loader

Deniyoruz: Urban Decay Naked Petite Heat ile Ateşli Göz Makyajı

Favoriye Ekle

Urban Decay’in Naked Heat paletini ne kadar çok sevdiğimizi biliyorsun, tam da "Bu paletin bir de çanta boyu olsa!" dediğimiz anda Naked Petite Heat paletle tanıştık! Bu paleti Urban Decay'in Instagram hesabında gördüğümüz andan beri heyecan dorukta, resmen gün saydık!

O çok sevdiğimiz Naked Heat paletten ilham alarak hazırlanmış Urban Decay Naked Petite Heat paletle ateşli bir makyaj yaptık ve sana bir de harika bir haberimiz var: 5 Nisan 23:59'da, sınırlı sayıda Urban Decay Petite Heat palet kısa bir süre için ön satışa çıkıyor!

Urban Decay Petite Heat ile Ateşli Göz Makyajı

Urban Decay Petite Heat palet

Urban Decay’in geçtiğimiz yaz çıkardığı ve ilk görüşte aşk yaşadığımız paleti Naked Heat bağımlılığımızdan henüz vazgeçememişken bu sefer de yeni Naked Petite Heat’e vurulduk. Sıcak tonlarda göz makyajlarını ne kadar çok sevdiğimiz malum. Bir de işin içine küçük ama son derece işlevli, en ihtiyaç duyduğumuz sıcak tonları barındıran bir palet girince bizim için akan sular durdu!

Naked Petite Heat paleti kaptığımız gibi kolları sıvadık ve alev alan bir göz makyajı yaptık! Yumuşacık 6 yeni mat tondan oluşan bu palet, diğer Urban Decay Naked paletlerde olduğu gibi son derece pigmentli, kolay dağılıyor ve kalıcı. Naked paletlerle makyaj yapmak bizim için her zaman büyük bir keyif, Naked Petite Heat de bugünden sonra bu listeye dahil oldu!

Alev alan göz makyajı

Urban Decay Petite Heat palet

Urban Decay’in Naked Petite Heat paletinde tam 6 mat ton bulunuyor. Bu makyajda ilk olarak göz kapağımızı eşitlemek ve biraz da sıcak bir renk vermek için tercihimiz bej tonundaki Hot Spell. Bu farı tüm göz kapağımıza uyguladıktan sonra tam yanındaki yanık portakal rengi olan Wild Thing’i göz kapağımızın katlanma bölgesine uyguluyoruz. Böylece ateşli göz makyajımız için harika bir geçiş elde ettik.

Urban Decay Petite Heat palet

Sonraki adımda, göz kapağımıza yoğun kırmızı tonlu Heist rengini tampon hareketlerle uyguluyoruz. Anında ateşli ve sıcak bir etki elde etmiş olduk ama biraz daha boyut katacağız: Bunun için de paletin en koyu rengi olan Strike rengini gözlerimizin dış köşelerine yumuşak hareketlerle uyguluyoruz. Dumanlı bir görüntü istediğimiz için, göz kapağımızda kullandığımız Heist rengini kalem fırça ile alt kirpik diplerimizin yarısına kadar uygulayıp dağıtıyoruz. Göz pınarlarımızı ve kaşlarımızın altını aydınlatmak için de paletteki en açık ve yarı-mat olan Inhale rengini uyguluyoruz.

Simsiyah, belalı kirpikler

Urban Decay Troublemaker maskara

Ateş alan bir göz makyajını ancak simsiyah ve belalı kirpikler tamamlayabilir! Bunun için de tabii ki Urban Decay Troublemaker maskarayı kullanacağız. Kirpikleri dipten kavrayarak kıvıran, hacim veren ve simsiyah bir etki yaratan Troublemaker maskara gerçekten bir harika!

Kahverengi dudaklar

Urban Decay Vice Lipstick 1993

Böyle sıcak tonlu ve ateşli bir göz makyajına kahverengi tonlarında rujlar çok yakışıyor. Urban Decay Vice rujlardan comfort-matte bitişli 1993 tam da aradığımız kahverengi tonu! Rahat kullanımı ve kremsi bitişiyle en sevdiklerimizden!

Urban Decay Petite Heat palet

Urban Decay’in Naked Petite Heat far paleti hem gündüz hem gece için son derece kullanışlı bir palet! Küçücük boyutlarıyla en ufak çantalara bile sığabilen bu paletin kendinden beklenmeyecek bir büyüklükte aynası da var. İster bizim gibi birkaç rengi karıştırarak ateşli-buğulu bir göz makyajı yap, istersen renkleri tek tek kullan, her türlü göz alıcı makyajlar yapmak mümkün.

Eğer sen de bizim gibi Naked Petite Heat paleti görür görmez “Benim olmalı!” dediysen, muhteşem bir haberimiz var: Bu harika paletin fiyatı sadece 159 TL ve  5 Nisan 2018 Perşembe akşamı saat 23:59’da ön satışa çıkıyor! Kısa süreli bu fırsatı kaçırmamak ve sınırlı sayıdaki bu ateşli palete sahip olmak için şimdiden alarmını kur ve tam o saatte www.urbandecay.com.tr'ye ışınlan!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler