makyaj bazları, fondötenden önce uygulandığında gözenek görünümünü gizleyerek fondöteninin çok daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesini sağlayacaklar. Pore Filler baz da, bizim bugüne kadar denediğimiz ve gözenek gizleme konusunda etkisini en beğendiğimiz makyaj bazlarından.

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazının yapısı ve kalıcılığı

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazının yapısı ve kalıcılığı

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazının son derece hafif bir yapısı var. Uygular uygulamaz ciltte kayıp giden bu baz, gözeneklerin resmen saniyeler içinde gizliyor. Üstelik sadece gözenekleri değil, aynı zamanda ince çizgileri de gizliyor. Böylece pürüzsüz, porselen gibi bir ten makyajı elde edebiliyoruz.

Pore Filler bazın kalıcılığı da ayrı bir diğer iyi özelliği. Bazın üzerine fondötenini uyguladıktan sonra, etkisini kaybetmiyor ve gün boyunca gözeneklerinin gizli kalmasını sağlıyor.

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazı hangi ciltler için uygun?

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazı hangi ciltler için uygun?

Gözenek problemiyle yağlı ciltliler başta olmak üzere tüm cilt tiplerinin karşılaştığını söylemek yanlış olmaz. Yağlı ciltlilerin daha geniş gözeneklere sahip olmasının sebebi, cildin ürettiği fazla sebumu bu gözeneklerden atması. Bu görünümü gizlemek için de en iyi makyaj bazlarından biri NYX Professional Makeup Pore Filler. Tüm cilt tipleriyle iyi anlaştığı için bu makyaj bazını sevmeyecek birini bulmak imkansız! Hatta üzerinde uygulanan fondötenin de yapısını değiştirmediği için tüm fondötenlerinle gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazı nasıl kullanılır?

NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazı nasıl kullanılır?

Gözeneklerinle vedalaşmak için tek yapman gereken, fondötenden önce NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazını gözeneklerinin en yoğun olduğu bölgelere uygulamak. Uygularken tampon hareketler kullanarak kusursuz bir zemin elde edebilirsin. Kısa bir süre bekleyip sabitlendikten sonra fondötenini her zamanki gibi uygulayabilirsin.

NYX Professional Makeup Pore Filler kullananlar

NYX Professional Makeup Pore Filler kullananlar

Tabii ki NYX Professional Makeup Pore Filler makyaj bazını kullananlar da bu bazın etkisinden son derece memnunlar. Birkaç tane yorumu seninle paylaşmak istedik:

Damla;

“Genelde yüzümde şikayetçi olduğum şeylerin başında, fondötenimin pürüzsüz durmaması olurdu. Kullandığım fondöten gözeneklerimi daha da belirginleştirdiği için istediğim kusursuz görünümü bir türlü elde edemiyordum. Nyx Pore Filler bazı denedikten sonra, cildim gerçekten de fondöten sonrasında pürüzsüz görünmeye başladı.”

Yeşim;

"Yağlı bir cilde sahip olduğum için gözeneklerim de hep çok geniş görünüyorlar. Her ne kadar cildime uygun bakım ürünleri kullansam da, özellikle özel gün makyajlarında çok daha kusursuz bir görüntü elde etmek için yolar aramaya başladım. Bir arkadaşımın önerisiyle Pore Filler gözenek bazını denedim ve o günden beri de makyaj çantamdan eksik etmiyorum. Hatta gün içinde gerekirse tazeliyorum bile!"

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler