loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar

Favoriye Ekle

Son zamanların en popüler kalıcı dudak parlatıcılarını inceliyoruz: NYX Professional Makeup Shine Loud rujları denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Son birkaç yılın en popüler makyaj trendi neydi diye sorarsan, hiç düşünmeden aydınlık ve parlak ten makyajları ve dudak parlatıcıları deriz! Likit mat ruj sevdamız her ne kadar eskisi gibi sürse de, son dönemlerde dudak parlatıcılarının göz kamaştırıcı etkisi altındayız. Hele ki NYX Professional Makeup Shine Loud rujları Tiktok’ta gördüğümüzden beri yerimizde duramıyoruz. Bu yazımızda NYX Professional Makeup Shine Loud kalıcı dudak parlatıcılarını birlikte deniyoruz!

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar

Tiktok’ta viral olan makyaj malzemelerini gördüğümüz anda hem çok merak ediyoruz hem de yerimizde duramıyoruz, bir an önce denemek istiyoruz. Neyse ki NYX Professional Makeup Shine Loud’u hemen deneme fırsatı bulduk ve Tiktok’ta neden bu kadar popüler olduğunu anladık! Bugüne kadar hiç kalıcı bir dudak parlatıcısı denememiştik. Güzellik sektöründeki teknolojinin geldiği nokta gerçekten de bizi her gün heyecanlandırmaya yetiyor!

NYX Professional Makeup Shine Loud Dudak Parlatıcıları, 16 saate kadar kalıcı formüle sahip. Transfere, maskeye bulaşmaya ve dağılmaya dayanıklı bu dudak parlatıcıları, 3 farklı şekilde kullanılabiliyorlar. Hem dudaklarda konforlu bir kullanım sağlıyorlar hem de her açıdan parlak görünüyorlar. Şimdi gel NYX Professional Makeup Shine Loud rujların özelliklerine daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujların Özellikleri

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujların Özellikleri

Sen de daha önce tıpkı bizim gibi kalıcı dudak parlatıcılarını duymamıştın değil mi? Doğası gereği dudak parlatıcısı, likit mat rujlar gibi sabitlenmediği için kalıcı bir formüle sahip olmalarının zor olduğunu düşünebilirsin ama NYX Professional Makeup Shine Loud rujlarda durum tam tersi!

NYX Professional Makeup Shine Loud rujların özellikleri ise şöyle:

  • Tek sürüşte yoğun pigmentasyon veriyorlar.
  • Çift taraflı bu rujun bir tarafı renkli likit ruj, diğer tarafında ise şeffaf lip gloss bulunuyor.
  • 3 farklı şekilde uygulanabiliyor, sadece ruj, sadece lip gloss ve ikisi bir arada!
  • 16 saate kadar kalıcı formüle sahip.
  • Transfere, maskeye bulaşmaya ve dağılmaya dayanıklı.
  • Vegan formüle sahip.
  • Su kadar hafif bir formülü var, dudakta varlığı hissedilmiyor.
  • Özel sivri uçlu aplikatörü ile çok kolay uygulanıyor.
  • Her açıdan parlak bir bitişi var ve yapışkan bir his bırakmıyor.
  • 24 farklı renk seçeneği var.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Shine Loud Ruj Renkleri

NYX Professional Makeup Shine Loud Ruj Renkleri

Shine Loud rujların kalıcı ve bulaşmaya dayanıklı formüllerinin yanında, sevdiğimiz diğer bir özelliği ise geniş bir renk seçeneğine sahip olması. NYX Professional Makeup Shine Loud rujların tam 24 rengi var! Çok sevilen nude tonlarının yanında kırmızılar, pembeler, bordolar ile birlikte lacivert ve yeşil gibi sıra dışı renkleri de var!

NYX Professional Makeup Shine Loud Ruj Renkleri 2

Biz de Shine Loud rujlar arasından favori 3 rengi seçtik ve hemen denedik. Nude tonlara sahip bu renkler, hem günlük hem de gece makyajlarında kullanmak için son derece uygun.

NYX Professional Makeup Shine Loud – Magic Maker

NYX Professional Makeup Shine Loud – Magic Maker

Shine Loud Magic Maker, pembe alt tonlu nude rujları sevenler için harika bir seçenek. Dudak rengine çok yakın bir ton olduğu için, parlaklık etkisi ile birleştiğinde dudaklarda harika bir etki yaratıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Shine Loud – Ambition Statement

NYX Professional Makeup Shine Loud – Ambition Statement

Shine Loud rujlar arasındaki diğer bir favorimiz, sıcak alt tonlu nude rengiyle Ambition Statement. Özellikle buğday tenlilere çok yakışacak olan bu nude dudak parlatıcısı, kiremit tonlarına sahip.

NYX Professional Makeup Shine Loud – Boundary Pusher

NYX Professional Makeup Shine Loud – Boundary Pusher

Kahverengi dudak parlatıcılarını hangimiz sevmeyiz ki? Son zamanlarda çok popüler olan, 90’lar makyajı esintisi yaratan Shine Loud Boundary Pusher, herkesin makyaj çantasında bulunması gereken renklerden biri. Sıcak tonu ile tüm cilt tonlarına yakışacak bu renk, favorimiz!

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Shine Loud Rujlar Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Shine Loud rujları uygulaması son derece pratik. Tek yapman gereken ilk önce renkli likit ruj kısmını dudaklarına uygulamak. Sivri uçlu aplikatörü ile hangi rengi uygularsan uygula, hata yapman son derece zor. Ayrıca yapısı su gibi hafif olduğu için dudakta ağırlık yaratmadan kısa bir sürede sabitleniyor. Sabitlendikten sonra da rujun diğer tarafındaki şeffaf lip gloss’u uygulayabilirsin, işte bu kadar!

NYX Professional Makeup Shine Loud rujları 3 farklı şekilde kullanabilirsin: İstersen likit mat ruju, istersen şeffaf dudak parlatıcısını tek başına uygulayabilir, istersen de renkli rujun üzerine lip gloss’u sürebilirsin. Daha sonra da transfere ve maskeye bulaşmayan kalıcı formülün keyfini sürebilirsin!

16 saate kadar kalıcı olan bu dudak parlatıcıları, yemek yesen de, bir şeyler içsen de, hatta maske taksan bile bulaşmayacak. İhtiyaç duyduğunda lip gloss’unu tazeleyerek, gün boyu kalıcı bir etki elde edebilirsin. Rujunu temizlemek için de çift fazlı makyaj temizleyicilerle kolayca çıktığını göreceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/