loader

Deniyoruz: Urban Decay All Nighter Makyajın Kalıcılığını Ne Kadar Artırıyor?

Favoriye Ekle

Kullanan herkesin favorisi olan, makyajın kalıcılığını artıran ve bir yere kıpırdamasına engel olan Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyini gün boyunca denedik ve fikirlerimizi seninle paylaşıyoruz!

Makyajının kalıcılığını artırmak isteyen herkesin favorisi olan, bir kere denedikten sonra vazgeçilemeyen, ikonik bir makyaj malzemesine dönüşen Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyi hakkında bugüne kadar çok fazla şey duyduk. Kullanan arkadaşlarımız öve öve bitiremezlerken, izlediğimiz Youtube makyaj videolarında gördük, en sevdiğimiz makyaj artistleri favorileri olduğunu söyledi. Peki, Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyi gerçekten de söylendiği kadar iyi mi? Yoğun bir iş gününde fırsat bu fırsat deyip makyajımızda kullandık, tüm detaylarıyla da soluğu burada aldık!

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi

Eğer makyajını sabah yapıp gün sonuna kadar fazla tazeleme fırsatı bulamıyorsan, gece dışarı çıkacak ve fondöteninin, göz makyajının kalıcı olmasını istiyorsan, mutlaka ama mutlaka bir makyaj sabitleme spreyine ihtiyaç duyuyorsundur.

Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyi ise bu konuda en meşhur olanlardan. Youtuberından makyaj artistine herkesin ama herkesin kullanır kullanmaz aşık olduğu, bir kere denedikten sonra başkasını kullanamadığı bu makyaj spreyi bizim için de vazgeçilmez. Özellikle yoğun iş günlerimizde büyük bir kurtarıcı olan All Nighter sprey, özel gün makyajlarında da olmazsa olmazlardan.

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Özellikleri

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Özellikleri

Akmayan makyajın anahtarı olan bu makyaj sabitleme spreyinin en önemli özelliği, patentli “Sıcaklık kontrol teknolojisine” sahip olması. Yani dış şartlar nasıl olursa olsun, makyajın sıcaklığını düşürerek kontrol sağlıyor.

Cildine uyguladığın fondötenin, göz makyajının, allık, aydınlatıcı ve ruj gibi tüm ürünlerin dış etkenlerden bağımsız kalıp bozulmasına engel oluyor. Sıcak, nemli, soğuk ve rüzgarlı havalarda öyle başarılı bir koruma sağlıyor ki makyaj yerinden bir gram bile kıpırdamıyor, ilk yapıldığı andaki gibi kalıyor.

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Özellikleri 2

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi’nin en sevdiğimiz bir diğer yanı, ten ürünlerinin çizgilere dolmasını engelliyor. Makyajın en çok etkisini kaybettiği T bölgesinde bile kalıcılık sağlıyor. Eğer sen de gün içinde ellerini sık sık yüzüne götürüyorsan, işte sana süper bir çözüm!

16 saate kadar makyajın kalıcı olmasını sağlayan bu spreyin diğer bir sihirli özelliği ise fondötenin reninin değişmesine engel olması. Bazı fondötenler uyguladıktan sonra, gün içinde oksitlenerek koyulaşabiliyor. İşte Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi buna da engel oluyor. Daha ne olsun?

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Uygulanır?

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Uygulanır?

Makyajını tamamladıktan sonra, Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi’ni yüzüne 15 cm uzaklıktan uygulayabilirsin. Spreyi ürünü eşit bir şekilde yüze püskürttüğü için asla makyajında damla izi de oluşmayacak. Resmen hava gibi hafif yapısı ile varlığını da hissettirmiyor. Sprey yüzünde kuruyup sabitlendikten sonra en yoğun iş günlerine, en çılgın partilere, en sıcak günlere meydan okuyor.

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi’in Etkisi

Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi’in Etkisi

Gelelim bizim gördüğümüz etkisine: Bu spreyi koşturmacalı geçeceğini bildiğimiz bir iş gününde test ettik. Sabahın en erken saatlerinde makyajımızı yaptıktan sonra Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi uyguladık.

Gün içinde  aynaya baktığımızda dikkatimizi çeken ilk şey, makyajımızın sabah ilk yaptığımız gibi duruyor oluşuydu. Ne göz makyajında ne de T bölgesinde herhangi bir bozulma, azalma olmamıştı. Fondötenin de ilk andaki rengini koruyor olması en iyi kısmı. Akşam eve gidip makyajımızı çıkarmaya niyetlendiğimizde makyajın çok büyük oranda kıpırdamadan kalmış olmasını görmek son derece etkileyici. Normal zamanlara oranla, micellar su ile temizlediğimiz yüzümüzde, pamukta çok daha yoğun miktarda makyaj kalıntısı görmek, Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyin makyajın kalıcılığını ne kadar arttığının en önemli göstergesi.

Deniyoruz: Urban Decay All Nighter Makyajın Kalıcılığını Ne Kadar Artırıyor?_1

Kısacası, bugüne kadar Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi hakkında söylenene tüm övgüler haklı. Bu makyaj spreyi gerçekten de bir efsane yaratmakta son derece başarılı. Makyajın kalıcılığını fark edilir bir şekilde artırıyor ve gün içinde tazelemeye ihtiyaç bırakmıyor. Eğer sen de makyajında kalıcılık arıyorsan, Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyini mutlaka denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler