loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Thick It Stick It! Kaş Maskarası

Favoriye Ekle

Kalın ve belirgin kaşlar için NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası’nı deniyoruz!

Son zamanların en popüler makyaj trendlerinin başında kalın kaşlar geliyor. “Soap Brows” adı verilen, sabunla kaş tarama yöntemi ile elde edilen kalın kaşlar, Tiktok’ta da sıkça karşımıza çıkıyor. Biz de daha kalın ve gün boyu sabit kalan kaş görünümünü elde etmek için hangi kaş ürünlerini kullanabiliriz diye araştırırken NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası ile karşılaştık. Tiktok’ta viral olan bu kaş maskarasını görür görmez denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

İşte karşında NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası yorumlarımız…

NYX Professional Makeup Thick It Stick It! Kaş Maskarası

NYX Professional Makeup Thick It, Stick It Kaş Maskarası

Eğer makyaj trendlerini yakından takip ediyorsan, yukarı doğru taranmış, kalın kaş modasını çoktan fark etmiş olmalısın. ”Soap Brows” adı verilen bu trend, ilk başlarda kalıp sabun ve kaş fırçası kullanılarak yapılıyordu fakat sabun kaşlarda beyaz kalıntı bırakıyor ve kalıcılık vaad etmiyordu. Daha sonra güçlü formüle sahip kaş jelleri piyasaya çıktı ama onlar da kaşları yukarı doğru taramaktan ve sabitlemekten öteye gidemedi.

Bizim kalın kaş makyajında aradığımız etki, seyrek kaşlarımızı olduğundan daha yoğun bir şekilde göstermek, doğal bir sonuç elde etmek ve çok uzun süre kalıcı olmalarını sağlamak. İşte bu arayıştayken, NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası ile tanıştık. Eğer daha önce NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Maskarası’nı kullandıysan, bu kaş maskarası sana aradığın hacimli, dolgun ve kalın kaş görünümünü vermek için ekstra birkaç özellik daha barındırıyor.

NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası’nın Özellikleri

NYX Professional Makeup Thick It, Stick It Kaş Maskarası’nın Özellikleri

Hacimli, dolgun, kalın ve belirgin kaşlara sahip olmak istiyorsan, NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası aradığın kaş ürünü olabilir. Şimdi gel bu kaş maskarasının özelliklerine daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası:

  • 16 saate kadar kalıcılığa sahip
  • Bitkisel kaynaklı renkli lifler içeren formülü ile kaşları doğal bir şekilde ilk uygulamada kalınlaştırıyor.
  • Kat kat uygulanabilen formülü ile her katta daha kalın kaş görünümü veriyor.
  • 8 farklı renk seçeneği var.
  • Yapışkan bir bitiş sağlamıyor, rengi değişmiyor ve doğal bir sonuç veriyor.
  • Hafif bir dokuya sahip, ağırlaştırmıyor.
  • Özel fırçası sayesinde çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor.
  • Vegan formüle sahip.

NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası’nın Renkleri

NYX Professional Makeup Thick It, Stick It Kaş Maskarası’nın Renkleri

NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası tam 8 renk seçeneğine sahip. Beyaz tenlilerden esmerlere, sıcak ve soğuk alt tonlu bu renk seçenekleri, doğal bir bitiş elde etmek için ideal. Küllü sarı tonu, sıcak ve soğuk alt tonlu kumral tonu, koyu kahverengi ve siyah gibi renk seçenekleri ile tüm ten renklerine uygun bu renkler, doğal tonları ile cilde birebir uyum sağlıyor.

NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası Nasıl Uygulanır?

NYX Professional Makeup Thick It, Stick It Kaş Maskarası Nasıl Uygulanır?

Öncelikle seyrek ve ince kaşlara sahipsen, kaş makyajında da maskara kullanmayı seviyorsan, NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası’nın uzun süre kalıcı etkisini çok seveceksin. Tek bir katta bile daha uygular uygulamaz kaşları belirgin bir şekilde kalınlaştırıyor, daha dolgun görünmelerini sağlıyor.

NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası’nın formülü, bugüne kadar kullandığımız en kalıcı formüllerden biri olabilir. Kaşları tarayıp sabitledikten sonra, gün içerisinde ne kadar mimik yaparsak yapalım şekli asla bozulmuyor, yerinden kıpırdamıyor. Üstelik formülündeki doğal fiberler, kaşları çok doğal bir şekilde dolduruyor ve hacimlendiriyor. Bu kaş maskarasını uyguladıktan sonra, kaşlarının nasıl ilk uygulamada bu kadar kalınlaştığına inanamayacaksın. Üstelik aradan uzun saatler geçip de hiç bozulmadığını gördüğünde, NYX Professional Makeup Thick It Stick It Kaş Maskarası’ndan vazgeçemeyeceğine eminiz.

NYX Professional Makeup Thick It, Stick It Kaş Maskarası Nasıl Uygulanır? 2

Tek yapman gereken maskaranın fırçası ile kaşlarını yukarı doğru taramak. Kaşlarının iç kısımlarını yukarı doğru, kuyruk kısmını da 45 derecelik açıyla tarayabilirsin. Eğer kaşlarının daha kalınlaşmasını istersen 2 veya 3 kat üst üste uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler