Deniyoruz: Urban Decay Backtalk Palet

Deniyoruz: Urban Decay Backtalk Palet

Son zamanların en güzel haberiyle karşındayız: Urban Decay’in Backtalk paleti kısa bir süreliğine bugün ön satışta! Bu muhteşem paletle yaptığımız makyajı kaçırma!

Instagram’da ilk gördüğümüz andan beri büyük bir aşk yaşadığımız ve ülkemizde satışa çıkacağı günü iple çektiğimiz Urban Decay Backtalk palet, BUGÜN kısa bir süreliğine Urban Decay online alışveriş sitesinde ön satışa çıkıyor! Bu güzel haberi sana verdikten sonra, Backtalk paleti hemen denemeye koyulduk ve sıcacık bir makyaj yaptık. Mutlaka koleksiyona eklenmesi gereken Backtalk paleti şimdi tüm yönleriyle inceliyoruz!

Urban Decay Backtalk Palet


Urban Decay Backtalk Palet

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Urban Decay - Backtalk Palet

Urban Decay - Backtalk Palet


Urban Decay’in Vice ruj serisindeki kült rengi olan Backtalk’u ne kadar sevdiğimizi bilirsin. Her cilt tonuna uyan leylak tonlu bu pembe rujdan esinlenerek hazırlanmış Backtalk paleti görür görmez heyecanımız doruğa çıktı. Önceden deneme fırsatı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz ve bu harika paleti tüm mükemmel yönleriyle seninle de paylaşıyoruz!

Urban Decay Backtalk palet, 8 far, 2 allık ve 2 de aydınlatıcıdan oluşan, pembe, leylak ve gül tonlarını barındıran, bugüne kadar gelmiş geçmiş göz alıcı paletlerden biri. Hem mat hem de ışıltılı far tonları arasında tabii ki ruj ile aynı renkte mat bir Backtalk rengi de bulunuyor. Diğer renkler de Backtalk çevresinde uyumla dağılmış durumda, ışıltılı böğürtlen tonları, metalik nude tonlar ve yumuşak gül tonları eşlik ediyor.


Urban Decay Backtalk Palet

Çıkarılabilir iki taraflı bir aynanın ayırdığı paletin diğer tarafında da, far tonlarıyla uyumlu 2 allık ve 2 aydınlatıcı yer alıyor. Leylak ve pembe-şeftali tonlu ışıltılı iki allığa, yine şeftali ve nude pembe iki aydınlatıcı eşlik ediyor. Kısacası Urban Decay Backtalk palette sıcacık, göz kamaştıran pembe tonlarıyla bir makyaj yapmak için her şey bulunuyor.

Urban Decay Backtalk palet nasıl kullanılır?


Urban Decay Backtalk Palet

Tam yaza uygun, pembe tonlarında ışıltılı bir göz makyajı için Urban Decay Backtalk paleti bu yaz elimizden düşürmeyeceğimiz kesin! Makyajımıza ilk olarak açık bir renk seçip göz kapağımızın tamamına uygulayarak bir baz elde ederek başlıyoruz. Işıltılı pembe Curve rengini tüm göz kapağımıza uyguladıktan sonra, göz kapağının katlanma bölgesine Backtalk rengini uygulayarak derinlik veriyoruz. Metalik pembe Attitude rengi ile dış köşeleri biraz daha belirginleştirerek gölgeyi artırıyoruz. Gözlerin iç kısmına biraz daha aydınlık bir etki vermek için de aydınlatıcı tarafındaki Party Foul’u uyguluyoruz. Gözlerin dış köşesini keskinleştirmek için de son olarak dış köşelere en koyu renk olan 180’i hafifçe uyguluyoruz. Backtalk paletteki farların yapıları çok yumuşak ve çok kolay karıştığı için fazla efor harcamadan dumanlı bir göz makyajı elde etmiş oluyoruz.


Urban Decay Backtalk Palet

Göz makyajında biraz daha buğulu bir etki elde etmek için de son olarak alt kirpik dibimize yine metalik pembe Attitude’u uygulayıp dağıtıyoruz. Göz makyajımız harika oldu! Sırada simsiyah etkili bir maskara ile kirpiklerimizi belirginleştirmek var. Bu konuda Urban Decay’in Troublemaker maskarası en iyi tercih! Kirpiklere verdiği simsiyah ve yoğun hacim etkisi gerçekten bir harika!


Urban Decay Backtalk Palet

Gelelim Urban Decay Backtalk paletin ikinci tarafına: Allık ve aydınlatıcı ile ten makyajımızı tamamlayacağız. Allık olarak tercihimiz, şeftali-pembe tonu ile göz makyajı ile de uyum yakalayacak Double Take rengi. Aydınlatıcı olarak da yüzümüzün yüksek bölgelerine Low Key’i uyguluyoruz. Bu iki renk birbirine çok iyi karıştığı için çok doğal bir geçiş elde ediyoruz.

Son adımda da dudaklarda olmazsa olmaz Urban Decay Vice rujlardan Backtalk rengini uyguluyoruz. İşte tüm yüzde “Backtalk” etkisi! Bu palet gerçekten herkese lazım.


Urban Decay Backtalk Palet

Pigmentli yapısı, farların insanı kendine çeken tonları, hem göz hem de ten makyajı için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri bir arada barındırması ile Urban Decay Backtalk palet, makyaj sever herkesin sahip olması gereken paletlerden. Bugün 12:00'deki kısa süreli ve sınırlı ön satışı kaçırayım deme, bu muhteşem palete sahip ol!

Ön satış için tıkla!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Urban Decay - Backtalk Palet

Urban Decay - Backtalk Palet

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Urban Decay - Backtalk Palet

Urban Decay - Backtalk Palet