loader

Deniyoruz: PUMA X Maybelline New York Makyaj Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Yüksek performanslı, hem günün koşuşturmacasına hem de spora dayanıklı PUMA X Maybelline makyaj koleksiyonu merceğimiz altında!

Gün içinde sürekli oradan oraya koşturanların, makyaj malzemelerinden yüksek performans bekleyenlerin, günlük hayatındaki boşlukları sporla değerlendirip gününe enerjik bir şekilde devam edenlerin bayılacağı bir makyaj koleksiyonu ile karşındayız. PUMA X Maybelline New York’un çıkardığı makyaj koleksiyonu, son zamanlarda bizi oldukça heyecanlandırdı. Çift taraflı kalem farlar, allık ve aydınlatıcı bir arada bir stick, bulaşmaya dayanıklı bir maskara ve Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların yepyeni 5 rengini içeren bu özel koleksiyonu şimdi tek tek birlikte inceliyoruz!

Editörün Notu: PUMA X Maybelline makyaj koleksiyonunu sadece Eve Shop online alışveriş sitesinde ve mağazalarında bulabileceğini unutma!

PUMA X Maybelline New York Makyaj Koleksiyonu

PUMA X Maybelline New York Makyaj Koleksiyonu

Makyaj malzemelerinden beklediğimiz en önemli şey nedir diye sorsalar, “yüksek performans” deriz. Özellikle yoğun geçen günlerde, sabah yaptığımız makyajın akşamın son saatlerine kadar dayanması bizim için çok önemli. Hele bir de gün içinde boş vakitlere sporu sıkıştırmayı seven biriysen, ne demek istediğimizi anlıyor olmalısın.

Maybelline New York’un PUMA ile birlikte hazırladığı makyaj koleksiyonunun da odak noktası “yüksek performans”. Yani uzun saatler boyu kalıcı, aynı zamana cesur ve iddialı makyaj görünümleri elde edebileceğimiz bu koleksiyonu şimdi tüm detaylarıyla inceliyoruz.

PUMA X Maybelline New York Çift Taraflı Allık ve Aydınlatıcı Stick

PUMA X Maybelline New York Çift Taraflı Allık ve Aydınlatıcı Stick

Bu makyaj koleksiyonunda ilk dikkatimizi çeken ürünlerden biri de Çift Taraflı Allık ve Aydınlatıcı Stick oldu. Tıpkı çok severek kullandığımız Maybelline New York Master Contour Stick gibi çift taraflı olan bu ürün, hem allık hem de aydınlatıcı olarak düşünülmüş. Kırmızı tonlu allık tarafının parlak bir bitişi var ve yanaklara spordan sonra kendiliğinden kızarmış etkiyi veriyor.

PUMA X Maybelline New York Çift Taraflı Allık ve Aydınlatıcı Stick swatch

Beyaz tonlu aydınlatıcı tarafı da elmacık kemiklerinin üzerine çok doğal, glossy bir aydınlık etki veriyor. Kremsi yapısı sayesinde çok kolay dağılan bu stick, suya dayanıklı formülü ile sabitlendikten sonra da gün boyu bir yere kıpırdamıyor, etkisini kaybetmiyor.

PUMA X Maybelline New York Mat + Metalik Çift Taraflı Kalem Far

PUMA X Maybelline New York Mat   Metalik Çift Taraflı Kalem Far

Kalem farların ne kadar pratik ve kalıcı olduğunu bilirsin. İşte PUMA X Maybelline makyaj koleksiyonundaki çift taraflı kalem farlar da yüksek performans konusunda insanı gerçekten şaşırtacak kadar iyiler. Bir tarafı mat, bir tarafı metalik bitişli iki fardan oluşan bu kalemlerin yapısı o kadar kremsi ki tek seferde harika bir sonuç veriyor. Suya dayanıklı formülleri sayesinde hemen sabitleniyorlar ve gün boyunca akmadan, bozulmadan yerlerinde kalıyorlar.

Bu kalem farların en güzel özelliklerinden biri de özel formülleri sayesinde çizgilere dolmamaları. Yani göz kapağındaki kırışıklıklarda veya katlanma bölgesinde birikme yapmıyorlar. İster farları tek tek, istersen de mat ve metalik bitişleri birlikte uygulayarak farklı birçok göz makyajı elde edebilirsin, tamamen yaratıcılığına kalmış.

