0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Worth The Hype Maskara ile Hacimli Kirpikler

Favoriye Ekle

Son zamanların en çok konuşulan maskaralarından NYX Professional Makeup’ın yeni Worth The Hype maskarası merceğimiz altında!

Kirpiklerde her zaman yoğunluk, hacim, simsiyah bir etki ve uzunluk arıyoruz ve hepsini aynı anda verebilecek bir maskara bulduğumuzda da dünyalar bizim oluyor. NYX Professional Makeup’ın yeni çıkan Worth The Hype maskarası ise tam da bu özelliklere sahip. Denediğimiz ilk andan beri çok beğendiğimiz Worth The Hype maskarayı tüm detaylarıyla bu yazımızda inceliyoruz!

NYX Professional Makeup Worth The Hype maskara

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Worth The Hype Maskara ile Hacimli Kirpikler_1

Kirpiklere tek seferde uzunluk, hacim ve dolgunluk veren NYX Professional Makeup Worth The Hype maskara son zamanların adından en çok söz ettiren maskarası. 8 kata kadar hacim etkisi ile deneyen herkesde heyecan yaratan bu maskarayı dener denemez de soluğu burada aldık ve neden bu kadar çok sevdik, tek tek anlatıyoruz!

En kısa kirpikleri bile uzatan, simsiyah bir etki veren ve kökten uca kadar dolgunlaştıran NYX Professional Makeup Worth The Hype maskara aynı zamanda arttırılabilir bir kullanıma sahip. Tek kat uygulandığında, günlük makyajda inanılmaz uzun ve hacimli bir görünüm verirken, özel veya gece makyajlarında 2 kat uygulandığında ise etkisiyle insanı resmen şaşırtıyor.

Bu kadar yoğun hacim ve uzunluk etkisini verirken de topaklanma yapmayan formülü ile bu maskara tam anlamıyla gönlümüze taht kurdu. Bir maskaranın bu kadar özelliği yanında arttırılabilir etkisiyle hem günlük hem de gece makyajlarına uyum sağlayabiliyor olması bulunmaz bir nimet gibi.

NYX Professional Makeup Worth The Hype maskaranın yapısı

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Worth The Hype Maskara ile Hacimli Kirpikler_2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Ekstra siyah rengi ile en açık renkteki kirpiklere bile simsiyah bir etki veren NYX Professional Makeup Worth The Hype maskaranın fırçası onu bu kadar özel kılıyor. Sivri olan ucu sayesinde, kenardaki bebek kirpiklerini bile kolayca kavrayabildiği için tüm kirpikler bu hacim etkisinden nasibini alıyor, fırça hiçbir kirpiği es geçmiyor.

Göz kapağında iz bırakmadan kirpik diplerine oturtulabildiği için etkisi maksimuma çıkabiliyor. NYX Professional Makeup Worth The Hype maskaranın diğer iyi bir özelliği ise gün boyu etkisini kaybetmiyor oluşu. İstersen sabahın erken saatlerinde uygula, akşam aynaya baktığında da ilk uyguladığın etkiyi görebiliyorsun. Gün içinde de kullanımı son derece kolay, ne dökülme yapıyor ne de bulaşıyor.

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Worth The Hype Maskara ile Hacimli Kirpikler_3

Fırçasının şekli sayesinde alt kirpiklere de kolay uygulanabilen NYX Professional Makeup Worth The Hype maskara, takma kirpiklerle de çok iyi anlaşıyor. Takma kirpik kullandığımızda genellikle son adımda hafifçe maskara uygulayarak kendi kirpiklerimizle iç içe geçmesini sağlamayı seviyoruz. Bu maskara bu işi de başarıyla yerine getiriyor.

Eğer tek seferde hacim, dolgunluk, uzunluk ve simsiyah etki veren bir maskara arıyorsan, NYX Professional Makeup Worth The Hype maskara bu kadar beğeniyi hak ediyor, sen de mutlaka bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/