loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Pore Filler Stick

Favoriye Ekle

Gözenekleri, kırışıklıkları ve parlamayı anında yok eden NYX Professional Makeup Pore Filler Stick’i birlikte deniyoruz!

Kusursuz bir ten makyajı ile aramıza bazen geniş gözenek görünümü, kırışıklıklar, ince çizgiler ve parlama gibi cilt problemleri girebiliyor. Keşke yüzümüze fondöteni uygular uygulamaz tüm cilt problemlerimizi tamamen geride bırakabilsek ama bazıları fondöten altından da kendini belli etmeye devam edebiliyor. İşte böyle durumlar için geliştirilmiş, cildin anında pürüzsüz görünmesini sağlayan bir stick makyaj bazı ile karşındayız! NYX Professional Makeup Pore Filler Stick’i denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz…

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick

Tüm zamanların en sevilen ve en çok satan kapatıcılarından biri olan NYX Professional Makeup Pore Filler Makyaj Bazı, şimdi stick formu ile karşımızda! Pore Filler makyaj bazının gözenekleri ve ince çizgileri gizleme etkisini duymayan yoktur diye düşünüyoruz. Şimdi bir de bu sihirli makyaj bazının stick formu hayatımıza girdi ve pratikliği ile bizi yine büyüledi!

Eğer cildinde geniş gözenekler, kırışıklıklar, ince çizgiler ve parlama gibi cilt problemleri varsa, hiç dert etme! Bu problemler kusursuz ten görünümü ile aranda artık bir engel değil. Şimdi gel NYX Professional Makeup Pore Filler Stick özelliklerine daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick’in Özellikleri

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick’in Özellikleri

Aynaya baktığımızda en çok canımızı sıkan, fondöten uygulasak bile kapanmayan geniş gözeneklerimizi gizlemenin en kolay yollarından biri, tabii ki de gözenek gizleyen makyaj bazları. Peki sadece saniyeler içinde etkisini gösteren bu yönteme hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki?

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick’i Tiktok’ta gördüğümüzden beri heyecanımızdan yerimizde duramıyoruz. Tiktok’ta viral olan makyaj malzemeleri arasında hatırı sayılır bir popülerlik elde eden bu stick makyaj bazının özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kırışıklık, geniş gözenek ve ince çizgi görünümünü anında blur etkisiyle gizliyor.
 • Parlamanın önüne geçiyor.
 • Şeffaf bir bitişe sahip.
 • Gün boyu süren pürüzsüz bir etki sağlıyor.
 • Normalden karma ve yağlıya dönük ciltler için uygun.
 • Hedef odaklı uygulama sağlıyor.
 • Hem makyaj öncesi baz olarak, hem de makyaj sonrası rötuş yapmak için kullanılabiliyor.
 • Fırçayla veya parmakla dağıtmaya gerek kalmadan, direkt stick ile uygulanabiliyor.
 • Eğimli ucu sayesinde göz altı ve burun kenarı gibi dar bölgelere kolayca uygulanıyor.
 • Kadife gibi pürüzsüz bir bitiş veriyor.
 • %100 vegan formüle sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick’e dair en sevdiğimiz diğer bir özellik ise çok hızlı ve kolay uygulanıyor oluşu. Cildindeki gözenek ve kırışıklık görünümünden kurtulmak için yapman gerekenler ise çok basit:

 • Fondöten adımından önce, gözeneklerin ve kırışıklıkların en yoğun olduğu bölgelere uygula.
 • Dağıtmaya gerek olmadan üzerine fondöteni uygula.
 • Gün içerisinde makyajını tazelemek istediğinde pratik bir şekilde makyajının üzerinden uygulayabilirsin.

Pore Filler Stick’in göz çevresindeki ince çizgiler, burun ve yanaklardaki gözenekler ve dudak çevresindeki gülümseme çizgileri üzerindeki blur etkisi gerçekten de bir harika!

NYX Professional Makeup Pore Filler Stick’in şeffaf bitişi, makyaj üzerine uygulamayı da son derece kolaylaştırıyor. Fırça ve parmakla dağıtmaya gerek kalmadığı için kullanması son derece pratik. Gün içinde aynaya baktığında gözeneklerinin ve çizgilerinin belirginleşmesi canını sıkıyorsa, bu stick makyaj bazını hem makyajdan önce uygulayabilir, hem de çantana atarak arada makyajını tazeleyebilirsin. İşte porselen gibi pürüzsüz bir cildin sırrı!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler