loader

Deniyoruz: Urban Decay Naked Honey Far Paleti

Favoriye Ekle

Son zamanların en tatlı far paletiyle karşındayız: Urban Decay Naked Honey Far Paletini birlikte deniyoruz!

Göz makyajında altın tonları her zaman içimizi ısıtmıştır! Şimdi de Urban Decay Naked far paletlerinin en yenisi ve en tatlısı olan Naked Honey far paletiyle altının tüm ışıltısını gözlerimize taşıma zamanı! En iyi far paletlerinden biri olan Urban Decay Naked Honey far paletinin yapısı, renkleri ve tüm özellikleri bu yazımızda!

Urban Decay Naked Honey Far Paleti

Urban Decay Naked Honey Far Paleti

Urban Decay Naked far paletleri, bugüne kadar kullandığımız en iyi far paletlerinden. Renk çeşitliliği, farların yumuşacık yapısı, yoğun pigmenti ve her birindeki 12 renk skalası, Naked far paletlerini bu kadar sevmemizin nedenleri. Son zamanlarda kalbimizi fetheden Urban Decay Naked Reloaded far paletinden sonra, bu sefer de 70’lerin ışıltılı makyaj trendini yansıtan Urban Decay Naked Honey Far Paleti, son tutkumuz!

Altının en sıcak ve parlak tonlarını içeren Naked Honey far paleti, her zamanki gibi çok pigmentli, çok renkli ve çok tatlı! Eğer sen de göz makyajında altın ve kahve tonlarını kullanmayı seviyorsan, Naked Honey far paletine bayılacaksın!

Urban Decay Naked Honey Far Paleti’nin Renkleri

Urban Decay Naked Honey Far Paleti’nin Renkleri

Urban Decay far paletlerinin o çekici, birbiriyle uyumu özenle seçilmiş 12 far rengi, Naked Honey far paletinde de en üst seviyede. Sıcak altın rengi tonlarının en iştah açan çeşitleri, bu tatlı far paletinde mevcut. Mat ve metalik farlar ile hem günlük ve doğal, hem de iddialı ve çekici gece makyajları yapmak mümkün.

Özellikle Urban Decay Naked Honey Far Palet’inde öyle bir renk var ki görür görmez hipnotize olmamak elde değil! Metalik bitişli Honey rengi, bugüne kadar gördüğün en iddialı ve çarpıcı altın rengi olmaya aday. En açık metalik krem tonlarından, sıcak mat kahvelere, altın renginin her tonu, Naked Honey paleti mükemmel yapıyor. Sana kalan sadece 70’lerin ışıltısına kapılmak!

Urban Decay Naked Honey Far Paleti Nasıl Kullanılır?

Urban Decay Naked Honey Far Paleti Nasıl Kullanılır?

İster sade ve doğal günlük bir göz makyajı yap, istersen de bol ışıltılı, iddialı ve çekici bir gece makyajı, Naked Honey far paletindeki tüm farların yapısı o kadar yumuşak ve pigmentli ki, tek sürüşte istediğin rengi elde edebilirsin. Göz makyajında ne kadar acemi olursan ol, Urban Decay farlar birbirleriyle çok kolay karıştığı ve dağıldığı için, mükemmel buğulu bir göz makyajı yapmak son derece kolay. Üstelik far paletinin içerisinden çıkan çift taraflı far fırçası ile daha da kolay. Bu far fırçasının bir tarafı ile farı göz kapağına oturtabilir, diğer tarafı ile kusursuz bir geçiş elde etmek için farları kolayca dağıtabilirsin.

Urban Decay Naked Honey Far Paleti Nasıl Kullanılır?

Adım 1

Gelelim Urban Decay Naked Honey Far Paleti’ni nasıl kullanabileceğine! 70’lerden ilham alan, altın tonlarında dumanlı bir göz makyajı yapmak için ilk önce gözünün katlanma bölgesini ısıtarak başlayabilirsin. Bizim burada ilk kullandığımız renk sıcak karamel tonlu Hive rengi. Biraz daha gölgelendirmek için de sıcak mat kahve tonlu Drip rengini kullandık.

Adım 2

Altın tonunu patlatmanın en iyi yolu, göz kapağına metalik altın rengi uygulamak. Bunun için bir far fırçası ile, her makyaja uyumlu sıcak altın tonu olan Amber rengini tüm göz kapağına uyguladık.

Adım 3

70’lerin altın ışıltısını maksimuma çıkarmak için de göz pınarlarında daha parlak bir altın rengine ihtiyacımız var. Burada da tercihimiz, Urban Decay Naked Honey Far Paleti’nin en canlı tonu olan Honey rengi.

Adım 4

Urban Decay Naked Honey Far Paleti Nasıl Kullanılır? 3

Gelelim biraz daha gölgelendirmeye. Gözlerin dış köşesine paletteki en koyu mat kahverengi tonu olan String’i uyguluyoruz. Gözler anında daha boyutlu bir hale geliyor.

Adım 5

Dumanlı göz makyajında istediğimiz buğulu etkiyi elde etmek için son bir adımımız kaldı! Alt kirpiklerde, katlanma bölgesini gölgelendirmek için kullandığımız Drip rengini kullanıyoruz. Eğer derinliği tamamlamak istersen alt dış köşelere String rengini hafifçe uygulayabilirsin. Son olarak, kirpiklerine hacim veren bir maskara uyguladığında, altın tonlarındaki bu sıcak göz makyajın harika görünecek!

Urban Decay Naked Honey Far Paleti

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler