loader

Deniyoruz: Urban Decay Sin Afterglow Palet

Favoriye Ekle

Aydınlatıcının bizim için mevsimi yok ama kabul edelim, yazın ışıldamayı daha çok seviyoruz! Güneşin etkisini ikiye katlayan, bizi ışıl ışıl ve sağlıklı gösteren aydınlatıcılar yaz aylarında en yakın arkadaşlarımız. Hatta bir de bronzlaşınca, etkisini ayrı bir seviyoruz ve abartmakta da bir sakınca görmüyoruz. Hele ki konu aydınlatıcı olunca, Urban Decay’in yeni çıkardığı Sin Afterglow paleti bu yaz yanımızdan ayıracağımızı hiç sanmıyoruz!

Urban Decay Sin Afterglow palet

Urban Decay Sin Afterglow palet

Urban Decay’in en sevdiğimiz aydınlatıcılarından olan Afterglow Sin aydınlatıcının bizdeki yeri çok başka! Şimdi bir de Sin’den ilham alarak hazırlanmış bir paletle tanıştık ki, kelimeler ne kadar güzel olduğunu anlatmaya yetmez gibi!

Urban Decay Sin Afterglow palet, tabii ki Sin aydınlatıcıyla beraber toplamda 6 muhteşem ton içeriyor. 3 allık 3 de aydınlatıcı! Bir palette daha güzel ne olabilirdi?

Urban Decay Afterglow allık ve aydınlatıcıların yumuşacık yapısı tabii ki bu palette de mevcut. Birbirleriyle kolayca karışan ve 8 saate kadar kalıcı olan bu toz ürünleri ister tek başına ister birlikte kullanmak son derece kolay. Renklerin hepsi birbirleriyle uyumlu, allık ve aydınlatıcı birlikte kullanıldığında yaza çok yakışan ışıl ışıl bir ten görünümü veriyor.

Urban Decay Sin Afterglow paletin renkleri

Urban Decay Sin Afterglow palet

Üst sıradaki allıklardan ilki olan Kiss Off, yumuşak tonlu bir pembe. Hemen yanındaki Score ise tam yazlık bir ton, içinde altın ışıltılar barındıran bir şeftali tonu. Son renk ise Paranoid, altın ışıltılı bir bronz tonu. İster allık ister bronzer olarak muhteşem bir renk.

Alt sıradaki aydınlatıcılardan ilki PSA, altın ışıltılar içeren sıcak tonlu bir bronz. Özellikle bronzlaşınca ciltte muhteşem görünüyor. Hemen yanındaki Spotlight altın ışıltılı şeftali tonu. Yüze verdiği sıcak aydınlık gerçekten bir harika. Son olarak da kült Sin, altın geçişli soluk bir nude tonu. Her cilt tonuna yakışan bu aydınlatıcı paletin yıldızı.

Urban Decay Sin Afterglow paletin yapısı

Urban Decay Sin Afterglow palet

Yumuşacık, krem gibi kolayca dağılan ve 8 saate kadar kalıcı olan bir yapısı var Urban Decay Sin Afterglow paletin. Aydınlatıcı ve allıkların içerisindeki ışıltılar sim değil, Urban Decay’in ışık yayan pigmentleri. Yani uygulandığında simli parlak bir görünüm değil, aksine cildin kendi doğal ışıltısı gibi ama tabii çok daha güçlüsü. Yazın yapılacak strobing makyajları için ideal.

Editörün Önerisi: Eğer sen de yaz aylarında aydınlatıcını abartmaktan kaçınmıyorsan, sana göz kamaştırmak için harika bir önerimiz var! Makyajın son adımında, makyajını Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyi ile sabitledikten sonra Sin Afterglow paletteki seçtiğin aydınlatıcıyı son bir kere daha uygulayıp güneşin tüm parıltısını yüzüne yansıtabilirsin!

Çantaya sığacak boyuttaki Urban Decay Sin Afterglow paletin ambalajı ise ayrı bir övgüyü hak ediyor. Kocaman aynası ile son derece kullanışlı olan paletin dışı ise pembe üzerine koyu mor güllerle inanılmaz albenili. Makyaj koleksiyonunda onlarca aydınlatıcısı bile olsa, insanın hemen alası geliyor, tam koleksiyonluk bir palet.

Deniyoruz: Urban Decay Sin Afterglow Palet_1

Urban Decay Sin Afterglow palete Urban Decay online alışveriş sitesinden ulaşabilirsin. Hatta Urban Decay Sin Afterglow palet alışverişine, gelmiş geçmiş en iyi Vice rujlardan Backtalk’ın seyahat boyu da hediye! Bu fırsat asla kaçmaz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler