loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıklar

Favoriye Ekle

Makyaj çantanda yer açmana sebep olacak harika allık önerileriyle karşındayız: NYX Professional Makeup’ın Sweet Cheeks allıklarını birlikte deniyoruz!

Yüzü doğal bir renk veren, çok daha canlı ve enerjik görünmemizi sağlayan allıklar, vazgeçemediğimiz makyaj malzemelerinden. Çok eskiden kadınların yanaklarını kızartmak için çimdiklediklerini elbette ki biliyorsundur. Şimdi neyse ki böyle bir şeye gerek yok, çünkü en doğal rengi veren allıklar sayesinde yüzümüzü ısıtıp çok daha canlı görünebiliyoruz. Hele ki son zamanlarda deneyip çok sevdiğimiz NYX Professional Makeup Sweet Cheeks allıklarla gerçekten de çok mutluyuz! Şimdi gel bu doğal, aynı zamanda da iddialı allıkları birlikte inceleyelim.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıklar

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıklar

Doğru allık seçimi aslında makyajda çok şeyi değiştiriyor. Cilt tonuna ve makyajına, hatta o günkü kıyafetine göre seçeceğin allık rengi ile çok daha canlı, enerjik ve sağlıklı görünebilirsin. Peki doğru allık rengini nasıl seçeceğini biliyor musun? Cevap “Hayır”sa, seni

bu yazımıza

alalım! Dediğimiz gibi, sen cildine uyan allığı doğru bir şekilde uyguladığında çok canlı ve enerjik görüneceksin.Kimisi doğru allık rengini bulup çok uzun yıllar onu kullanırken, kimisi de iddialı olmayı sevip makyajına, kıyafetine, hatta o günkü moduna göre farklı allık tonlarına yönelebiliyor. İşte bu noktada da NYX Professional Makeup imdadımıza yetişiyor. Matlardan ışıltılılara, geleneksel pembe allıklardan, en iddialı mor ve sarı allıklara kadar, bu konuda ufkunu genişletecek tonlarıyla Sweet Cheeks allıklar bugün masamızda. Tam aradığın renge sahip tekli allığı çantana atıp kolayca çıkabilirsin. Bakalım bu yoğun pigmentli, göz alıcı renklere sahip allıklar nasıllar?

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıkların Yapısı

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıkların Yapısı

Allıkta önemli olan yüksek pigmentasyona sahip olması ve kolay dağılan bir formülünün olması. Böylece tek seferde ihtiyacın olan sıcaklığı ve canlılığı yüzüne verebilir, doğal bir görünüm elde edebilirsin. NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıklar, tek seferde tam kararına renk verecek kadar yüksek pigmentliler. Bu konu, bir anda oyuncak bebeğe dönmemek için önemli! İşin iyi tarafı ise üst üste uygulayarak etkisini dilediğin gibi artırabilirsin.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıkların formülü ise son derece yumuşak ve kolay dağılıyor. Doğal bir etki elde etmek için birkaç fırça darbesi ile allığını kolayca dağıtabilirsin. Yamalanmadan, parça parça durmadan homojen bir şekilde dağılan bu allıkların kontrolü inanılmaz kolay. Resmen yanakta kayıp gidiyorlar.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıkların Renkleri

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıkların Renkleri

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Allıkların toplam 12 rengi bulunuyor. Işıtlılı ve mat bitişe sahip bu allık renkleri arasında her zaman elimizin altında bulunması gereken geleneksel pembe, şeftali ve mercan gibi en sevilen tonlar tabii ki mevcut. Tabii devreye NYX Professional Makeup’ın iddialı tarafı da girdiği için, cesur tonlar da var: Mor ve sarı gibi. Festival ve parti makyajlarında tüm dikkatleri üzerinde toplayacak bu iki renk mutlaka denenmeli.

Sweet Cheeks allıklar arasındaki favori renklerimizden ilki, metalik mercan tonu ile 01 Totally Chill rengi. Eğer günlük makyajında cildine hafif bir ışıltı verecek bir mercan allık arıyorsan mutlaka denemelisin. Eğer gül kurusu allıkları seviyorsan da o zaman ikinci favorimizi sana öneriyoruz: 05 Bang Bang. Bu allık seni anında canlandıracak.

Gelelim Sweet Cheeks allıkların boz rengine. 09 So Taupe rengi ise

kontür uygulaması

için ideal. Soğuk tonlu bu allık ile yüzünü çok doğal bir şekilde boyutlandırabilirsin.Sweet Cheeks allıkların en iddialı renklerinden olan 11 Silence is Golden, metalik sarı bir allık tonu. Özellikle festival ve parti makyajlarında seni bir adım ileri taşıyacak bu renk bizce çok eğlenceli! Hem allık hem de aydınlatıcı olarak bu renk gerçekten bir harika.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/