loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar

Favoriye Ekle

Yanaklarına doğal, kendiliğinden kızarmış bir etki verecek NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıkları birlikte deniyoruz!

Allık uygulaması, bizim içim makyajın atlanmaz adımlarından biri. Çok acelemiz olduğu zamanlarda bile, pratik makyajımızda allık olmadan dışarı adımımızı bile atmayız! Özellikle likit allıklar, verdikleri doğal görünüm sayesinde favorilerimizden. Bu yazımızda, NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıkları birlikte deniyoruz!

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar

NYX Professional Makeup’ın Sweet Cheeks allıkları, yoğun pigmentasyonları ve kadife bitişleriyle her zaman en sevdiğimiz allıkların arasındaydı. Şimdi de bu allıkların likit versiyonlarıyla tanıştık ve daha ilk denememizde bu allıklara aşık olduk! Tıpkı toz versiyonları kadar pigmentli, çok kolay uygulanan ve inanılmaz doğal bir bitiş veren bu likit allıklar, artık makyaj çantalarımızın değişmez üyeleri oldular.

Peki Sweet Cheeks likit allıkları neden bu kadar sevdik? Öncelikle çok pigmentliler, renklerini tek seferde veriyorlar. Esas can alıcı noktaları ise inanılmaz hafif formülleri: Köpüğümsü krem formülü ciltte dağılırken incecik bir hal alıyor ve ikinci bir cilt hissi yaratıyor. Sadece parmaklarla bile eşit bir şekilde saniyeler içinde dağılıyor ve çok doğal, kendiliğinden kızarmış bir etki veriyor.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar’ın Yapısı

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar’ın Yapısı

Bugüne kadar denediğin likit allık formüllerini bir kenara bırakmana neden olacak NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar, tıpkı bizde olduğu gibi sende de bağımlılık yaratacak. Yoğun pigmentli formülü, tek seferde yanaklara yeterli bir renk vermeye yetiyor ama eğer rengi artırmak istersen de üst üste uygulanabiliyor ve herhangi bir dalgalanma yapmıyor.

Sweet Cheeks likit allıkların diğer bir iyi tarafı ise formüllerinde Shea yağı içermesi. Ciltte son derece doğal, sanki ikinci bir tenmiş hissi yaratıyor. Parmaklarla bile saniyeler içinde kolayca dağılıyor. Ok şeklindeki aplikatörüyle de pratik bir şekilde uygulanıyor. Aynı zamanda bu likit allıklar vegan formüle sahip!

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar’ın Renkleri

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar’ın Renkleri

Sweet Cheeks likit allıkların, tüm cilt tonlarına yakışacak ve yanakları kendiliğinden kızarmış gibi gösterecek tam 6 renk çeşidi var. Pembe, nude, mercan, mürdüm ve turuncu tonlarındaki bu renkler, tüm cilt tonları için uygun. NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar renklerinden biz 3 favorimizi seçtik ve denedik, bakalım sen hangisini beğeneceksin?

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık Nude ‘Tude

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık Nude ‘Tude

Nude renkli Sweet Cheeks Nude ‘Tude, içindeki hafif pembe alt tonuyla açık tenli ve buğday tenlilerin favorisi olacak cinsten bir renk. Bu rengi aynı zamanda göz kapaklarında ve dudaklarında da kullanıp, doğal tonlu bir makyaj elde edebilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık Coralicious

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık Coralicious

Mercan tonlu allıkları sevenler, Sweet Cheeks Coralicious rengine bayılacaklar. Yanaklara çok doğal, kendiliğinden kızarmış bir etki veren bu renk, çok canlı ve enerjik görünmeni sağlayacak.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık Almost Famous

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allık Almost Famous

Turuncu tonlu allıklar, özellikle buğday tenliler için en iyi allık renklerinden biri. Cilde çok enerjik ve doğal bir etki veren turuncu-şeftali tonlu Sweet Cheeks Almost Famous rengi, özellikle bronz makyajlarla çok yakışıyor.

Sweet Cheeks likit allıkların pembe tonlu Baby Doll, mürdüm renkli Showgirl ve sıcak kızıl renkli Bombshell renkleri de ilk fırsatta denemek istediğimiz renkler arasında. Eğer sen de doğal makyajları ve likit allıkları seviyorsan, NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıkları bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/