PUMA X Maybelline New York Mat   Metalik Çift Taraflı Kalem Far swatch

PUMA X Maybelline New York Mat + Metalik Çift Taraflı Kalem Farların renkleri de son derece iddialı ve dikkat çekici. Hem günlük hem de gece makyajı için çok uygun olan bu renklerden 02 Discipline + Pulse, açık ve koyu mor tonları içeriyor. Açık mor tonunun kromatik bir yansıması olduğunu ekleyelim, özellikle göz kapağının orta kısmında harika bir etki bırakıyor. 03 Warrior + Flow ise, daha griye kaçan iki mor tonu içeriyor. Günlük makyajlarda yine kromatik bir etki yaratan bu renk özellikle bahar makyajları için ideal. 04 Golas + Courage ise mat siyah ve metalik bordo tonlarını içeriyor. Tek başına dumanlı göz makyajları için çok kullanışlı olan bu renk, gece makyajları için de bir harika. Son olarak 05 Heat + Flash ise herkese yakışacak bakır ve mat kahverengi tonu içeriyor. İki renk bir arada birbirine çok yakışırken, tek başlarında da etkileyici ve cesur bir makyaj için yeterliler.

PUMA X Maybelline New York Dağılmaya ve Bulaşmaya Dayanıklı Maskara

PUMA X Maybelline New York Dağılmaya ve Bulaşmaya Dayanıklı Maskara

Yüksek performans beklediğimiz makyaj malzemelerinin başında ise maskaralar geliyor. Maybelline rimeller her zaman bu konuda favorimiz olduğu için, PUMA koleksiyonundaki rimel de bu konuda bizi hiç şaşırtmadı. Tek seferde kirpiklere verdiği uzunluk ve hacim etkisi son derece tatmin edici fakat maskaranın en mükemmel özelliği dağılmaya ve bulaşmaya dayanıklı oluşu. Yani ne kadar yoğun bir gün geçirirsen geçir, ne kadar spor yaparsan yap maskara yerinden oynamıyor!

PUMA X Maybelline New York Dağılmaya ve Bulaşmaya Dayanıklı Maskara swatch

Uzun günlerin sonunda aynaya baktığında gözaltına dökülmeden, bulaşmadan, ilk uyguladığın andaki gibi kusursuz görünen bir maskara arayışındaysan, bu maskara seni kesinlikle mutlu edecek.

PUMA X Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

PUMA X Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline New York’un Super Stay Matte Ink likit mat rujlarını ne kadar çok sevdiğimizi biliyor olmalısın. PUMA X Maybelline New York Makyaj Koleksiyonunda bizi en çok sevindiren ürünler de, Super Stay Matte Ink rujların yeni 5 rengi oldu. Hem günlük hem de gece makyajına çok uyumlu bu 5 renk son derece cesur tonlara sahip.

PUMA X Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar swatch

16 saate kadar kalıcı, dağılmayan, bozulmayan, aynaya bakıp ruj kontörlüne ihtiyaç bırakmayan bu süper mat bitişli rujların yeni renklerinden 09 Unapologetic, kiremit alt tonlu bir kahverengi. 10 Epic ise herkese yakışacak bir pembe tonu. İster günlük hafif göz makyajı ile istersen de dumanlı göz makyajları ile kullan, her zaman sonuç harika. 11 Fearless, bu sezon çok moda olan mor-gülkurusu arası bir ton, her türlü makyaja uyum sağlayacağı da garanti. 12 Unstoppable ise cesur bir mor tonu, çift taraflı krem farlardan 03 Warrior + Flow rengi ile monochrome makyajlar için çok müsait. Son olarak da koyu bir mor-bordo tonu olan 13 Fierce, en cesur ve iddialı makyajların anahtar noktası.

Eğer PUMA X Maybelline New York Makyaj Koleksiyonunu denemek istiyorsan, sadece Eve Shop online alışveriş sitesinde ve mağazalarında bulabileceğini, bu koleksiyonun da sınırlı sayıda olduğunu sakın unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler