loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Smooth Whip Matte Rujlar

Favoriye Ekle

Tek sürüşte kremsi matlık: NYX Professional Makeup Smooth Whip Ruj renklerini senin için denedik!

Hemen herkes ruj kullanır, öyle değil mi? Bir şekilde her daim elimizin altında olan bu makyaj malzemesinin bizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ise iştah kabartıyor. Öyle ki bu ürünler tek başına kullanıldığında bile görünümü değiştirerek stili yenileyecek ve makyajı gündüzden geceye taşıyacak güçte! Uzun süre kalıcı NYX Professional Makeup Smooth Whip renklerine göz atarak sen de seçimini yapabilirsin. Kadifemsi dokusu ve yoğun renk pigmentasyonu ile bizce bu likit mat ruju sen de çok seveceksin!

1.NYX Professional Makeup Smooth Whip Ruj Hangi Özelliklere Sahip?

NYX Professional Makeup Smooth Whip Ruj Hangi Özelliklere Sahip?

NYX Professional Makeup Smooth Whip, tek dokunuşla dudaklarında hayranlık uyandıracak bir kapatıcı mat görünüm elde edebileceğin, hafif yapısı ve yoğun pigmentli formülüyle mükemmel pürüzsüzlük yakalayacağın birbirinden canlı renklere sahip bir ruj serisi! Doğal tonlardan canlı kırmızı ve kahve tonlarına kadar uzanan bu özel koleksiyonun tüm renklerine sahip olmak isteyebilirsin, bizden söylemesi. Bu rujları makyaj çantasının temel üyeleri arasına eklemen için hemen yorumlarımızı paylaşıyoruz!

2. NYX Professional Makeup Smooth Whip Rujun Kalıcılığı Nasıl?

NYX Professional Makeup Smooth Whip Rujun Kalıcılığı Nasıl?

Farklı cilt tonları için özel üretilen NYX Professional Makeup Smooth Whip Rujlar kolayca sürülebilmesiyle bizden tam not aldı. Kalıcılık etkisini de test ettiğimiz bu rujlar, dudaklarda gün boyu pürüzsüzlük sağlıyor. Kalıcılığı sayesinde makyajını tazeleme ihtiyacı duymayacağını düşünsek de dilersen iki kat sürerek yoğunluğu artırabilir gün boyu dudaklarında daha yoğun pürüzsüz ve mat bir görünüm elde edebilirsin. Her dudakta özgün bir görünüm sunan Smooth Whip rujlar sayesinde tüm makyaj rutinlerine renk katman çok kolay!

3. NYX Professional Makeup Smooth Whip Ruj Renkleri Neler?

NYX Professional Makeup Smooth Whip Ruj Renkleri Neler?

NYX Professional Makeup Smooth Whip kremsi likit mat rujlar tam 17 renk seçeneğine sahip. Bu NYX Professional Makeup likit mat ruj çeşitleri belirgin ve canlı renklerinin yanı sıra, ağırlık hissi bırakmayan kremsi formülüyle de kadifemsi sonuçlar elde etmeyi sağlıyor. Seride çok merak edilen nude ve kırmızı renklerin yanında mükemmel kahve tonları da var! Biz bu serinin sekiz rengini deneme fırsatı bulduk. Gel, deneyimlerimizi hemen seninle de paylaşalım!

1. NYX Professional Makeup Smooth Whip Kitty Belly 02

NYX Professional Makeup Smooth Whip Kitty Belly 02

Koyu mercan tonlarında diyebileceğimiz Smooth Whip Kitty Belly, ultra pigmentli yapısıyla dudakları sarıyor. Serinin tüm renklerinde olduğu gibi bu üründe de uzun süre kalıcılık yakalaman mümkün. İlk tanışma için biçilmiş kaftan olabilir!

2. NYX Professional Makeup Smooth Whip Teddy Fluff 04

2.2. NYX Professional Makeup Smooth Whip Teddy Fluff 04

"Beyaz tenliyim ve tenimin pürüzsüzlüğünü ortaya çıkaracak iddialı bir kahverengi ruj arıyorum" diyorsan Smooth Whip Teddy Fluff rengi tam sana göre! Bu rujun mat ve kurutmayan yapısıyla dudaklarında bıraktığı hissiyata bayılacaksın. Smooth Whip 04 ile tek sürüşte eşsiz bir kahverengi mat ruj deneyimi seninle!

3. NYX Professional Makeup Smooth Whip Parfait 05

2.3. NYX Professional Makeup Smooth Whip Parfait 05

Vişne tonlarındaki Smooth Whip Parfait dudaklarına göz alıcı bir hava katacak. Mükemmel formülü ve rengiyle Smooth Whip 05, gece makyajlarında dudaklarını ön plana çıkaracak.

4. NYX Professional Makeup Smooth Whip Faux Fur 06

2.4. NYX Professional Makeup Smooth Whip Faux Fur 06

Kızıl kahve tonlarındaki Smooth Whip Faux Fur, tek sürüşte dudakları doğal bir bitişle taçlandırıyor. Tüm editörlerimiz tarafından denendi, her ten rengine yakıştığı onaylandı. Bizce, Smooth Whip 06 renk seçeneğini denediğin andan itibaren elinden düşüremeyeceksin! :)

5. NYX Professional Makeup Smooth Whip Icing On Top 12

NYX Professional Makeup Smooth Whip Icing On Top 12

Her dönemin en popüler ruj tonlarından olan kırmızısıyla Smooth Whip Icing On Top, ikonik dudak makyajı tercih edenler için ideal bir seçim. İddialı ve çekici!

6. NYX Professional Makeup Smooth Whip Cherry Cream 13

2.6. NYX Professional Makeup Smooth Whip Cherry Cream 13

Smooth Whip Cherry Cream'i sürdüğümüz ilk anda mest olduk! Kırmızının en çarpıcı tonlarından birini taşıyan Smooth Whip 13, kırmızı ruj severlere yepyeni bir alternatif sunuyor.

7. NYX Professional Makeup Smooth Whip Velvet Robe 14

2.7. NYX Professional Makeup Smooth Whip Velvet Robe 14

Nemli, canlı ve renkli dudaklar bu sezon bir başka dikkat çekiyor! Mürdüm bordo tonlu Smooth Whip Velvet Robe, tek sürüşte tam renk veren formülü ile tam senlik! Smooth Whip 14 ile biz şu an hala aşk yaşıyoruz!

8. NYX Professional Makeup Smooth Whip Cheeks 22

8. NYX Professional Makeup Smooth Whip Cheeks 22

“Tam dudak rengi olsun ama doğallıktan da ödün vermeden baştan çıkarıcı görünsün.” diyorsan Smooth Whip Cheeks’i denemeni öneririz! Dudaklarında çarpıcı bir görünüm elde edebileceğin nude tonundaki Smooth Whip 22 ile hemen sen de tanışmalısın!

Editörün Notu: Bu arada sana bir ipucu verelim! Seçimini yaparken ten renginle uyumlu bir görünüm yakalamak için cilt alt tonuna göre makyaj ipuçlarını bilmende fayda var. Bileğinin iç kısmındaki damarlara bakarak gün ışığındaki görüntüsünden yardım alabilirsin. Mavi görünüyorsa soğuk, yeşil görünüyorsa sıcak, her iki renk de mevcutsa nötr alt tonlusun demektir. Seninle harika bir uyum yakalayacak ruj rengini artık seçebilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/